Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Модератори розділу повинні:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

CHGrey

Rzzevskiy
Хотелось бы получить ответ на несколько вопросов по модерированию.Во первых я отвечаю на пост малдера и мой ответ сносится в офтопики,а почему пост малдера который тоже офтоп остается на месте?( втеме УПА)

"



наскільки я зрозумів, то ця Ваша бурхлива реакція на мої слова про те, як в Росії потихеньку і неофіційно (поки що) намагаються обілити постать ката "всіх часів і народів". Як кажуть "падонкі": "Вам невериццо?" Кажете любов росіян до Сталіна марево, та ще й неофіційні течії ... Важкий випадок, боюся, що процес вже незворотній. Ось Вам уривки таки з досить офіційних російських сайтів, які свідчать про те, що в Росії Сталін користується досить таки великою шаною. Скажу одразу, єдиного остаточного варіанту я не знайшов, але цього ніхто і не вимагав від мене. Маєте бажання - відшукаєте і подивитесь, чи є Сталін серед кумирів Росії. Хоча, для чого Вам щось шукати, Ви ж там аж 12 років прожили... Отже:
Ну да,конечно.За Сталина проголосовало аж
Иосиф Сталин 519 071
519 тысячь 77 голос .Даже меньше чем количество грузин временно проживающих в России. И вы себя считаете адекватным?:) :) :)
Что практика двойных стандартов опять?То есть критика на вас не действует?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Хотелось бы получить ответ на несколько вопросов по модерированию.Во первых я отвечаю на пост малдера и мой ответ сносится в офтопики,а почему пост малдера который тоже офтоп остается на месте?( втеме УПА)


Что практика двойных стандартов опять?То есть критика на вас не действует?
Відповідь Малдера ще хоч якимось боком теми стосувалась, хоча і її можна було б перенести. Але далі вже повний оффтоп.
 

hed1n.ru

стебанутый
Что значит описание раздела "Політика. Історія. Суспільство" - Україна!!!!! ?
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ну, Украина она и в Африке Украина, а "!!!!!" - неоднократный оргазм. Это описание довольно символическое, ибо обозначает совокупление гражданина с государством.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Что значит описание раздела "Політика. Історія. Суспільство" - Україна!!!!! ?
У адмінов спитай, я цей підпис не писав і не вигадував. А що не подобається? Треба було щось патріотичне там написати, типо "Слава Україні!"?
 

hed1n.ru

стебанутый
Эм... Куда делать тема кто есть who или нечто подобное?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Эм... Куда делать тема кто есть who или нечто подобное?
От пока ВИ питання писали, я писав відповідь:
 

CHGrey

Rzzevskiy
Вообще то я против удаления темы "Кто есть who".
С этой темы надо было бы начинать весь раздел Политика., а то как во все времена на Украине анонимки писать все горазды а как вслух сказать(что бы все увидели кто сказал) то сразу в кусты.И удивительно что боятся те кто так поддерживают эту помаранчевую власть .Видно есть что скрывать (наверное близость к кормушкам).А вообще всю тему Политика вместе с модераторами в корзину.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

CHGrey, я написав підстави з яких я видалив ту тему. І також написав що не проти, якщо хтось спробує знову її створити, але з нормальним ставленням до інших, а не з образ з першого ж посту як на Україну так і до опонентів. І без примусу інших щось про себе писати. Вважаю це особиста справа кожного ділитися власною біографією з тими кому ти при зустрічи руки не подаш, чи ні. Ну і до того ж це все ж таки форум і будь хто з успіхом може вигадати про себе будь яку красиву казочку. Зокрема жодному слову автора тої теми пана(?) Tigrа я не вірю, і маю на те підстави. А враховуючи те в якому ключи він у цьому розділі до того писав і як зараз там все писав, ще й маю певні сумніви що він це робить виключно з власного інтересу, а не виконує якісь певні замовлення. Тож якось облегчувати йому роботу також нема бажання.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

А можна спитати, хто такий "Серг" і на якій підставі ніки, що, невідомо якими методами визначені як такі, що належать йому, підлягають довічному бану?
 
Зверху