Президентські вибори 2010

Кого з цих політиків Ви збираєтесь голосувати на Президентських виборах?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    179
Статус
Закрита.

mangust

патріот
Відповідь: Президентські вибори 2010

MotoMan, Ющенко зараз кращий друг Януковича. Я майже впевнений, що побачу його під час другого тура серед тих, хто буде підтримувати Федоровича. Та навить зараз від нього жодного слова не чутно про ПР чи ідера. Лише постійний бруд на адресу тої, яка у 2004 року відмовилась взагалі від участі у виборах на його користь. Да і взагалі нікого з тих, хто з ним на Майдані стояв вже давно поруч нема. І нема не тому що вони такі погані, а тому що саме він їх усіх зрадив першим. Зрадив усіх, хто його підтримував.
А Сеня... Ну невже незрозуміло, хто цього кроліга-переростеня до гори штовхає? На чиєму каналі він декілька місяців тому майже жив? Невже так важко побачити те, що він лише лялька якою керують? Видно навить не лише ті нитки, за які його смикають, а навить і тих, хто це робить.
Президент Украины Виктор Ющенко считает, что президентское кресло обеспечено тому кандидату, который выйдет во второй тур выборов вместе с лидером Партии Регионов Виктором Януковичем.

Об этом Ющенко сказал во время встречи с избирателями в Червонограде Львовской области.

"Янукович президентом не будет. Я за это спокоен", - заявил Ющенко. Свои слова он аргументировал цифрами.

Так, по данным Президента, Янукович сегодня имеет 25% поддержки, “и, максимум, что он может еще получить - это 3% от коммунистов и по 1% - от Литвина или Тигипко”.

По убеждению Ющенко, тот, кто выйдет во второй тур выборов вместе с Януковичем, и станет президентом. Этому кандидату будут отданы голоса и Юлии Тимошенко, и Арсения Яценюка, и Анатолия Гриценко и других кандидатов, которые позиционируют себя как кандидаты демократического лагеря. Суммарно это составит 35-37%.
 

mangust

патріот
Відповідь: Президентські вибори 2010

До виборів президента України Партія регіонів на Львівщині готує масовий підкуп виборців. Про це заявила керівник виборчого штабу кандидата в Президенти України Олега Тягнибока у Львівській області Ірина Сех.

"Нам відомо, що в районах Львівщини призначено координаторів від Партії регіонів, які обіцяють по 600 гривень за кожен голос, відданий за Віктора Януковича, - зазначає Ірина Сех. - Однак "купуватимуть" тільки тих виборців, які зможуть сфотографувати на мобільний телефон свій виборчий бюлетень із галочкою в потрібній графі. Підкуп - це найпоширеніша схема фальсифікацій в Україні. І я хочу нагадати, що у Кримінальному кодексі України є стаття, яка передбачає кримінальну відповідальність за такі дії".

За словами Ірини Сех, уже зараз "регіони" демонструють брудні методи ведення виборчої кампанії. Скажімо, у Бродах, на вул. Богуна, агітатори в наметі ПР наливають виборцям горілки.

"Минулого тижня людей заманювали до намету дармовим печивом, - зазначає вона, - але, видно, цим не вдалося спокусити людей. А охочих задурно випити у нас, на жаль, значно більше", повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода".

"Свобода" закликає виборців зробити свідомий вибір, не піддаватися на підкуп, який є злочином, що карається законом.
 

Andys

New Member
Re: Відповідь: Президентські вибори 2010

MotoMan, Ющенко зараз кращий друг Януковича. Я майже впевнений, що побачу його під час другого тура серед тих, хто буде підтримувати Федоровича. Та навить зараз від нього жодного слова не чутно про ПР чи ідера. Лише постійний бруд на адресу тої, яка у 2004 року відмовилась взагалі від участі у виборах на його користь. Да і взагалі нікого з тих, хто з ним на Майдані стояв вже давно поруч нема. І нема не тому що вони такі погані, а тому що саме він їх усіх зрадив першим. Зрадив усіх, хто його підтримував.
А Сеня... Ну невже незрозуміло, хто цього кроліга-переростеня до гори штовхає? На чиєму каналі він декілька місяців тому майже жив? Невже так важко побачити те, що він лише лялька якою керують? Видно навить не лише ті нитки, за які його смикають, а навить і тих, хто це робить.
а Бибибпко?
 

MotoMan

Забанен
Re: Відповідь: Президентські вибори 2010

Лише постійний бруд на адресу тої, яка у 2004 року відмовилась взагалі від участі у виборах на його користь.
Да ви шо :), она проехала у ВР на прицепе, и прекрасно понимала, на что идет, как понимала, когда в сговоре с лепшим врагом провернула конституционный переворот, а фитопланктон этого даже не заметил.
Да і взагалі нікого з тих, хто з ним на Майдані стояв вже давно поруч нема. І нема не тому що вони такі погані, а тому що саме він їх усіх зрадив першим.
Да, Юра Луценко со своей мусрней, Балога, Леня Косомос, Гриценко.. все они с нимбами на затылке 100 пудов :lol:
А Сеня... Ну невже незрозуміло, хто цього кроліга-переростеня до гори штовхає? На чиєму каналі він декілька місяців тому майже жив? Невже так важко побачити те, що він лише лялька якою керують? Видно навить не лише ті нитки, за які його смикають, а навить і тих, хто це робить.
Я не думал что зомбо-ящик на Вас так повлияет... жах.. хорошо что я его смотрю редко... очень редко. А оте шоу, с Кисилевым евречегом, кремлядской шкурой (кто помнит что было с НТВ меня поймет), Савик, продажная шлюха... и прочие... если их смотреть, то можно заработать фимоз головного мозга. Увольте. И вам не советую.. как говорил Преображенский, ну Вы в общем знаете. Кстати, пока всякие святоши от народа фаллометрией занимаются, так ненависный вами Ющенко поспособствовал открытию целой кучи предприятий, начиная от нашего Райза, заканчивая недавним открытием Нестле на Ивано-Франковщине, угадайте, за кого проголосует их регион? А что делали другие? Продавали прибыльные предприятия? Набирали на нас долги у МВФ? А деньги тырили? Впрочем фитопланктон все равно не поймет, он привык выполнять команды с телека, не особо утруждая свои отростки спинного мозга, которые держут уши, чтоб от черепа не отпали.
Ну и тем кто не понял ход моей мысли, которую я повторяю уже много раз - основные враги, которые РЕАЛЬНЫЕ, помимо нашей лени и необразованности , это ПР в большинстве своем и современный БЮТ (в нынешнем составе). Но расклад таков, что кто-то пропихнет "своего" президента, и какие б вы радужные перспективы не строили... они нереальны, а будем рассредотачивать силы каждый на своего идола, и подавно ничего не добьемся.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Президентські вибори 2010

Поспорим? Только чтоб эти посты никто не вытер, а то я вас знаю ;)
Я видаляти не буду. Равенна також. Після 17-го січня можемо повернутись до цього, а зараз зась, щоб не псувати тему.
Ще можу поспорити, що Ющенко буде активно лобіювати будь яки звинувачення у фальсіфікації, з будь якого боку. Причина проста - чим пізніше відбудеться другий тур, тим пізніше відбудеться інавгурація нового Президента і тим довше він там буде у кріслі сидіти. Навить вибори і до літа можуть затягнутись. Тому готуйтесь.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Президентські вибори 2010

А що Бібіпко? Бізнес і нічого крім бізнеса. Купив дешевше, продав дорожче. Він вже зараз так і заявив, "погоджусь на прем'єра при будь якому Президенті".
А Литвин погодиться на спікера. Ну, якщо за замовлення вбивства Гонганзе не посадять. Але він хоч і не пам'ятник, але хто ж його посадить?
 

MotoMan

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Президентські вибори 2010

Я видаляти не буду. Равенна також. Після 17-го січня можемо повернутись до цього, а зараз зась, щоб не псувати тему.
Ще можу поспорити, що Ющенко буде активно лобіювати будь яки звинувачення у фальсіфікації, з будь якого боку. Причина проста - чим пізніше відбудеться другий тур, тим пізніше відбудеться інавгурація нового Президента і тим довше він там буде у кріслі сидіти. Навить вибори і до літа можуть затягнутись. Тому готуйтесь.
Когда у нас выбирали Президента с перво раза ? ;) Не в этом суть.. главное поддержит он бандюковича или нет. На что спор?
 

Merime

New Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Президентські вибори 2010

Ющенко буде активно лобіювати будь яки звинувачення у фальсіфікації, з будь якого боку.
Не лише він. ЦВК і суди надто залежні, довіри їм немає з жодного боку. Тому будь-які результати будуть неприйнятними для опонентів. А з іншого боку повної переваги немає жодна сила, щоб продавити це питання силою. тому це буде довга тяганина з сумнівним кінцем і не впевнено легітимним президентом.

основные враги, которые РЕАЛЬНЫЕ, помимо нашей лени и необразованности , это ПР в большинстве своем и современный БЮТ (в нынешнем составе). Но расклад таков, что кто-то пропихнет "своего" президента, и какие б вы радужные перспективы не строили... они нереальны, а будем рассредотачивать силы каждый на своего идола, и подавно ничего не добьемся.
Це ясно. А Ви бачите якийсь інший вихід? Із цієї професійного налаштованої пастки наш народ/виборець, фітопланктон (за Вашими словами) вибратись не в силі. Надто все продумано, розплановано, зазомбовано.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Президентські вибори 2010

Причина проста - чим пізніше відбудеться другий тур, тим пізніше відбудеться інавгурація нового Президента і тим довше він там буде у кріслі сидіти. Навить вибори і до літа можуть затягнутись. Тому готуйтесь.
Стаття 85. Повторне голосування

1. Повторне голосування призначається Центральною виборчою
комісією на третю неділю після дня виборів.
2. До виборчого бюлетеня для повторного голосування
включаються два кандидати на пост Президента України, які у
підсумку голосування у день виборів одержали найбільшу кількість
голосів.
 
Статус
Закрита.
Зверху