Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Шановний пане Малдер. Ні хто від курсу не відхилявся. Просто коли справа заходить до боротьби з демократичною системою - то тут цілком доречно використовувати зрозумілі демократам поняття та тиснути на сповідувані ними цінності не залежно від того чи віримо в ті цінності ми самі. Безсенсово тиснути на невірного нормами християнської моралі - треба використовувати те, що він зрозуміє. Бити треба в болюче місце.
Якщо система декларує нам певні свободи - то гріх не скористатися ними у боротьбі проти цієї ж системи.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Шановний пане Малдер. Ні хто від курсу не відхилявся. Просто коли справа заходить до боротьби з демократичною системою - то тут цілком доречно використовувати зрозумілі демократам поняття та тиснути на сповідувані ними цінності не залежно від того чи віримо в ті цінності ми самі. Безсенсово тиснути на невірного нормами християнської моралі - треба використовувати те, що він зрозуміє. Бити треба в болюче місце.
Якщо система декларує нам певні свободи - то гріх не скористатися ними у боротьбі проти цієї ж системи.
Та чого там! Скажіть вже простіше: "Сповідуємо політику подвійних стандартів!" Це ж так зветься? ;) Принаймні буде чесно, що вже заслуговує на повагу. Бо те, що Ви тут , пробачте, "ліпили", з розряду "отмазок" в дусі ПР-астів Чорного, Стоянова та цього (цензура) диригента "Міфи Фєфєтова", що забрехався вже до бойкоту журналістів.
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Политика двойных стандартов — принципиально различное применение принципов, законов, правил, оценок к однотипным действиям различных субъектов.
У згаданому вами повідомленні жодних принципово відмінних оцінок до однотипних дій різних суб'єктів не міститься. В статті іде засудження ідеології сповідуваної в СРСР з точки зору християнської моралі. В свою чергу ані я, ані Корчинський, ані Братство - ніколи не заявляли про підтримку та схвалення радянської ідеології в тих аспектах, де вона протирічить християнським поняттям та нормам.
Тому всі намагання виставити дану заяву як приклад "подвійних стандартів" - є підтасовкою фактів та викривленням дійсності.

що забрехався вже до бойкоту журналістів.
Журналістам аби когось "побайкотувати". Треба ж хоч якось розріджувати сірі будні стабільності та підіймати рейтинг власних видань. От і вигадують вони "байкоти", "побрехеньки" і т.п. Це їх робота, тому не треба то сприймати занадто всерйоз. Представники другої найдавнішої професії теж часто заявляють про свою набожність і ледь не цнотливість, але ми то знаємо, що суть від того не змінюється.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

Тому що бютовець ))). Штайн, я имел счастье иметь желание с ним спорить, в итоге он перешел на оскорбления, и в итоге, когда я ответил подобающи ему в лс, так он сразу модерации стуконул и меня "справедливо" забанили. А его помои в мою сторону (причем публичные) даже не вытерли. Так что смысла особого я не вижу вести с ним полемику. Типичный бютовец. Наверно и кумир у него Луценко ) Кстати, заметь, я в н-надцатый раз спрашивал у него, что сделал БЮТ за это время, и он опять отморозился )
Ну так возьми и напиши со ссылками модераторам, что ты считаешь помоями в твой адресс) Глядишь, и меня забанят тогда)
З.ы. А кумиров у меня в украинском политикуме уж точно нету)))


Это абсолютно ничего не доказывает и ни о чём не говорит, т.к. емейл уже давно никак не идентифицирует отправителя, на гмейле, например, можно поставить любой, поэтому спор, имхо, абсолютно бессмысленный, тем паче, что вопросы презумпции веры в другом разделе :)
"2" по ДУМу!:))) На пересдачу!)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Ну так возьми и напиши со ссылками модераторам, что ты считаешь помоями в твой адресс) Глядишь, и меня забанят тогда)
А як же тоді ваші заяви:
Всем модераторам делается рассылка по почте=))
Такие сообщения никогда не рассматриваются, так чот не надо мне тут заливать)
ну ты по ходу один только и "розглядаеш"=)) У меня ни один модератор знакомый не смотрит их)
Тоді навіщо писати, якщо ви його все одно не дивитеся?.. ;)
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Оффтопики.

А як же тоді ваші заяви:


Тоді навіщо писати, якщо ви його все одно не дивитеся?.. ;)
Блин, как же ты умело передергиваешь факты.
В первом случае - это кнопка "пожаловаться на сообщение", а вот во втором - это личное сообщение модератору раздела.
 

Grosso

wonderwall
Re: Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталитаризма.

При этом население СССР составляло? :) При этом у страны хватило человеческого ресурса отвоевать против всей Европы
русская баба ишшо нарожает, да, уважаемый сталинист?
 

Andy

Well-Known Member
Re: Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталитаризма.

Grosso, К чему ваша реплика?
 

Z3RG

Забанен
Re: Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталитаризма.

При этом население СССР составляло? :) При этом у страны хватило человеческого ресурса отвоевать против всей Европы
Упор на то, что для Сталина человек - ресурс, причем возобновляемый. Так что ты в понимании Сталина приравниваешся к дубовой чурке, дерево тоже ресурс, причем возобновляемый
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Мытьё костей иерархам церкви Московского Патриархата, вкупе с обшарпаным фасадом церкви Патриархата Киевского в центре Сум, к сожалению, наводит на очень грустные мысли. Может наконец что-нибудь полезное для своей церквы сделаете, глядишь и украинские священники на приличных машинах начнут ездить, а у их прихожан отпадет желание публично сплетничать и злословить по поводу других церквей и их священнослужителей, чего, как известно, ни одна религия не приветствует...
Весело.
По-перше, Ви вже колись, в подібній дискусії писали, що де-яким форумчанам, краще б інколи слід було зайти в храм та купити там свічечок, для його матеріальної підтримки. Коли я сказав, що і захожу і підтримую, то з'ясувалося, що Ви зовсім не про мене говорили. А зараз Ви знову не про мене, знову думки вголос?
По-друге, знаєте, дуже цікава позиція - моментально звинуватити опонента. Дуже вправно вийшло це у Вас. Тепер я почуваю себе негідником, що священники (ієрархи в першу чергу) УПЦ МП порушують всі ті норми та правила, до яких вони закликають своїх же прихожан. Мені соромно. Сподіваюся, що пану M.aY також. :)
До речі:
публично сплетничать и злословить по поводу других церквей и их священнослужителей, чего, как известно, ни одна религия не приветствует...
Отакої. Беретеся захищати МП, а самі про них нічого і не знаєте. Хто і розносить хулу на інші конфесії, так це Ваш "славний" МП. Войовничості цих "святих отців" можна просто позаздрити будь-якому вояці. Воно і не дивно, адже їх хочуть знищити розкольники, адепти, єретики, сатаністи ... хто там ще? І той бруд, що вони виливають на інші конфесії нічим не можливо виміряти.
До речі, не переживайте так за них У них є багато надійних способів для захисту. Як варіант - молитися, щоби Господь " ". Як Вам побажання від митрополита? Оригінально і так по-християнськи, не вважаєте? :)
 
Зверху