Суд над тимошенко.

  • Автор теми Z3RG
  • Дата створення

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Суд над Тимошенко.

Видали , допрашивают только нужных свидетелей
Не перекручуйте, читайте уважно:
вызов остальных свидетелей по просьбе стороны защиты суд назвал преждевременным
"Передчасним" не значить "не потрібним". Дійде справа до них - викличуть і їх.
Судья мотивировал свое решение тем, что в ходатайстве не указано, кого именно защита просит вызвать в суд.
А тут що не так? В чому не правий суддя? "Виклич того, не знаю кого?"

"Преступники собрались здесь и устроили шоу на основании поручения мафии…
Як ще вірно сказано! Повний зал злочинців, які понатягли туди камер і влаштували з судового процесу "реаліті-шоу".

Не підсудна , а "політичний вязень" .
По-перше, вона не сидить навіть в СІЗО, аби бути "в'язнем".
А по-друге, люди подібного рангу і статків не бувають "політичними в'язнями". "Політичним в'язнем" може бути той, хто захистити себе сам не може. Студент, якого затримали на акції, робітник, що страждає за свою позицію, люди, які не можуть навіть адвоката нормального собі найняти. А людина, що ще пару років тому обіймала найвпливовішу посаду в країні, яка має третину депутатів у Верховній Раді, за якою стоїть ледь не половина найбагатших людей країни... Як така людина може бути "політв'язнем"? Одне її бажання - і вона вже з американським паспортом летить на Багами. Який "політв'язень"? Може Лазаренко теж "політв'язень"? Чи може Щербань?

І не її проблема , а якраз проблема суду .
У суду немає проблем. Суд діє цілком у правовому полі. Мені особисто не відомо яку саме частину чи норму чинного законодавства порушив даний суд.

Не засудити людину , а дати їй захиститися
На мою думку, сутність професії адвоката, це "відмазати злочинця від правосуддя".

А єто много чего значит . Скоро будем как Белларусы жить
А що вам не подобається в Білорусі?

Не кожний ... Але тут однозначно ...
А, тобто [STRIKE]бидлу[/STRIKE] рядовому громадянину не можна, а Її Величності - будь ласка?

Є документи . Але суддя не чує і не баче їх , що підтвержує його заангажованність ...
Ну то давайте їх на публіку. Давайте в камеру. Раз розпочали "теле-шоу" - то ведіть його до кінця. А так - одні лише порожні заяви. Є документи, що підтверджують неправоту судді? Ну то що заважає показати їх людям? Чому лише самі порожні слова?

А в БЮТ ніколи не було більшості в Раді
Ну, щоб крісельце зайняти - він "більшість" наскріб, а щоб на благо людей щось зробити - то "більшості не має"?

Ознайомлення з декількома сотнями аркушами паперу за три дні як Хоче Киреев , униможливлює захисту добрре підготуватись . Так не робится ...
Суд іде вже далеко не три дні.

Посол может говорить только от государства , у любого посла нет выходных - всё что он делает и говорит позиция его страны .
Я вище описав як воно відбувається. Держава може відмовитись від слів посла, а від офіційної ноти - ні.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Суд над Тимошенко.

Не перекручуйте, читайте уважно:

"Передчасним" не значить "не потрібним". Дійде справа до них - викличуть і їх.
Не дойдёт . Вы что ничего не понимаете ? Это просто отмазка , формулировка . А делается для того что-б в материалах дела не было ничего в Пользу Тимошенко , а потом госпожа Юлия тебя засудят и иди аппелируй с таким делом .

А тут що не так? В чому не правий суддя? "Виклич того, не знаю кого?"
Да всё судья понял . Ты Стейн думаешь у Тимошенко такие тупые адвокаты ? Там одни из лучших адвокатов . Это очередная отмазка Киреева , аля как ему дают отвод - а он грамотно его отклоняет :)

"Політичним в'язнем" може бути той, хто захистити себе сам не може.
Так она себя не может защитить . Судья не даёт права её адвокатам даже нормально ознакомится с материалами дела . Вот только что видел её адвоката , который сказал что за эти три дня перечитал 486 страници с более 5-ти тысяч (Киреева это наверное не волнует , защищайтесь как хотите - хотя он должен равноправно и обьективно относится как к обвинению так и к обвиняемой)

У суду немає проблем. Суд діє цілком у правовому полі. Мені особисто не відомо яку саме частину чи норму чинного законодавства порушив даний суд.
Множество . Ещё раз повторюсь : он должен равноправно и обьективно относится как к обвинению так и к обвиняемой . Это проблема суда дать право обвиняемому на защиту .
 

Life-ua

+ плюс - минус
На мою думку, сутність професії адвоката, це "відмазати злочинця від правосуддя".
Бред . Вот это бред , давно такого не читал . По твоему все обвиняемые "злочинці" ? Да мне кажется треть как минимум обвиняемых в наших судах невиновные , людей подставляют , фабрикуются дела и т. д.

А що вам не подобається в Білорусі?
Да ничего такого , кроме того что масса беларусских чиновников и бизнесменов (включая президента) персоны нон грата в ЕС и других странах мира , счита их везде заблокированны . Валюты не хватает , импорт зашкаливает (цены на них) Про свободу слова и тотальную диктатуру я уже молчу . (это только в Белоруссии можно случайно идти по улице где люди молча (без транспорантов) проводят митинг , и тебя люди в штатском закинут в бусик и посадят на 15 суток и некому пожаловатся)

Ну то давайте їх на публіку. Давайте в камеру. Раз розпочали "теле-шоу" - то ведіть його до кінця. А так - одні лише порожні заяви. Є документи, що підтверджують неправоту судді? Ну то що заважає показати їх людям? Чому лише самі порожні слова?
Да они на публике . Почитай хотя-бы статти на украинской правде про суд+секретариат президента

Ну, щоб крісельце зайняти - він "більшість" наскріб, а щоб на благо людей щось зробити - то "більшості не має"?
На каалицию голоса нашлись . А на голосования голосов нет , НУ-НС (часть её) голосовал по своему так как у них лидер Ющенко

Я вище описав як воно відбувається. Держава може відмовитись від слів посла, а від офіційної ноти - ні.
Тоесть это нормально что такое послы говорят ? Пустословство ? :lol:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Суд над Тимошенко.

Не дойдёт . Вы что ничего не понимаете ? Это просто отмазка , формулировка .
Я вже висловлював свою, і чув вашу особисту думку щодо процесу. Зараз давайте зауважимо відомі нам правові аспекти справи, без домислів. Формулювання цілком логічне і не несе на собі жодних порушень. Тоді які питання до нього?

Да всё судья понял . Ты Стейн думаешь у Тимошенко такие тупые адвокаты ? Там одни из лучших адвокатов . Это очередная отмазка Киреева , аля как ему дают отвод - а он грамотно его отклоняет
Ну а нащо ж вони тоді лишають Кірєєву поле для "відмазок"?

Так она себя не может защитить . Судья не даёт права её адвокатам даже нормально ознакомится с материалами дела . Вот только что видел её адвоката , который сказал что за эти три дня перечитал 486 страници с более 5-ти тысяч (Киреева это наверное не волнует , защищайтесь как хотите - хотя он должен равноправно и обьективно относится как к обвинению так и к обвиняемой)
А це котрий адвокат уже? Вона що не засідання - то адвоката міняє. Тепер кожному з них по трі місяці на ознайомлення давати? Невже ви не розумієте, що по суті все це лише затягування справи?

Множество . Ещё раз повторюсь : он должен равноправно и обьективно относится как к обвинению так и к обвиняемой . Это проблема суда дать право обвиняемому на защиту .
Суддя діє цілком у правовому полі. Якщо у захисту є підтвердження того, що це не так - то в тому ж правовому полі є механізми впливу на це. Нехай їх і задіюють. Але наразі від підсудної чутно лише порожні слова та політичні лозунги.

Бред . Вот это бред , давно такого не читал . По твоему все обвиняемые "злочинці" ? Да мне кажется треть как минимум обвиняемых в наших судах невиновные , людей подставляют , фабрикуются дела и т. д.
"Количество законов, которые вы можете нарушить - прямо зависит от того, сколько ваш адвокат берет в час."
В будь-якій західній правовій державі, особливо на суді присяжних, має значення не важкість скоєного злочину - а гонорар вашого адвоката.
Суть інституту адвокатури - допомогти обвинувачуваному уникнути обвинувачення.
От наприклад, порушив я Правила дорожнього руху, склали на мене протокол. По суті - я злочинець, порушник, бо їх дійсно порушив. Але я йду до адвоката, він пише красиву довгу петицію, я йду до суду і штраф скасовують. Адвокат зробив зі злочинця - невинного.
Наявність адвоката, по суті, нівелює поняття "закон один для всіх". Бо від майстерності та рівня підготовки адвоката - залежить успіх справи, а разом з ним - і його гонорар. Але проблема в тому, що не всі можуть дозволити собі дорогого адвоката. В одного адвоката був клієнт, що будучи п'яним збив на смерть двох жінок, одна з яких була вагітна. Захист будувався на тому, що жінки переходили дорогу у не встановленому місці. І водій, ніби то, зреагував вчасно, тому ступінь його сп'яніння не має значення, а важливо лише те, що жінок на тому місці дороги не мало бути. І він виграв справу, водія виправдали. Адвокат обійшовся дуже дорого, але врятував від тюрми.
А якщо судитимуть вас - чи вистачить у вас коштів на такого адвоката?
Що ж до "фальсифікацій" - то тут теж має велике значення ціна того адвоката і далеко не у кожного вистачає грошей, аби відбитися від "фальсифікату". Отаке воно, "вибіркове" право на правосуддя.
Хоча, щось ми відійшли від теми.

Да ничего такого , кроме того что масса беларусских чиновников и бизнесменов (включая президента) персоны нон грата в ЕС и других странах мира , счита их везде заблокированны .
І що? Якщо керівництво країни проводить незалежну політику - зрозуміло, що будуть ті, кому така політика не сподобається. І вони будуть вживати санкції, аби виправити курс неугодного політика на власну користь. Подивіться інтерв'ю Лукашенко з кореспондентом Вашингтон Пост. Дуже цікава річ.

Валюты не хватает , импорт зашкаливает (цены на них)
І це теж один з механізмів впливу на "неугодних".

Про свободу слова и тотальную диктатуру я уже молчу .
Я наводив приклади "свободи слова" в демократичних країнах.

Да они на публике . Почитай хотя-бы статти на украинской правде про суд+секретариат президента
Навіщо мені статті продажних журналістів? Ви мені документи покажуть.

На каалицию голоса нашлись . А на голосования голосов нет , НУ-НС (часть её) голосовал по своему так как у них лидер Ющенко
А було хочаб за що голосувати?

Тоесть это нормально что такое послы говорят ? Пустословство ?
Це нормальний захист держави від ризиків можливих наслідків офіційної ноти.
 

AKULA GRANDIS

критикант
Luxury, Возможно, она сама провоцировала себе взятие под стражу:
1. Сделать из себя политическую мученицу.
2. Проверить начнет ли народ за неё мазу тянуть, соберется ли майдан, там с вилами. Если соберется - то тогда она как феникс, вокреснет и пошло поехало, если нет - сама осознает, что политтруп и попросит родычей внести залог за неё (столько, во сколько оценивается её ущерб Украине) + пару годков робу пошьет и выйдет за хорошее поведение.
Политика из неё не было и нет. только оратор и вор.
 

lion.ts

[deleted]
А под залог её не отпустят или уже отпускали? Так я чё-то не пойму ей срок дадут или к чиму это всё?
Печерський райсуд Києва змінив запобіжний захід Тимошенко на арешт

Печерський райсуд Києва продовжив засідання, змінивши запобіжний захід екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на арешт. Таке рішення ухвалив суддя Родіон Кірєєв, передає кореспондент РБК-Україна.

"Через системні порушення, перешкоди у встановленні істини, порушення порядку у розгляду справи суд постановив змінити міру запобіжного заходу на взяття під варту", - заявив Кірєєв.
Нагадаємо, раніше представник прокуратури в Печерському райсуді Києва Лілія Фролова заявила клопотання про зміну запобіжного заходу Тимошенко на арешт.
На думку прокурора, поведінка підсудної заважає встановленню істини в процесі.
Читайте внимательнее - это всего лишь "запобіжний захід".
Только вот интересно, что с этого момента они в принципе, могут начать тянуть время. Пришить срок Тимошенко попросту НЕ ЗА ЧТО (если не учитывать политической состовляющей дела), а вот заставить "посидеть" некоторое время - могут.
 

Glucker

Здесь был статус
Я это тут же опровергну - так как уровень дебилизма можно проверить онлайн)))
тест по Айзенку в помощь)))
Во-первых, ты назвал человека, которого суд преступником на данный момент не признал.
Во-вторых, ты безосновательно оскорбляешь человека.
В-третьих, твои сообщения попахивают имбициллизмом и идиотизмом.
 

AKULA GRANDIS

критикант
Во-первых, ты назвал человека, которого суд преступником на данный момент не признал.
Во-вторых, ты безосновательно оскорбляешь человека.
В-третьих, твои сообщения попахивают имбициллизмом и идиотизмом.
Во-первых, то, что Юля делала мутные схемы, наживаясь на этом - знают все!!! если она зарабатывала что-то сверх и не декларировала - значит воровала, а ворует вор! Посмотри на её шмотки и её декларацию о доходах и пораскинь мозгом!
Во-вторых я её не оскорбляю её только жалеть надо...
В-третьих если ты распознаешь степень умственной отсталости по запаху, то тебя ждет большое будущее в "Битве экстрасенсов" или в лечебнице на ул. Свердлова.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Суд над Тимошенко.

А це котрий адвокат уже? Вона що не засідання - то адвоката міняє. Тепер кожному з них по трі місяці на ознайомлення давати? Невже ви не розумієте, що по суті все це лише затягування справи?
Уважаемый Stein, мне тяжело с Вами говорить, конечно (аргументов у Вас ни в одной дискуссии не бывает. Вы не заметили, что каждая Ваша реплика заканчивается вопросительным знаком, к слову)? Я, кстати, поэтому стараюсь по возможности на Ваши посты не отвечать), однако я еще раз повторю: сядьте и прочтите 5000 страниц хотя бы за вышеназванные Вами 3 месяца. Позже поговорим. Только я ооооочень сомневаюсь, что Вы займетесь этим, а в ход пойдут очередные отмазки в стиле "оно мне не надо" и "это их проблемы". Ну в общем-то, простая логика, присущая почти любому украинцу - "моя хата з краю":mrgreen:
 
Останнє редагування модератором:

lion.ts

[deleted]
Да нет))) Просто понимаете, о том, что ей вменяют (директивы Кабинета Министров) не знают даже в самом Кабинете Министров:lol:

Даю цитату:


Обвинение Тимошенко терпит поражение: "газовые" документы не являются директивами Кабмина

В ходе допроса по делу Юлии Тимошенко о газовых контрактах с Россией 2009 года выясняется, что документы на подписание газовых контрактов с РФ не были директивами Кабмина

Директивы на подписание газовых соглашений с Россией в 2009 году готовились не в соответствующем департаменте Кабинета министров, сообщил свидетель по делу, директор документального обеспечения, контроля и работе с обращениями граждан секретариата Кабинета министров Олег Коваль.

"В подразделении Кабмина, которое я сейчас возглавляю, этот документ не набирался", - сказал он в ходе допроса в Печерской райсуде Киева в пятницу.

Коваль, в частности, указал на отсутствие логотипа, которым визируются подобные документы. Отвечая на вопрос, является ли этот документ директивами украинского правительства, он сказал:

"В регламенте Кабинета министров под директивами имеется в виду другой документ". Свидетель Игорь Диденко также ранее ответил на ряд вопросов прокуратуры относительно общих обстоятельств заключения газовых контрактов между Украиной и Россией в 2009 году. Он сообщил, что лично подписал 4 газовых соглашения с Россией из 5. При этом отвечая на вопрос, помнит ли он, были ли директивы на заключение соглашений о поставках газа документом, утвержденным Кабинетом Министров как коллегиальным органом, или же документом, подписанным премьер-министр единолично, Диденко сказал, что не помнит этого.

"Я знал, что премьер-министр вернулась из Киева после встречи с президентом Украины. Поэтому у меня не возникало никаких специальных мыслей относительно сущности и природы этого документа", - заявил он.

В свою очередь экс-глава НАК "Нафтогаз Украины" Олег Дубина в своих показаниях в суде по "газовому делу" против экс-премьера, лидера партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко заявил, что не стал бы подписывать соглашение с РФ в 2009 году, если бы знал, что такое решение не утверждено Кабинетом министров.

"Я сказал, что не буду подписывать контракты без решения правительства. На что Юлия Владимировна сказала, что такое решение будет", - сказал он в ходе заседания Печерского районного суда Киева в пятницу.
 
Зверху