Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Serg_T

Забанен
Ответ: Прочитайте.

- оригінал...
Там захист від копіювання ). Хоча деякі ідеї є;)
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Герои УПА

Щось не выдкриваэться ((((.... Жарт ))) але ж MHT-формат , це нестандартизований формат, якщо не помиляюсь - його "розуміють" лише клони М$ Explorer TA Opera. Не всі ж працюють під M$ Windows ).
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Герои УПА

Не знаю, чи всі дивились, тому нагадаю про фільм, викладений на Соларі:

Як не дивно, але фільм, знятий росіянами про УПА, виявився нормальним і доволі професійним - висловлюються обидві сторони. Мені особливо сподобалось, як дід-радянський партизан визнає помилку ГБ-стів та звинувачує їх у терорі проти мирного населення Західної України у 1939-1941 рр, що викликало опір радянській окупації. Нагадаю, що в 1939 р. галичани зустрічали Червону Армію як визволителів. Два роки терору призвели до того, що в 1941-му війська Вермахту зустрічали хлібом-сіллю як визволителів від червоної окупації. Не було б цих двох років терору, не було б і підгрунтя для існування антирадянського опору.
Всім раджу переглянути фільм. Доречі, ми його останнього разу дивились на кіноклубі "Сварог". Завтра дивитимемось другу серію.
А зовнішню адресу фільму можете надати (бажано магнет-лінк)?
 

mangust

патріот
Відповідь: Герои УПА

Відзначено річницю найбільшого в історії УПА бою з військами НКВС


На Рівненщині відбулися урочисті заходи з нагоди 64-ї річниці Гурбенського бою – найбільшого збройного зіткнення підрозділів Української Повстанської Армії з військами НКВС у квітні 1944 року на території нинішнього Здолбунівського району.
У квітні 1944 року і цьому районі було зосереджено понад 30 тисяч військ НКВС та Радянської Армії, підсилених танками, авіацією та бронетехнікою, які оточили 5-тисячне угруповання УПА-Південь. На той час радянсько-німецький фронт вже прокотився на захід від Рівненщини. Однак, в тилу Червоної Армії залишились доволі значні з`єднання українських повстанців. Тож радянські війська у квітні 44-го методично відрізали комунікації і шляхи до відступу південній групі УПА. "Гурбенську акцію" довкола колишньої польської колонії Гурби - в Антонівцях, Забарах, Андрушівці, Майдані, Обгові, Мостах та багатьох інших селах НКВС провело за наказом Сталіна після того як 15 квітня помер поранений вояками УПА генерал Радянської армії Микола Ватутін.

В результаті боїв 21-25 квітня повстанцям вдалося прорватися з "котла" і продовжити рейди на Полісся і на схід України.



постiйна адреса статтi:
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

на цих теренах проходить найбільша теренова гра України - "Гурби-Антонівці". Цього року від Сум їде команда з 60-ти людей! Я в тому числі. Тому тиждень від мене відпочинете :))
 

mangust

патріот
Відповідь: Герои УПА

Но Россия - не Украина. Хоть «власовцы» и стреляли в спины советским воинам, в России они имеют те же льготы, что и воины Советской армии, о них пишут книги, а в 2001 г. через суд пытались посмертно реабилитировать самого Власова. Однако нет же - это же только Украина реабилитирует"фашизм", почитая бойцов Украинской постанческой армии, которая, правда, никогда в состав вермахта не входила, и немецким государством официально не финансировалась.
 

Леонид

New Member
Ответ: Герои УПА

УПА воевала на своей терретории.Ее поддерживало местное население.Степан Бандера по 1943 год находился в немецком конслагере.Комисара Руднева из отряда Ковпака убила сотрудник НКВД за лояльное отношение и сотрудничество с УПА во время так наз.карпатского рейда,тогда партизаны попали в окружен.проводники УПА вывели их,дали харчи
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Ющенко

Ні про УПА він говорить постійно, просто тепер ветеранам не наливатимуть )) не требо було горланити ) (шкода, але так воно і буде) А ті хто волали - то мудаки, якім проплатили 1000%.
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Ющенко

я не думаю, що ветеранам заплатили. Просто вони насправді невисокої думки про УПА. Вони мають на це право. 70 років пропаганди не пройшли марно.
 
Зверху