Разгон протестующих

  • Автор теми 21h
  • Дата створення

VIB

vib : bash
Модератор
UL22, учитывая количество видеодевайсов на руках у населения - ютуб был бы завален сафари-шоу.
 

LY0LIA

Забанен
та европа нас уже хватает всеми руками аж всыраться начали;)...уже видно не вооруженым глазом что происходит:)
Так без лоха и жизнь плоха. Нет бы помочь своим нищебродам - Болгарии или странам Прибалтики, так нет, они за Украину запереживали. Это ж какой гешефт они собираются поиметь, если без мыла в жо#у лезут?;)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Разгон протестующих

Що ж до неузгодженості дій – насправді, опозиція майже нічого не втрачає від дій радикалів. Якщо вони програли, вона рішуче засуджує “провокаторів” і відмежовується від них (бо такі правила гри). Але при цьому опозиційні політики повинні надати адвокатів, написати поруки на затриманих і оплачувати їм передачі. Якщо ж акція вдала, “офіційна опозиція” користується її плодами, а хлопці відкрито пишаються своїм вчинком
Для перемоги потрібні і серйозні й незаплямовані перед Заходом опозиційні політики, і мирні танцюючі студенти у великій кількості, і загін “в’язані берети” – взагалі, потрібні всі, крім бомжів і тітушок. Чим більше, тим менше імовірність силового розгону. Але це для оборони і утримання статусу кво. А для наступів чи контратак потрібні відчайдухи. Яких теж треба бодай трошечки поважати, а не обзивати неадекватами – бо вони за спільну справу під кийки “Беркуту” лізуть.
І ще одне. Зараз у нас війна – поки що не в гарячій стадії. Ми, народ, на одному боці, влада, міліція, прокуратура, суди тощо – на іншому. Це не означає, що побачивши міліціонера чи суддю, треба в нього плювати. З ним навіть можна ввічливо привітатись. Але з ним НЕ МОЖНА СПІВПРАЦЮВАТИ, коли йдеться про політичні акції. Якщо вас обікрали злодії – пишіть заяву до міліції, бо ловити кримінальників міліція повинна за будь-якої влади, і тільки цим вона і має займатися. Але не допомагайте їй ловити противників режиму з відмінними від ваших поглядами і методами. Бо то є велика ганьба.
Тут важко не погодитись.
Але, все ж таки, радикали і провокатори, це зовсім не одне й те саме. Хоча б тому, що справа провокаторів - підставляти. У тому числі і тих самих радикалів.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Разгон протестующих


Щоб не було питань зайвих, повідомлення пана Vesnara видалене за відвертий сепаратизм. Вказаний пан отримує і червону картку, по першому разу. Так само видалене і подальше обговорення з цитуванням цього повідомлення.
Крім того, згідно п. 5.4. правил форуму, маю всі підстави вважати, що пан "намеренно вводит в заблуждение других посетителей", тому повідомляю, що з 3-х повідомлень одне було написано з Колумбійській, одне з Корейській, трете з Польській IP адреси. Тож, яке відношення вказаний пан має до "архитектурной комиссии" і до якої, самі визначайте.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Разгон протестующих

Если Путин придёт поддержать митинг, стоящий за Януковича - украинские СМИ изойдут говнами на тему "Россия вмешивается во внутренние дела Украины".
А когда Нуланд приходит поддержать митинг, стоящий за оппозицию - никто не говорит, что это вмешательство
Як це ніхто не каже? А ви що робите?
І ще ж значення має, що і як кажуть. Чи не так?
Коли Путін свого часу, у 2004 році, вітав завчасно Януковича з обранням Президентом, СМІ це повідомили. Але, власне від СМІ, я не чув, щоб це висвітлювалось, як втручання. За контекстом, так.
Теж саме зараз і з Нуландом. Так що, особисто я не бачу того, про що тут мова.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Разгон протестующих

Мы говорим о выборе курса всей страны. Почему 0,5 млн. людей на майдане должны решать судьбу 45 млн. людей всей страны? Кто дал им такое право? Хотите определить направление движения государства - проведите референдум. Пусть вся страна решает куда ей идти, а не кучка майданных мэрзлыкив.
Пане Stein. Цікавить Ваша відповідь на такі питання:
1. Ви, Ваша політична сила ( Братство Корчинського ), за те, щоб долю країни вирішувало все населення, чи думка "хом'ячків", які проголосують за те, за що їм скажуть, не важлива?
Питаю тому, що, на скільки я розумію, взагалі Братсво саме проти того, щоб якось рахуватись з думкою, скажемо так, "неактивного" населення :).
2. Якщо Братство проти евроінтеграції, та і загалом підтримує Януковича ( ну таке в мене стійке враження ), чому тоді воно, і окремо Ви, активно підтримує теперішні протести?
Відповідь, як на мене, на поверхні. Але може тут є якісь мотиви, які я не розумію?
За Братство можна не відповідати, я розумію, що повноважень у Вас таких нема.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Разгон протестующих

Мы говорим о выборе курса всей страны. Почему 0,5 млн. людей на майдане должны решать судьбу 45 млн. людей всей страны? Кто дал им такое право? Хотите определить направление движения государства - проведите референдум. Пусть вся страна решает куда ей идти, а не кучка майданных мэрзлыкив.
Пане Stein. Цікавить Ваша відповідь на такі питання:
1. Ви, Ваша політична сила ( Братство Корчинського ), за те, щоб долю країни вирішувало все населення, чи думка "хом'ячків", які проголосують за те, за що їм скажуть, не важлива?
Питаю тому, що, на скільки я розумію, взагалі Братсво саме проти того, щоб якось рахуватись з думкою, скажемо так, "неактивного" населення :).
2. Якщо Братство проти евроінтеграції, та і загалом підтримує Януковича ( ну таке в мене стійке враження ), чому тоді воно, і окремо Ви, активно підтримує теперішні протести?
Відповідь, як на мене, на поверхні. Але може тут є якісь мотиви, які я не розумію?
За Братство можна не відповідати, я розумію, що повноважень у Вас таких нема.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Разгон протестующих

фишка в том, что Пуден не прийдет и ты это прекрасно понимаешь) Так что твои слова - это лишь твои простые догадки
Вы ж сами начали тему "если Путин прийдёт..."

Что касается "давить на Януковича" - таки да, прзывают. Потому, что виновные в силовом разгоне Майдана должны быть наказаны. Если это единственный метод привести к наказанию виновных в избиении людей, то он того стОит.
Т.е. вы одобряете вмешательство иностранных государств во внутренние дела Украины?

Что касается "вмешательств" - тебе как еще повторить?? - Нулланд прилетела и сказала, что санкций не будет. По сути США самоустранились, в отличии, кстати, от Валоди Пудена, о содержании бесед которого с нашим царем так ничего не известно и по сей день. О каком вмешателстве идет речь?


 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Разгон протестующих

1. Ви, Ваша політична сила ( Братство Корчинського ), за те, щоб долю країни вирішувало все населення, чи думка "хом'ячків", які проголосують за те, за що їм скажуть, не важлива?
Питаю тому, що, на скільки я розумію, взагалі Братсво саме проти того, щоб якось рахуватись з думкою, скажемо так, "неактивного" населення
Братство - проти самої ідеї виборчої демократії.
Проте, якщо ми вже знаходимось в цій системі - то ті, хто підтримує цю систему мають діяти в рамках та за принципами цієї системи. А не маніпулювати та перекручувати систему заради хвилинних амбіцій окремих політиків.
Якщо ви хочете діяти в рамках закону - проводьте мирну акцію і голосуйте відставку в парламенті. Не змогли протягнути процедуру по закону - розходьтесь по хатах. Чого чекає опозиція? Вони хотіли по закону - вони не змогли. Тепер вони вимагають у легітимного, обраного народом за процедурою президента, аби він пішов проти легітимної, обраної народом Верховної Ради і розпустив Кабмін лише тому, що так хоче купка майданних мерзликів. Це не правильно. Це не в рамках системи. Вони говорять про демократію, про владу більшості, але просять президента піти проти волі більшості в угоду інтересів меншості. Так не має бути.
Якщо ж ви розумієте, що не зможете досягти своїх цілей в рамках системи та за передбаченою процедурою - тоді дійте відкрито проти. Тоді не треба оголошувати мирних акцій - треба оголошувати штурм. Не треба говорити про волю народу - треба говорити про рішення революційного комітету.
Тобто - треба бути принаймні чесними.

2. Якщо Братство проти евроінтеграції, та і загалом підтримує Януковича ( ну таке в мене стійке враження ), чому тоді воно, і окремо Ви, активно підтримує теперішні протести?
Братство проти Євроінтеграції. Братство не підтримує Януковича. Просто Братство розуміє, що Янукович - кращий президент ніж Ющенко. Не тому, що нам стало краще жити, а тому, що він зміг нас всіх об'єднати. Він фактично зібрав вже другий майдан. Він є тим самим "лакмусовим папірцем", що дратує суспільство і примушує його гуртуватись проти своєї персони. Він своїми діями пробуджує націю. І це, безперечно, дуже добре.
Теперішні протести Братство підтримує тому, що будь-який протест - є благо сам по собі. Будь який бунт - цінний. Неможливо передати словами тих відчуттів, які були на Банковій. Не важливо, хто там командує на Майдані - важливо, що ми маємо шанс використати це для себе. Повалення Леніна не відбулося б ніколи в рамках процедури, а в рамках бунту - його таки звалили. І це добре. І це одне вже вартує всього іншого кіпішу.
Також варто зауважити наступне:
Обов'язково треба підтримувати Майдан. Все тільки починається. Ми повинні всіма силами допомогти опозиційним шахраям перемогти владних бандитів. Саме тими методами, які пропонують шахраї (утопити в сльозах).
Проте, не зупинятися на тому. Далі добрі люди з націоналістичних та християнсько-націоналістичних організацій мають перемогти шахраїв.
Свого часу в Московії командуючі фронтів та монархічні фракції Держдуми усунули царя, незабаром ініціативу перехопили лівіші партії, які сформували тимчасовий уряд, а тоді прийшли більшовики.
У Франціі жирондистів порізали монтаньяри, тоді монтаньярів порізав Робесп'єр, тоді Робесп'єру відрізали голову рештки переляканих монтаньярів, тоді встановилася Директорія й згодом нарешті прийшов Бонапарт, який і став чудовим завершенням французької революції.
Ще раз: Майдан - це тільки початок. Але без початку не буде продовження. Тому всі на Майдан!
 
Зверху