Російсько-Українськи відносини.

mangust

патріот
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Не валите все в кучу да еще так пафосно. Быть "патриотом" это для меня значит одно - раболепствовать перед властью. Извините, перебьется.

Патріотизм (грец. patriótes — співвітчизник, грец. patrís — батьківщина) — любов до Батьківщини, відданість своєму народові, готовність заради них на жертви і подвиги.
Те що для вас значить одне,для інших друге.Якщо ви не знаєте тлумачення слів,ще неозначає,що ваші переконання вірні.
 

Satori

Well-Known Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Патріотизм (грец. patriótes — співвітчизник, грец. patrís — батьківщина) — любов до Батьківщини, відданість своєму народові, готовність заради них на жертви і подвиги.
Те що для вас значить одне,для інших друге.Якщо ви не знаєте тлумачення слів,ще неозначає,що ваші переконання вірні.
Вот именно в греческом смысле у меня этого и нет. Такая вот скотина. Думаю что Батькивщина спокойно перебьется и без меня, как и я без нее. Как и народ. Мне вполне хватает моих близких и друзей ради которых я и иду на жертвы. Это конкретно. А все остальное - чепуха!
Как и толкованите этого слова.
PS.Кстати я совершенно не против если кто-то будет всю свою жизь тратить на патриотизм. Мало ли - может у кого то по десять жизней - у меня - одна, увы....
..."и прожить ее надо так, что бы не было обидно за бесцельно прожитые годы"....кажется так у классика?:)
PPS: Но вообще то это уже за рамками данной темы, да простят меня модераторы.
 

Satori

Well-Known Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Всем кто отреагировал выше - я рад что мои слова вызвали интерес. Все же не скучно.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Росія-Україна,на порозі війни?

Коли немає чого сказати - можна й поблазнювати, теж вихід.
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Росія-Україна,на порозі війни?

Коли немає чого сказати - можна й поблазнювати, теж вихід.
Фокс Малдер! Вы же отлично знаете все мои возможные ответы на Ваши упреки, разве не так?!
Ну хорошо, по пунктам.
1."А заяви мера столиці Росії - для Вас порожній звук? А те, що вояка з їх генштабу наголошував, що до України можуть бути застосовані військові заходи теж дрібничка? А гном, про перенацілення ракет на Україну теж пожартував? ......"
Да - пустой звук. Я живу настоящим. Когда я ем - я только ем. Когда я живу без войны - я живу без войны. И только! Остальное - паранойя. Некоторым - адреналин, не для меня.

2 "Отакої. А не так давно Ви в одному зі своїх дописів самі наголошували, що ніщо нам не заважає самім вести пропаганду. Тобто, в принципі, Ви не проти... Хоча якщо бути об'єктивним, то від Вас я все ж в більшості постів бачив роздратування тим, що Україна недружнє ставиться до Росії, що наш Президент навмисно нагнітає русофобію, якісь вже тут з'явились доморощені "гебельси" і прочая, прочая, прочая... Правда прикладів такої "антирусскости" Ви якось не спромоглися навести, за винятком того, що колись давно (невідомо коли), на якомусь з наших каналів (не важливо на якому), якісь патлаті придурки (вже не пам'ятаєте які), щось (а яка різниця що, головне сам факт) співали антиросійське... Вагомий аргумент. Такий же, як і про русофобію на побутовому рівні. З наю мало хто зіткнувся, але вона є! Дуже схоже на одного "гаспадіна" який недавно тут заявив, що українська мова тупа, бо в ній є слова "ковдровтикач" (підодіяльник), "міжповерховийдротохід" (ліфт) і ще якийсь приклад, таку ж нісенітницю, як і попередні... Коли ж я його просив обгрунтувати його твердження (сам я свої підтвердив цитатами зі словника), почув у відповідь "я знаю, що так кажуть на Західній Україні", в значенні "іди сам пошукай". Ось і тут: "на бытовом уровне многие украинцы тоже хотели бы как и Лужковы чего то хапнуть у России...". Які саме українці? Та є такі, пошукайте їх самі..."
-------------------------------------------------------------------------
...Вы о чем?!
Да наш президент нагнетает русофобию. Ему это надо. Я лично в этом не сомневаюсь. Надо ли нам? Мне - нет. Вам видимо - да. Ничего странного - это жизнь. Примеры? Вы и правда считаете что я конспектирую все что вижу слышу чувствую?! Я еще не псих пока.
Разве не достаточно наблюдать результат всего этого - хотя бы в виде той ненависти которая есть даже в этой ветке, где представлены противоположные ЧУВСТВА! - не мнения а именно чувства?! Мало?
-----------------------------------------------------------------------

3. "одного "гаспадіна" який недавно тут заявив, що українська мова тупа, бо в ній є слова "ковдровтикач" (підодіяльник), "міжповерховийдротохід" (ліфт) і ще якийсь приклад, таку ж нісенітницю, як і попередні... Коли ж я його просив обгрунтувати його твердження "..
--------
Это к чему?! Я ничего такого не знаю и даже не "переймаюся" таким бредом.
--------------------------------------------------------------------------

4. "Це вже зрозуміло, але не треба глузувати над тими, для кого патріотизм не порожній звук. "
-------------
Написал уже - у меня ОДНА жизнь! Всего одна! И я конечно не издеваюсь над теми кто испытывает искренние чувства. Просто я из опыта знаю что за этими "искренними" чувствами часто стоит либо юношеский максимализм, либо лицемерие, либо обыкновенная служба, неважно организации, идеалам, или еще чему угодно. Со временем проходит или вырождается в идиотизм.
 

n\a

Забанен
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Тогда вопрос, что вы делаете в этой ветке?
Следуя вашему последнему посту, это скорее всего либо идиотия, либо служба, либо детский максимализм. Я угадал?
 

Satori

Well-Known Member
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Тогда вопрос, что вы делаете в этой ветке?
Следуя вашему последнему посту, это скорее всего либо идиотия, либо служба, либо детский максимализм. Я угадал?
Вы угадали милейший!
Это идиотия, юношеский максимализм, /у детей его не может быть, как Вы понимаете/, служба, разумеется также. Все абсолютно искренне.
Потому и общаюсь в этой ветке - и не только в этой.
Единственное чего у меня нет - так это как ни странно ненависти ни к своим оппонентам ни к Украине, ни к России, ни к НАТО ни к Грузии ни к чему бы то ни было. Есть раздражение и изрядное презрение к вполне опредленным представителям власти - не только нашей. Список могу представить в личке, если будет Вам так интересно.:)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Росія-Україна,на порозі війни?

Да наш президент нагнетает русофобию. Ему это надо. Я лично в этом не сомневаюсь. Надо ли нам? Мне - нет. Вам видимо - да. Ничего странного - это жизнь. Примеры? Вы и правда считаете что я конспектирую все что вижу слышу чувствую?! Я еще не псих пока.
Знову про віртуальну русофобію? Я так думаю, що реальних прикладів так і не дочекаюсь. Я Вас здивую, але я так само не конспектую і не запам'ятовую. Але коли вже якась подія дуже резонансна, то про неї балакають і газети, і радіо, і ТВ... Просто в'їдається в пам'ять, тому мимоволі запам'ятовуєш. Ваша пам'ять не така? Дивно, вона чомусь навіки закарбувала п'ятнадцятилітньої давнини, а ось нещодавну русофобію (за Вашими словами) Ющенка вперто відмовляється конспектувати :) Дивна якась відбірковість.
Разве не достаточно наблюдать результат всего этого - хотя бы в виде той ненависти которая есть даже в этой ветке, где представлены противоположные ЧУВСТВА! - не мнения а именно чувства?! Мало?
Ні, не мало! Більше того, я і сам давно маю підозру, що та русофобія, яка має місце на форумі - результат злого дядька Ющенка, який приходить до діток у сні (такий собі Олє Лукойє), та шепоче їм в уха антиросійську пропаганду (так би мовити гіпнопедія), калічучі тим самим ще слабку дитячу психіку. А що не зробив Ющенко, доробить бридка та брудна антиросійська пропаганда українських ЗМІ. Хотілось би ще й приклади такої пропаганди почути, щоби таке моє припущення перейшло в статус аксиоми, але, гадаю, прикладів від Вас я таки й не дочекаюсь. Тож доведеться повірити на слово.
 

n\a

Забанен
Re: Росія-Україна,на порозі війни?

Вы угадали милейший!
Это идиотия, юношеский максимализм, /у детей его не может быть, как Вы понимаете/, служба, разумеется также. Все абсолютно искренне.
Потому и общаюсь в этой ветке - и не только в этой.
Единственное чего у меня нет - так это как ни странно ненависти ни к своим оппонентам ни к Украине, ни к России, ни к НАТО ни к Грузии ни к чему бы то ни было. Есть раздражение и изрядное презрение к вполне опредленным представителям власти - не только нашей. Список могу представить в личке, если будет Вам так интересно.:)
Тоесть, все профессионально?
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Росія-Україна,на порозі війни?

Знову про віртуальну русофобію? Я так думаю, що реальних прикладів так і не дочекаюсь. Я Вас здивую, але я так само не конспектую і не запам'ятовую. Але коли вже якась подія дуже резонансна, то про неї балакають і газети, і радіо, і ТВ... Просто в'їдається в пам'ять, тому мимоволі запам'ятовуєш. Ваша пам'ять не така? Дивно, вона чомусь навіки закарбувала п'ятнадцятилітньої давнини, а ось нещодавну русофобію (за Вашими словами) Ющенка вперто відмовляється конспектувати :) Дивна якась відбірковість.

Ні, не мало! Більше того, я і сам давно маю підозру, що та русофобія, яка має місце на форумі - результат злого дядька Ющенка, який приходить до діток у сні (такий собі Олє Лукойє), та шепоче їм в уха антиросійську пропаганду (так би мовити гіпнопедія), калічучі тим самим ще слабку дитячу психіку. А що не зробив Ющенко, доробить бридка та брудна антиросійська пропаганда українських ЗМІ. Хотілось би ще й приклади такої пропаганди почути, щоби таке моє припущення перейшло в статус аксиоми, але, гадаю, прикладів від Вас я таки й не дочекаюсь. Тож доведеться повірити на слово.
Вы ответили практически так как ответил бы и я. Вот как хорошо Вы меня уже изучили.
Слова Ющенко о том что только коллективная система безопасности в виде НАТО /заметьте я не против НАТО, я только против того что туда нас пихает он через задницу/ - единственное что может нас защитить. /разумеется от России/. Это и есть русофобия и паранойя. / Причем истинные его интересы видимо в плоскости иной/
Ясное дело масса народа считает иначе. Их право. Мое право - мое право? Да?
2 - Вот одна всего лишь частность. Постоянная болтовня в программах о том что Крым следующий после Осетии это и есть антироссийская пропаганда. Вместо того что бы таким образом потакать Лужкову и с ним подобным, надо просто создавать там комфортные условия, дабы ни крымчанам ни татарам /кстати и осетинцам с абхазами в Грузии/ и в голову не пришло бы брать российские паспорта и считать себя более защищенными другой страной. Вместо этого идиотские десанты в Крым ура-патриотов. Там ДРУГИЕ люди - они не разделяют ценностей жителей западной Украины. Им не надо героев Бендеру и Шухевичей. Это их право и они ИМЕЮТ ПРАВО также жить в этой стране. А если Вы так не считаете - значит их надо либо престрелять либо довести дело до конфликта. Что успешно продемонстровал господин Саакашвили. Урок не надо извлекать? Видимо нет.
Сразу же отмечу забегая вперед - мне лично абсолютно все равно что в Крыму будет происходить. Уйдет он к Росси или к Китаю или татаро-монголы его завоюют или он успешно останется здесь. Меня это не касается.
 
Зверху