Російсько-Українськи відносини.

Bug

New Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Народ, з агентами ФСБ на українських форумах не варто починати полеміку, все одно вони на біле будуть говорити, що то чорне-робота в них така, робота.
 

mangust

патріот
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Якщо росіянин любить Росію-він патріот.Якщо українець любить Україну-він махровий бандеровський націоналіст.Якщо росіянин каже "хохол"-він по доброму іронізує над представником братського народу.Якщо українець говорить "москаль"-він виявляє цім свою націоналістичну,антиросійську сущність.Якщо росіянин мітенгує-він відстоює свої інтереси.Якщо українець мітенгує-він відпрацьовує американські долари,виплачені йому для антиросійських цілей.Якщо російський президент спілкується з американським президентом-він налогоджує взаємовідносини між двома країнами.Якщо український президент спілкується з американським президентом-вони обидва плетуть антиросійський заговір.Якщо росіянин говорить російською мовою-він просто росіянин.Якщо українець говорить українською-він Петлюра(Бандера) недобитий.Якщо президент Росії декларує проросійськи гасла-це нормальний президент.Якщо президент України декларує проукраїнські гасла-він проамериканський,антиросійський президент.Якщо російський уряд не погоджується з українським урядом-воно відстоює національні інтереси.Якщо український уряд не погоджується з російським урядом-АБАРЗЕЛІ ВААБЩЕ !!!
 

n\a

Забанен
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Якщо росіянин любить Росію-він патріот.Якщо українець любить Україну-він махровий бандеровський націоналіст.Якщо росіянин каже "хохол"-він по доброму іронізує над представником братського народу.Якщо українець говорить "москаль"-він виявляє цім свою націоналістичну,антиросійську сущність.Якщо росіянин мітенгує-він відстоює свої інтереси.Якщо українець мітенгує-він відпрацьовує американські долари,виплачені йому для антиросійських цілей.Якщо російський президент спілкується з американським президентом-він налогоджує взаємовідносини між двома країнами.Якщо український президент спілкується з американським президентом-вони обидва плетуть антиросійський заговір.Якщо росіянин говорить російською мовою-він просто росіянин.Якщо українець говорить українською-він Петлюра(Бандера) недобитий.Якщо президент Росії декларує проросійськи гасла-це нормальний президент.Якщо президент України декларує проукраїнські гасла-він проамериканський,антиросійський президент.Якщо російський уряд не погоджується з українським урядом-воно відстоює національні інтереси.Якщо український уряд не погоджується з російським урядом-АБАРЗЕЛІ ВААБЩЕ !!!
+1 Называется Ш-О-В-И-Н-И-З-М, чемто арабов напоминает
 

iscander

distortion mind
Відповідь: Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Все это можно делать и без патриотизма. И без пафоса. Как бы героического.
Один товарищ как то сказал что 90% пафоса есть просто ложь. Остальные 10% - болезнь. Проще надо быть. И не отказывать в любви ко всему Вами перечисленному тем кто не считает себя патриотом. Не валите все в кучу. Патриотизм - всего лишь термин.
Почему как бы?Я например считаю свою нацию героической!Вы хотите сказать,что в ваших словах нет пафоса?Или это просто для вас термин?Считаете вы,(вопрос по теме) принимая в расёт произошедшие события на Кавказе, сказанные речи в адрес Украины,и века давления со стороны России-признаком агрессии,которая может вылиться в вооружённый конфликт между двумя "братскими" народами?
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Почему как бы?Я например считаю свою нацию героической!Вы хотите сказать,что в ваших словах нет пафоса?Или это просто для вас термин?Считаете вы,(вопрос по теме) принимая в расёт произошедшие события на Кавказе, сказанные речи в адрес Украины,и века давления со стороны России-признаком агрессии,которая может вылиться в вооружённый конфликт между двумя "братскими" народами?
1. Считайте на здоровье. Я не против и даже как бы - за. Но я писал про пафос а не про нацию, если Вы заметили.
2. В моих словах пафоса нет, скорее ирония.
3. Не считаю. Это мания. Если конфликт произойдет - то в силу других причин. "шерше ля мани", бабки по простому.
Все остальное - средства для достижения цели. Включая пафос, патриотизм, героику и прочие атрибуты оболванивания.
 

n\a

Забанен
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

патриотизм= оболванивание? Да если бы все думали материальными категориями, небыло бы ни Европы ни Западной цивилизации, был бы Китай и азиатские принципы мировоззрения.
 

n\a

Забанен
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Я что то написал про материальные категории? Это Ваши слова.
Пример желаемой трактовки.
Ну не я ж писал, что у живу одним днем. Так что свое нехорошее мне хорошему не приписывайте:).
 

iscander

distortion mind
Відповідь: Росія-Україна,на порозі війни?

Ещё бы вы были против.Я причин не называл,если вы заметили,а просил учесть факторы.Вы их учли, или это просто мания?То,что за всем стоит бабло-понятно всем здравомыслящим.
 
Зверху