Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

sezal

українець/веб-програмiст
Юлiя Тимошенко

У понеділок, 13 березня, Юлія Тимошенко візьме участь у ток-шоу "Іду на Ви" у прямому ефірі телеканалу "1+1". Початок програми о 22:15.


PS.
В будь-якому разi я запишу передачу i дам лiнки в emule.
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Юлiя Тимошенко

як i обiцяв



+ ще деякi матерiали про Ю.Тимошенко:







 
Ж

Жора

Guest
Ответ: Юлiя Тимошенко

Причём в опросе весна? Тема вроде про Тимошенко. Чёто я не пойму.
 

Ultraviolet

Active Member
Ответ: Юлiя Тимошенко

Я рад, что за такой замечательной женщиной стоит вся еврейская диаспора Украины.
Вся власть советам!
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Юлiя Тимошенко

dron_01 сказав(ла):
И вообще мне не нравится общемировая тенденция постепенного перехода власти к женщинам.
ну... менi теж не подобається, коли показують по телевiзору як жiнка, яка навiть ззовнi втратила жiночнiсть чи то i була напiв-чоловiком десь у америцi кричить за рiвнi права... фемiнiзм просто дратує, бо жiнки i чоловiки i так рiвнi вiд природи. Але з Юлькою то все нормально... хто ж винен, що немає у нас нормальних чловiкiв-полiтикiв якi б змогли державою керувати i не йти на компромiси з совiстю.... я всiма руками за - нехай чоловiкам носа втре i вони (якщо такi мудрi як кажеш), то задумаються i будуть себе весит по-чоловiчому. В данний мемент Україна (до речi Україна жiночого роду) потребує жiночого пiдходу.
 

Brothers

Member
Ответ: Юлiя Тимошенко

Как политик неочень, но зато неплохой экономист. После Пензенника и Ющенка, третья по уму и деятельности. Поэтому надо голосовать выбирая из этих трьох партий (Наша украина, Пора-ПРП, Блок Тимошенко), если хотите, чтобы страна хоть как-то начала развиваться.
 

nvm

Member
Ответ: Юлiя Тимошенко

Весна обов’язково переможе.
 

Ultraviolet

Active Member
Ответ: Юлiя Тимошенко

При руководстве страной важнее не гладкость лобка (если о красоте), а острота ума (если результат).
 

nvm

Member
Ответ: Юлiя Тимошенко

Ultraviolet сказав(ла):
При руководстве страной важнее не гладкость лобка (если о красоте), а острота ума (если результат).

повністю згоден.
 
Статус
Закрита.
Зверху