Російсько-Українськи відносини.

МАХ

Active Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Не прувеличивайте - официально Москва завляла не раз что не претендует на Крым. А на бытовом уровне многие украинцы тоже хотели бы как и Лужковы чего то хапнуть у России. просто Вы с ними не сталкивались.
А що ви хотіли щоб головастик сказав: Україна готуйся наступний Крим?... хоча деякі ЗМІ так і говорили… Офіційно кремль заявить про претензії на Крим, коли вже їхні танки будуть під Джанкоєм… Неможна бути настільки наївними… Росії потрібен Чорноморський шельф з газом і нафтою…
Дійсно жодного разу не чув щоб Україна зазіхала на територіальну цілісність Росії… маразм… А на мараз маразмом можна відповісти. (Пам*ятаєте конфлікт навколо о. Тузла?... Росіяни будували дамбу, навіщо? Щоб танкам було ближче плисти… але ми виграли в цій битві і зруйнували плани Росії…) а чому б і ні:).


Но суть то не в этом. Суть в том что пропаганда работает отлично и так же отлично на нее клюют и там и здесь. И цели у нее одни - создать врага, разделить и на этом заработать себе дивиденты. Так устроен механизм власти.
Скоро вибори подивимося які у нас будуть відносини з Росією після… але я все ж маю надію що президент у нас не зміниться… І це не пропаганда, це реальна загроза, якщо вам ще не дійшло це не штучно вигадана проблема, Росія копає під Крим, їй дай лише привід, і на півострові опиняться їхні миротворці, пару провокацій, перестрілка, і Крим окупований російськими військами, визнання незалежності… а приводом може стати велика кількість російських громадян на півострові.. Над чим Росія активно працює, роздаючи свої паспорти всім охочим…
Навіщо ж для піару шукати собі ворогів завідома сильніших? У нас о крім Росії вистачає недобросусідів. Румунія з о. Зміїне, Та і в Молдову на Придністров*я ми не сунемося, хоч там переважна частина українців… І чому у нас нормальні відносини з Білорусією?... можливо час зробити об*єктивну оцінку?


А что до "захисту кордонив" - всего лишь пафос.
Уж извините. Я не патриот и никогда им не был, и в Совке также.
Потому как считаю это глупостью несусветной.
Мені цікаво якщо Україна буде втягнута у війну, і неважливо хто буде при владі (помаранчеві, біло-голубі, «Единый центр»…), і неважливо хто зі зброєю перетне наш кордон( натовець, росіянин, китаєць…), і буде вбивати твоїх братів, товаришів... що ти будеш робити? Стояти зі сторони дивитися? Чи заблаговремінно зїдиш в іншу країну?


Можливо твої корні походять не з України, тоді твою позицію ще хоч якось можна зрозуміти…
Але якщо твої прадіди проливали кров за цю землю за Україну і маєш паспорт громадянина України.., хто ти тоді?
 

sum4ataya

Забанен
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Думаю что Путин конечно же не будет рассказывать о своих планах насчет Украины и Крыма, а то что он сказал это скорее всего для того, что бы отвлечь нас от главного.
 

Satori

Well-Known Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

.....
Мені цікаво якщо Україна буде втягнута у війну, і неважливо хто буде при владі (помаранчеві, біло-голубі, «Единый центр»…), і неважливо хто зі зброєю перетне наш кордон( натовець, росіянин, китаєць…), і буде вбивати твоїх братів, товаришів... що ти будеш робити? Стояти зі сторони дивитися? Чи заблаговремінно зїдиш в іншу країну?


Можливо твої корні походять не з України, тоді твою позицію ще хоч якось можна зрозуміти…
Але якщо твої прадіди проливали кров за цю землю за Україну і маєш паспорт громадянина України.., хто ти тоді?
Не валите все в кучу да еще так пафосно. Быть "патриотом" это для меня значит одно - раболепствовать перед властью. Извините, перебьется. А любить и дорожить тем что меня окружает - и Вами, кстати, также - это, слава Богу, и без всякого патриотизма возможно. По крайней мере, для меня здесь нет проблем.
Избавляйтесь от пафоса. Пафос - это ширма. Не более. Вы же не на митинге перед избирателями...
А то если ходить по земле и все время думать сколько тонн крови пролили предки в нее родимую - можно незаметно в палате оказаться.
Уж извините.
 

iscander

distortion mind
Відповідь: Росія-Україна,на порозі війни?

Быть патриотом -значит любить свою землю, свой народ, свои корни. Изучать историю(всю иторию, а не последние 100 лет) и делать выводы.Необязательно придерживаться позиции существующей власти.Необязательно раболепствовать перед сеществующим режимом.Какой бы Украина не была- это моя страна!Можно привести кучу доводов, в чём она лучше, чем другие страны, но это не изменит существующего положения. А то что его менять придётся нам с вами-факт.
 

Satori

Well-Known Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Все это можно делать и без патриотизма. И без пафоса. Как бы героического.
Один товарищ как то сказал что 90% пафоса есть просто ложь. Остальные 10% - болезнь. Проще надо быть. И не отказывать в любви ко всему Вами перечисленному тем кто не считает себя патриотом. Не валите все в кучу. Патриотизм - всего лишь термин.
 

mangust

патріот
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Пафос (грец. πάθος— відчуття, емоція) — риторична категорія, що відповідяє стилю поведінки, манері або способу передавання відчуттів, які характеризуються емоціональним піднесенням, натхненням.
Категорія вперше була повністю розроблена Аристотелем, який поряд із пафосом виділяв такі елементи риторики, як етос і логос. В трактуванні Аристотеля, пафос представляє собою прийом, при якому естетика оповідання передається через трагедію героя, його страждання й емоції глядачів у відповідь.
В пізнішому представленні, у працях Гегеля, поняття пафоса розширилось, включаючи не тільки трагічну, але й урочисту піднесенну естетику, загальний настрій твору. До пафосу традиційно удаються автори од, эпосів, трагедій.
 

rfvgy

Ukrainian
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Цитата з книжки ,, В колі першому,, Солженіцина :
- Тяжелей всего, - завершил дядя с нагоревшим, накаленным чувством, - вывешивать флаг по праздникам. Домовладельцы должны вывешивать флаг. - (Дальше все будет открыто или все закрыто!) - Принудитель-ная верность правительству, которое ты, может быть... не уважаешь.
Вот тут и имей глаза! - безумец или мудрец заикается перед тобой в затерханном истощенном обличьи. Когда он откормлен, в академической мантии и говорить не торопится - тогда все согласятся, что мудрец.
Иннокентий не откинулся, не пустился возражать. Но все же дядя вильнул за проверенную широкую спину:
- Ты - Герцена сколько-нибудь читал? По-настоящему?
- Да что-то... вообще... да.
- Герцен спрашивает, - набросился дядя, наклонился со своим косым плечом (еще в молодости позвоночник искривил над книгами), - где границы патриотизма? Почему любовь к родине надо распространять и на всякое ее правительство? Пособлять ему и дальше губить народ?
Просто и сильно. Иннокентий переспросил, повторил:
- Почему любовь к родине надо распро...?
Но это уже было у другого забора, там дядя оглядывался на щели, соседи могут подслушать.
 

no0se

Al-Qaeda
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Втішаєте самі себе-так це називається. Ніхто не каже народи схожі. Але ну й що? Згадайте як Англія в 18 столітті розпочала війну проти своїх же громадян які хотіли незалежності в новій америці? А між україною і росією, враховуючи настрої російської верхівки, існує більше шансів на війну ніж між сша і іраном. Та й розкрийте глаза і подивіться на настрої простих росіян-та вони вже готові бігти, тільки скажи їм "фас"...
полный бред.
з.ы посмотри на себя,эт ты готов бежать уничтожать русских :lol:
 

МАХ

Active Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Не валите все в кучу да еще так пафосно. Быть "патриотом" это для меня значит одно - раболепствовать перед властью. Извините, перебьется. А любить и дорожить тем что меня окружает - и Вами, кстати, также - это, слава Богу, и без всякого патриотизма возможно. По крайней мере, для меня здесь нет проблем.
Избавляйтесь от пафоса. Пафос - это ширма. Не более. Вы же не на митинге перед избирателями...
А то если ходить по земле и все время думать сколько тонн крови пролили предки в нее родимую - можно незаметно в палате оказаться.
Уж извините.
Яке відношення патріотизм має до влади?... напевне ви просто не знаєте значення слова патріотизм… І непотрібно сплигувати, ви не патріотизм називали пафосом…
А что до "захисту кордонив" - всего лишь пафос.
Уж извините. Я не патриот и никогда им не был, и в Совке также.
Потому как считаю это глупостью несусветной.
… і на мої запитання ви відповідей так і не дали….
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Не прувеличивайте - официально Москва завляла не раз что не претендует на Крым.
А заяви мера столиці Росії - для Вас порожній звук? А те, що вояка з їх генштабу наголошував, що до України можуть бути застосовані військові заходи теж дрібничка? А гном, про перенацілення ракет на Україну теж пожартував? А це його "ты понимаеш, Джордж, это вообще не страна..." - так собі, не варта уваги нісенітниця? А їх Жирік (віцеспікер законодавчого органу), Затулін, Дугін... І це все люди з реальної влади, це "бомонд" російської нації... Але Вам це байдуже, бо, за Вашими спостереженнями
... на бытовом уровне многие украинцы тоже хотели бы как и Лужковы чего то хапнуть у России...
Тобто антиукраїнські висловлювання представників російської влади, "с ліхвой" компенсуються русофобією "п'яного слюсаря Васі" одного з рогатинських ЖЕКів? Ось тільки слюсар Вася не визначає політики держави, чого не скажеш про вищий політикум. Ви ж запросто ставите між ними знак "=". Цікаво.
... пропаганда работает отлично и так же отлично на нее клюют и там и здесь. И цели у нее одни - создать врага, разделить и на этом заработать себе дивиденты. Так устроен механизм власти.
Отакої. А не так давно Ви в одному зі своїх дописів самі наголошували, що ніщо нам не заважає самім вести пропаганду. Тобто, в принципі, Ви не проти... Хоча якщо бути об'єктивним, то від Вас я все ж в більшості постів бачив роздратування тим, що Україна недружнє ставиться до Росії, що наш Президент навмисно нагнітає русофобію, якісь вже тут з'явились доморощені "гебельси" і прочая, прочая, прочая... Правда прикладів такої "антирусскости" Ви якось не спромоглися навести, за винятком того, що колись давно (невідомо коли), на якомусь з наших каналів (не важливо на якому), якісь патлаті придурки (вже не пам'ятаєте які), щось (а яка різниця що, головне сам факт) співали антиросійське... Вагомий аргумент. Такий же, як і про русофобію на побутовому рівні. З нею мало хто зіткнувся, але вона є! Дуже схоже на одного "гаспадіна" який недавно тут заявив, що українська мова тупа, бо в ній є слова "ковдровтикач" (підодіяльник), "міжповерховийдротохід" (ліфт) і ще якийсь приклад (таку ж нісенітницю, як і попередні)... Коли ж я його просив обгрунтувати його твердження (сам я свої підтвердив цитатами зі словника), почув у відповідь "я знаю, що так кажуть на Західній Україні", в значенні "іди сам пошукай". Ось і тут: "на бытовом уровне многие украинцы тоже хотели бы как и Лужковы чего то хапнуть у России...". Які саме українці? Та є такі, пошукайте їх самі...
Я не патриот и никогда им не был, и в Совке также.
Потому как считаю это глупостью несусветной
Це вже зрозуміло, але не треба глузувати над тими, для кого патріотизм не порожній звук.
 
Останнє редагування:
Зверху