Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Оффтопики.

А товарисч костик уже не в первый раз нарушает этот пункт правил. Но в первый раз ему обошлось ;) Даже по зубам не получил. Снова начинает? Зря........
Про що це delfium тут згадує? Я щось не пригадую, щоб я тут оприлюднював чиюсь домашню чи ИП адресу. І щось не пригадую бажаючих до моїх зубів.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Оффтопики.

Мало того, він деяких мультів свідомо замовчує :)
Наприклад?
Чи Ви до Серга який створив черговий мультінік і я його поки що до бану не відправив? Так я маю надію, що помиляюсь і той нік на який я думаю не його. Ще сподіваюсь що він не буде знову писати те, за що його кожного разу доводиться відправляти на відпочинок. Хоча на що я сподіваюсь?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Вам достатньо було б просто заявити про те, що люди пишуть з різних ПК. Враховуючи п.5.4 ви не зобов'язані того доводити.
А інформація, що ІР людей належать до різних підмереж є недоступною для звичайних користувачів і є такою, що отримана вами завдяки використанню прав модератора. А раз так - то і розголошння її не припустиме.
Stein, від осіб, яких це торкалось, жодних дорікань не було. Чому це Вас так турбує? Якщо у тов.Черного, чи у mi][и виникнуть якісь претензії стосовно того, що я написав, що вони з різних підмереж, з ними я продовжу розмову. З вами ні, бо вже втомився відповідати на якісь вигадані звинувачення у порушенні правил форума, але у ваший інтерпрітациї.
 

seed

Забанен
Я - Серг, і не я цю розмову почав. Але реакцію вгадав на 1000% :). Ніки пішли до ПП. Джерело інформаціі, що ІП у них однаковий - 100%. Навіть семантично можна побачити спорідненість ).
P.S.
незалежно від вашого дзявкання на форумі.
мене і за більш гуманні вислови відправляли до бану як "постійного порушника, враховуючи рецидів" і бла бла бла :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Серг, перший раз визнав свій черговий нік. Це щось.
Враховуючи цей героїчний вчинок, йому надана пропозиція вибачитись за мати які він тут писав і перед тими на кого він це писав. Після цього один з його ніків, до чергового порушення правил, не буде відправлятись до бану.
Стосовно "дзявкання", я можу тут навести те що Ви особисто на мене писали і пошукати на форумі ті вислови, за які саме Ви були до бану відправлені. Якщо пам'ять коротка, загляньте у мій профіль, там дещо є. Ще пару повідомлень з матами, з тих, що там були, я можу відновити.
 

seed

Забанен
Коста почитай уважно мої пости вище та протри оченята, дістав ти вже мене. Може досить?
з.і. Підсказка, той пост один з перших
Якщо ти вирішив спровокувати мне та той самий пост
Не звертав уваги. Подивився, дійсно так. Йому буде запропановано обрати якийсь один з ніків.
А що з Вами робити? Моя пропозиція: публічно вибачитись за мати і лайку і перед тими на кого це писали, у тому числі і перді мною. Після цього можу зняти бан з одного з попередніх ніків, а цей відправити до бану. Чи цей залишити. Але у разі повторного порушення всеодно Вас, враховуючи неоднарозовость, знову чекає довічний бан.
Пропозиція дійсна до Вашого першого публічного повідомлення на цьому форумі, після надіслання мною цього повідомлення. Якщо на той час, коли я це помічу не буде повідомлень з вибаченнями, буду вважати що пропизиція не прийняти і цей нік також відправиться у довічний бан.
то тизнаєш яка у мене буде реакція ;).
з.і.і. Не люблю виставляти приватну інформацію, але довелось вжити превентивні заходи.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Оффтопики.

Stein, від осіб, яких це торкалось, жодних дорікань не було. Чому це Вас так турбує? Якщо у тов.Черного, чи у mi][и виникнуть якісь претензії стосовно того, що я написав, що вони з різних підмереж, з ними я продовжу розмову. З вами ні, бо вже втомився відповідати на якісь вигадані звинувачення у порушенні правил форума, але у ваший інтерпрітациї.
Шановний, коли ви вже навчитеся визнавати свої помилки? Щодо мультів ви мені теж розповідали що звинувачення вигадані і т.д. і т.п. Але в результаті цих "вигаданих" звинувачень, правила ви таки змінили. Що вже саме собою доводить істиність звинувачень, а значить і вашу провину у порушенні правил.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Шановний, коли ви вже навчитеся визнавати свої помилки? Щодо мультів ви мені теж розповідали що звинувачення вигадані і т.д. і т.п. Але в результаті цих "вигаданих" звинувачень, правила ви таки змінили. Що вже саме собою доводить істиність звинувачень, а значить і вашу провину у порушенні правил.
Stein, досить вже тролінгом займатись

А у правилах я лише пояснення, що до того, що таке "корысние цели", особливо для Вас разтлумачив. Від цього створення нового ніку, у разі бану попереднього, не стало більше, чи меньше відповідати цьому пункту, бо воно йому і до того відповідало, то лише Ви цього чомусь не розуміли.
 

bsv

Странник
:lol::lol::lol:
Различным психическим недугам подвержены 85% россиян


что тут смешного? по моему в случае с Украиной, не в случаи с Россией нет ничего смешного.
Или вас радуют беды России?

Посмотрите ролик " "

 

blackboy

New Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

что тут смешного? по моему в случае с Украиной, не в случаи с Россией нет ничего смешного.
Или вас радуют беды России?

Посмотрите ролик " "

бгг но это ж Вы привели свою статью как "плевок" в сторону Украины, а я Вам ответил.
З.Ы. да, мне смешно :lol:
 
Зверху