Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Serg_T

Забанен
Ответ: Герои УПА

хай наводе той, хто звинувачує. Якщо так сильно хочется, почитайте ПІБ ВР, КМ та проаналізуйте їх прізвища
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Герои УПА

хай наводе той, хто звинувачує. Якщо так сильно хочется, почитайте ПІБ ВР, КМ та проаналізуйте їх прізвища
Драстуйте! Так це я виявляється звинувачую? Це ж Ви стверджуєте що там там переважно евреї керували, я лише кажу, що винні комуністи, а хто вони там за національною ознакою, мені до одного місця. Бо дуже цікаво виходе, якщо усю провину перекласти на когось за національною ознакою. Так дивись, виявиться що і комуністи, які не евреї, були янгелами, а лише під вражим вплавом випадково опинились. Це одне. А друге, Ви з колегою дуже дивно вирішуєте національну належність будь кого - не подобається людина - 100% або араб, або єврей. У кращому випадку латентний, бо він і сам про це ніколи не знав. Ви самі то хто будете? Впевнені, що Ваши пращури чисті "арійці"? Добре знаєте, звідки взагалі на цій землі їх пращури з'явились? І до речи не так вже і багато з тої пори років минуло.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Герои УПА

Де ви ТАМ побачили слово ЛИШЕ???

мдя.... я разів 10 писав що бажання перетворити євреїв на "біопальне", так само як німців, поляків, росіян та інших не маю (сподіваюсь, що не набуду в майбутньому).
Просто історія повинна бути чесною і все.... Бо яке коріння таке й дерево, на брехливій історії майбутнього не створити.

П.С. Чому ви так заметушилися??? "На вору и шапка горит"?
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Герои УПА

мдя.... я разів 10 писав що бажання перетворити євреїв на "біопальне", так само як німців, поляків, росіян та інших не маю (сподіваюсь, що не набуду в майбутньому).
Просто історія повинна бути чесною і все.... Бо яке коріння таке й дерево, на брехливій історії майбутнього не створити.
Доречі, де ви ТАМ побачили слово ЛИШЕ??? Знову прибрехуєте?
П.С. Чому ви так заметушилися??? "На вору и шапка горит"?
В чому Ви побачили метушню?
Якщо вислів "А СССР правили ЖЫДЫ!" можна розуміти якось по іншому, наприклад він рівнозначен вислову "А СССР правили китайці!", то вибачаюсь, не так зрозумів. Добре, виправлю на "Це ж Ви стверджуєте що там переважно евреї керували", задоволени? Чи може так: "Ви стверджуєте що там один еврей керівництві був і усім заправляв."
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Герои УПА

наводжу приклад - "казнить нельзя помиловать" (класика доречі)

Слово "лише" додає виключність у зміст!
Я не мав на увазі, що КПСС була виключно з євреїв (тут що, вірус з"явився, що збуджує уяву модераторів?).
Я мав на увазі, що основні керуючі пости займали етнічні (?) євреї,
і політику вони проводили відповідну (цікаво було б побачити статистику голодомору по націях....), прикладом таких "спавжніх савєцкіх людєй" можуть бути тов. Троцький, Дзержинскій, Кагановічь та інша братія..... І чому вони псевдоніми побрали, коли і так ві знали їх прізвища???
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Драстуйте! Так це я виявляється звинувачую? Це ж Ви стверджуєте що там там переважно евреї керували, я лише кажу, що винні комуністи, а хто вони там за національною ознакою, мені до одного місця. Бо дуже цікаво виходе, якщо усю провину перекласти на когось за національною ознакою. Так дивись, виявиться що і комуністи, які не евреї, були янгелами, а лише під вражим вплавом випадково опинились. Це одне. А друге, Ви з колегою дуже дивно вирішуєте національну належність будь кого - не подобається людина - 100% або араб, або єврей. У кращому випадку латентний, бо він і сам про це ніколи не знав. Ви самі то хто будете? Впевнені, що Ваши пращури чисті "арійці"? Добре знаєте, звідки взагалі на цій землі їх пращури з'явились? І до речи не так вже і багато з тої пори років минуло.
З ваших слів розумію, що ті хто вами керують - вам всеодно.... а якщо вам "згори" накажуть воювати з вашими рідними (ім всеодно, вони не ваша рідня)? Ви просто ідеальний електорат для сучасних "депутатів"!

Процитуйте мене, що я (цитую вас) :"А друге, Ви з колегою дуже дивно вирішуєте національну належність будь кого - не подобається людина - 100% або араб, або єврей." Якщо не знайдете, хоча б визнайте що перегнули палицю (сам я наведений вище текст, окрім як наклеп і брехню назвати по іншому не можу).
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Герои УПА

наводжу приклад - "казнить нельзя помиловать" (класика доречі)

Слово "лише" додає виключність у зміст!
Я не мав на увазі, що КПСС була виключно з євреїв (тут що, вірус з"явився, що збуджує уяву модераторів?).
Я мав на увазі, що основні керуючі пости займали етнічні (?) євреї,
і політику вони проводили відповідну (цікаво було б побачити статистику голодомору по націях....), прикладом таких "спавжніх савєцкіх людєй" можуть бути тов. Троцький, Дзержинскій, Кагановічь та інша братія..... І чому вони псевдоніми побрали, коли і так ві знали їх прізвища???
Ну, дякую, трохи прояснили. Так які Ви кажете справжні прізвища Троцького, Дзержинского, Кагановіча? Вибачте, я якось не цікавився. То Ви кажете вони євреями були? Може ще у сенагогу десь у Кремлі ходили, на івріті, чи идіше размовляли? Взагалі може хочь щось, крім чийсь уяви, каже про те що вони євреями були? Я ще чув Ульянов (Ленін), Джугашвілі (Сталін) та Гітлер євреями були. Мабудь Хрущов, Брежнев, Андропов, Черненко да Горбачов також. Всі так всі. Ой вибачаюсь, щоб знову не трапилось, що я не так зрозумів. Хтось всеж таки у КПРС був не євреєм, щоб не можно було казати "лише". Бо коли хтось один не такий як інши, то вже не можна так казати. Але я вже мабуть і не вгадаю, хто ж саме то був, бо, як на мене вони один одного варті. Може хіба що Горбачов, якому не пощастило останнім бути.
До речи Ви прохали процитувати:
Процитуйте мене, що я (цитую вас) :"А друге, Ви з колегою дуже дивно вирішуєте національну належність будь кого - не подобається людина - 100% або араб, або єврей." Якщо не знайдете, хоча б визнайте що перегнули палицю (сам я наведений вище текст, окрім як наклеп і брехню назвати по іншому не можу).
Так от перша Ваша цитата, здається саме те, що Вам потрібно.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

З ваших слів розумію, що ті хто вами керують - вам всеодно.... а якщо вам "згори" накажуть воювати з вашими рідними (ім всеодно, вони не ваша рідня)? Ви просто ідеальний електорат для сучасних "депутатів"!
Дякую, посміявся :).
Я здоровим глуздом керуюсь, чого і Вам раджу.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Герои УПА

Дякую, посміявся :).
Я здоровим глуздом керуюсь, чого і Вам раджу.
Тепер посміявся я, гарно відморожуєтась.... так ви мене за друковане слово і не піймали ;).

А щоб дізнатися хто є хто, треба читати, читати і щераз читати ))). Погано що не записав передачу Д.Гордона з А.Розенбаумом, там чітко і ясно сказано останннім по цій темі(мабуть Розенбаумм теж псих, всі психи, один КОСТА - світлина розуму).

Добре, якщо "єврейське питання" (іронічно, а то дехто знов "не дожене" і буде тут психувати) вас так виводить з себе (компрометує вашу діяльність?) то я припиню, на деякий час, полеміку на цю тему.
 
Останнє редагування:

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

Не знаю, чи всі дивились, тому нагадаю про фільм, викладений на Соларі:

Як не дивно, але фільм, знятий росіянами про УПА, виявився нормальним і доволі професійним - висловлюються обидві сторони. Мені особливо сподобалось, як дід-радянський партизан визнає помилку ГБ-стів та звинувачує їх у терорі проти мирного населення Західної України у 1939-1941 рр, що викликало опір радянській окупації. Нагадаю, що в 1939 р. галичани зустрічали Червону Армію як визволителів. Два роки терору призвели до того, що в 1941-му війська Вермахту зустрічали хлібом-сіллю як визволителів від червоної окупації. Не було б цих двох років терору, не було б і підгрунтя для існування антирадянського опору.
Всім раджу переглянути фільм. Доречі, ми його останнього разу дивились на кіноклубі "Сварог". Завтра дивитимемось другу серію.
 
Зверху