Оффтопики.

seed

Забанен
Re: фашизм и антифашизм

Ну чого он Луценко майже зроби, але ожразу ж Реінкарнувався, але не в хробака (як Висоцький співав) а у того ж самого Міністра МВС. Воно й не дивно, навіщо БЮТ нові хробаки? Старих вистачає.
 

seed

Забанен
Re: фашизм и антифашизм

Шановні, забудьта про Хрущовські методи, вони вже застаріли. Подивіться на методи Кітаю. А у нас порівняно з ними геополітичне становище вигідніше на порядок.
 
Re: фашизм и антифашизм

Якщо ми знов відновимо свій ядерний потенціал?Чи ви про граматичні, та пунктуаційні похибки?
 
Re: фашизм и антифашизм

А які це методи у Китаю?Задавити чисельнистю?Чи мінімальним ввп на душу населення лише поперед Джибутті?Китай це той же союз але з публічними казнями та ще більшою пропагандою.
 

seed

Забанен
Re: фашизм и антифашизм

Подивіться навкруги, і перерахуйте скільки з речей у вас у кімнаті не китайських.
ВВП не показник. Хто нападе на Китай зараз, коли вони майже повністю купили економіку США та Європи??? Та навіть американці-республіканці сидять собі і тихенько пускають бульбашки носом, бо і їх вже Китай інвестує.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Оффтопики.

да-да голодомор это наиважнейшая проблема державы
Отак от ми живемо... Згадується:

"Всі люди час від часу стикаються з приниженням. Нормальні шукають можливість гідно відповісти, більшість терпить мовчки і будує плани страшної помсти, які ніколи не бувають реалізовані. А є опущені, ті, хто не помічає приниження. Є хворі — ті, які приниженням насолоджуються."

Коли головною їдеєю керівництва та основною метою зовнішньої політики держави стає всесвітнє визнання та популяризація приниження її народу, я не знаю до якої з двох останніх категорії віднести таких людей...
І це мене вже, чомусь, навіть не дивує, у нас вже стало звичним пишатися поразками...
 
Re: фашизм и антифашизм

Що?Не меліть дурниць.Китай лиш тим китай шо дешева чоловіча праця.Я дуже сумніваюсь що китай може зайняти передні ланки малого та середнёго бизнесу.Як би це так було то ми би це відчули на власній шкурі.Китай це лише великий аграрний шмат землі.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: фашизм и антифашизм

Та всё нормально. Чёрный и Миха - это один и тот же чел. Только тов.Чёрный сделан для того чтобы лепить цитаты. А Миха для того чтобы чухню нести от себя. ;)
:)
А ще він бігає з будинку в будинок до різних компів, щоб ИП не співпадали.
 
Зверху