Суд над тимошенко.

  • Автор теми Z3RG
  • Дата створення

Life-ua

+ плюс - минус
Это не злорадство. Так вести себя в суде никому не позволено. И если бы Вы или я демонстрировали такое поведение, сидели бы мы именно в СИЗО...
Єто не суд , а политическое судилище . Не путайте с обікновенным судом

Вы во всём приводите в пример Европу. Вот к примеру, неужели Доминик Стросс-Кан ведёт себя так же в суде?
Там уголовное дело , ему инкриминируют изнасилование . А дело Тимошенко - чисто политическое , видите-ли новой власти газовый контракт не понравился бла бла бла ...

P.S. Вы читаете её громкие заявления? Вам не смешно? Не смешно читать про пытки то жарой, то кондиционером?
Мне смешно . Всё это смешно что у нас творится . Какая Европа , жоп... , а не Европа будет после такого авторитаризма позорного .
Путь Беларуссии обеспечен
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Суд над Тимошенко.

Ладно. Раз ви так прискіпуєтесь. Ви бачили хоч колись карну справу в очі? От коли побачите, погортаєте - тоді і відпадуть у вас всі питання щодо "5000 сторінок тексту".

Стейн , я видел . Что ты хотел сказать этим постом ? lion.ts тебе правильно говорит . Я не хочу публично здесь писать , но поверь я знаю больше тебя как это всё делается .

А вам не соромно жити в державі, в якій Презинету роздають вказівки якісь там "ментоси"? І мало того: вони вказують йому напряму порушити закон і втрутитись у хід судового процесу! Чому якісь там європейські бюргери мають вказувати нам кого можна судити, а кого ні, які закони можна порушити, а які ні, кого можна обрати, а кого ні?
Соромно - что такая власть . В какой ход судебного процесса вмешиватся ? Что ты пишешь ? Это дело полностю политическое . И обвинение , и суд полностю подконтрольны сам знаешь кому . Твой пост выглядит по крайней мере смешно .
 

Lion7B

Скептик
Re: Відповідь: Суд над Тимошенко.

Ладно. Раз ви так прискіпуєтесь. Ви бачили хоч колись карну справу в очі? От коли побачите, погортаєте - тоді і відпадуть у вас всі питання щодо "5000 сторінок тексту".


"Мамін йожик!" (с). Да скільки ж можна повторювати вам запитання доки ві його нарешті зрозумієте?
Я вимагаю "офіційного визнання нелегітимності української судової системи".
Мені зараз начхати на ниття про "політичність" справи - дайте мені "офіційне визнання нелегітимності української судової системи". Єдине що я у вас прошу! Ще раз: "офіційне визнання нелегітимності української судової системи"!



Ну от, чергова користь від процесу!


А вам не соромно жити в державі, в якій Презинету роздають вказівки якісь там "ментоси"? І мало того: вони вказують йому напряму порушити закон і втрутитись у хід судового процесу! Чому якісь там європейські бюргери мають вказувати нам кого можна судити, а кого ні, які закони можна порушити, а які ні, кого можна обрати, а кого ні?
У нас що, народу немає? Ми самі розібратись не можемо? Якби народ підтримував Тимошенко і вважав суд нелегітимним - то вийшли б хоч пів тисячі замість соплів на форумі і перекрили б Харківську вулицю наметовим містечком. В одному місті, в другому, в третьому. Що, не можна так зробити? Це ж не Васю Пупкіна посадили - лідера всеукраїнської партії.! Грошей море, організація величезна, та там самих її депутатів місцевих для всього цього вистачить. А там, дивишся, і народ би за ними підтягнувся, і пропіарили б все це, і людей би нагодували, підтримали. Гроші ж є, організація - все є. Хто заважає?

А ничё что Россия выступила с заявлением о законности газовых соглашений и что договорённость об их заключении была достигнута между президентами ?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Суд над Тимошенко.

А ничё что Россия выступила с заявлением о законности газовых соглашений и что договорённость об их заключении была достигнута между президентами ?
Стейну и нынешней власти это до лампочки . Есть политический конкурент и дана команда фас . Хоть сам Путин приедет в суд , Киреев с умным моргающим лицом вынесет "обвинувальный" приговор :lol:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Суд над Тимошенко.

В какой ход судебного процесса вмешиватся ? Что ты пишешь ? Это дело полностю политическое .
Іде судовий процес. Легітимний судовий процес і легітимному суді. Ніхто досі мені не надав підтверджень тому, що українська судова система нелегітимна. Що значить "прекратить этот позор"? Закрити справу? Так Президент не має повноважень закрити справу. Як це буде виглядати в правовому полі? Дзвонить Ментос Януковичу:
"- Вітя, том он Васю судять у вас - нє хорошо ето, надо би прєкратіть.
- Та які питяння, Мєня, ща судді звякну - все прикриєм."
Це так, по-вашому, має виглядати правова держава?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Суд над Тимошенко.

Іде судовий процес. Легітимний судовий процес і легітимному суді. Ніхто досі мені не надав підтверджень тому, що українська судова система нелегітимна. Що значить "прекратить этот позор"? Закрити справу? Так Президент не має повноважень закрити справу. Як це буде виглядати в правовому полі? Дзвонить Ментос Януковичу:
"- Вітя, том он Васю судять у вас - нє хорошо ето, надо би прєкратіть.
- Та які питяння, Мєня, ща судді звякну - все прикриєм."
Це так, по-вашому, має виглядати правова держава?
Дэ юре легитимен , де факто - пол страны и весь мир его будут считать незаконным . А зачем ему закрывать ? Все кто это могут сделать , полностю подконтрольны ему и фактически им назначенны .

Если власть её посадят , Виктора Фёдорыча будут много где в мире считать авторитарным а не демократическим президентом . Прощай гранты и кредиты с ЕС и США
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Суд над Тимошенко.

Дэ юре легитимен , де факто - пол страны и весь мир его будут считать незаконным . А зачем ему закрывать ? Все кто это могут сделать , полностю подконтрольны ему и фактически им назначенны .
Як ви собі уявляєте собі практичну реалізацію виконання заклику та "немедленное прекращение этого позора Виктором Януковичем"?

Если власть её посадят , Виктора Фёдорыча будут много где в мире считать авторитарным а не демократическим президентом .
Після цих слів положено пускати сльозу?

Прощай гранты и кредиты с ЕС и США
Знаєте, був я недавно на одному "заході" з гендерної політики фінансованому грантом США. Знаєте що я вам скажу: якщо такі "гранти" скінчаться - то і слава Богу!
 
Останнє редагування:

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Суд над Тимошенко.

Як ви собі уявляєте собі практичну реалізацію виконання заклику та "немедленное прекращение этого позора Виктором Януковичем"?
Да очень просто . Обвинение это его команда , его власть . Пусть признают что дело не имеет состава преступления и дело закроют , так хоть от позора во всём мире уйдут .

Только не нада тут писать что он не причём , ни к прокурорам , ни к судам и т. д.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Суд над Тимошенко.

Да очень просто . Обвинение это его команда , его власть . Пусть признают что дело не имеет состава преступления и дело закроют , так хоть от позора во всём мире уйдут .
Механізм, будь-ласка, механізм. Як саме? Видати указ:

"Властью данною мнє прєподобним Мєнтосом,
Наказую:
- прокурору Лілє закрити справу номер 23465 за відсутністю складу злочину;
- судді Родє процес згорнути, суд прикрити;
- всім розійтися по хатах.
М.П.______________Царь."
Чи якось інакше? У вас є конкретні кроки, які має здійснити Віктор Федорович на шляху виконання вищезгаданого заклику?
 
Останнє редагування:

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Суд над Тимошенко.

Механізм, будь-ласка, механізм. Як саме? Видати указ: "Наказую прокурору Лілє закрити справу номер 23465 за відсутністю складу злочину. Судді Родє процес згорнути, суд прикрити. Всім розійтися по хатах."? Чи як іще? У вас є конкретні кроки, які має здійснити Віктор Федорович на шляху виконання вищезгаданого заклику?
Стейн , ну зачем дурака валять ? Ты же всё понимаешь . Как "Шеф" скажет , так и будет . Не нужно никаких указов . Ты же не с детского сада , зачем пишешь такую ирунду ?
 
Зверху