Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська Феде

Ну и где я его хаял?
А от з"виться Малдер, він вам відразу усі Ваши цитати знайде. Або самі спробуйте, знайдіть на що саме Ви таку неприємну відповідь отримували.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська

А от з"виться Малдер, він вам відразу усі Ваши цитати знайде. Або самі спробуйте, знайдіть на що саме Ви таку неприємну відповідь отримували.
Малдер токо и может что-то искать))))) Красава попустил))))) Всё перекрутит и молодец кланяемся великому малдеру.......
Он бы ещё нашел что я в первом классе писал там вообще хохма))))))) В споре должна рождаться истина а тут рождается обсырон. Кто не снами тот против нас так я тоже против них.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Прикол в том что я родился в СССР а не в Украине. Точнее Украины не было как отдельного государства когда я родился. И меня не кто не спрашивал хочу я жить в Украине или нет.
Прикол в тому,що СРСР вже розвалився,а ви чомусь ще ні :lol:
:) Не бачу саме тут з
Та стоит мне написать что мне нравится Русский язык мне сразу начинаю закидывать что я умственно отсталый или вроде того.
" не першого не другого. Але я теж у СРСР народився. Навіть школу закінчив ще при СРСР. Більше того, навіть радянський червоний паспорт отримав. Майже 3/4 громадян сучасної України народились у СРСР. І що це означає? Що усі повинні плакати по СРСР і вважати себе громадянами неіснуючої країни? Чи, заради купки тих хто все ще живе там, відмовитись від власної долі?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь:

Малдер токо и может что-то искать))))) Красава попустил))))) Всё перекрутит и молодец кланяемся великому малдеру.......
Он бы ещё нашел что я в первом классе писал там вообще хохма))))))) В споре должна рождаться истина а тут рождается обсырон. Кто не снами тот против нас так я тоже против них.
:) +5. Дійсно, тут нема з чим сперечатись. Все так. Я теж про них.
Класна у Цоя пісня була
"Так как те, кто против тех, кто против нас, не справляется с ними без нас."
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

:) Не бачу саме тут з" не першого не другого. Але я теж у СРСР народився. Навіть школу закінчив ще при СРСР. Більше того, навіть радянський червоний паспорт отримав. Майже 3/4 громадян сучасної України народились у СРСР. І що це означає? Що усі повинні плакати по СРСР і вважати себе громадянами неіснуючої країни? Чи, заради купки тих хто все ще живе там, відмовитись від власної долі?
Да всё переворачиваете с ног на голову. Я писал что я родным языком считаю тот на котором сказал первые слова и на котором научился разговаривать от рождения. Для меня это Русский .А мне сразу начали рассказывать про хто не поважае Украину и бла бла бла!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Да всё переворачиваете с ног на голову. Я писал что я родным языком считаю тот на котором сказал первые слова и на котором научился разговаривать от рождения. Для меня это Русский .А мне сразу начали рассказывать про хто не поважае Украину и бла бла бла!
Ви висловили свою точку зору, Вам відповіли теж без бла-бла. Але ж починалось з того, що Ви, якщо не помиляюсь, сказали, що тому що всі жили у СРСР і знають російську мову, то і спілкуватись мають на ній, і українська нікому не потрібна.
Так а чего вы ждали если большая часть Украины не знают Украинского языка и не понимает его. Проблема в том что большинство рождённые в СССР:)
Это ваши проблемы… потому как это ваше непосредственно конституционное обязательство… если вы являетесь конечно же гражданином этой страны вы и обязаны знать государственный язык… а то только и помнят свои права… К тому же большинство как раз знают украинский… более того я скажу что не знают украинский только единицы… и вы знаете украинский… только принципы ваши выглядеть тупо… нужно их было проявлять в годы русификации.. когда за не послушания на Колыму.. а сейчас конечно - герои….
А стосовно поваги, тут і я згоден. Народу і країни ніколи не буде, якщо, маючи власну мову, зневажати її і спілкуватись між собою мовою іншої держави. Мені особисто поки що, теж зручніше у побуті російською спілкуватись, але ж я рідною все одно вважаю українську. А російська це лише пережиток радянської епохи. І якщо дітям ще ці пережитки якось будуть заважати, то вже у онуків не буде таких проблем. А протягувати у часі цей перехід до природнього спілкування на рідній мові, і перекладати усі ці проблеми на наступні покоління, це, крім зневаги до пращурів, які цією мовою спілкувались, ще й нехтування нащадками, які за нас все одно будуть вимушені ці проблеми вирішувати. Чи Вам подобається те, що зараз відбувається, коли під час економічного спаду, політики поділилися на різні табори за проросійськими чи проукраїнськими ознаками? Мені якось більш корисним вважається обирати владу не за ціма ознаками, а за програмами розвитку країни і покращанням життєвого рівня громади. А таке може відбутись лише коли кількість громадян неіснуючої країни стане мізерно мала, на стільки що не можна буде спекулювати на їх прагненнях, обіцянки здійснення яких все одно ніхто не буде виконувати, але навіть для них це майже не має значення, бо люді які живуть у неіснуючий країні будуть їм вірити знову і знову.
 

setty

Граф
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Народу і країни ніколи не буде, якщо, маючи власну мову, зневажати її і спілкуватись між собою мовою іншої держави.
Между тем другим государством оно стало относительно недавно, до того это была "своя страна" и свой язык. Так что вы здорово спекулируете в том месте где юридически страна стала чужой, а язык остался людям родным.

К тому же её будут недолюбливать, учитывая то как язык пропагандируется и то как ведут себя господа националисты.

Кстати несмотря на то в каком положении нац. язык и как к нему относятся, страна у нас все же есть, да только толку?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Между тем другим государством оно стало относительно недавно, до того это была "своя страна" и свой язык. Так что вы здорово спекулируете в том месте где юридически страна стала чужой, а язык остался людям родным.

К тому же её будут недолюбливать, учитывая то как язык пропагандируется и то как ведут себя господа националисты.

Кстати несмотря на то в каком положении нац. язык и как к нему относятся, страна у нас все же есть, да только толку?
Ну дійсно, для більшості, у тому числі і для мене, СРСР була "своєю" країною, хоча і з деякими зауваженнями, але СРСР вже не існує. А от РФ чи Росія "своєю" для українців не була ніколи.
А, стосовно "нелюбові" до РФ, то тут скоріше винні не "націоналісти", а керівництво РФ. Не було б з боку Москви такого зверхнього і нахабного ставлення до України, і ніяки "націоналісти" не мали б впливу на дружні стосунки між двома країнами і їх народами, у яких все ж таки, багато і позитивного спільного у минулому.
А, стосовно сенсу, так я там написав, особисто мене сучасний стан речей не задовольняє. Я хочу обирати владу за ознаками кращих програм розвитку моєї країни, а не між тими, хто менш тягне країну у прірву. А таке можу з"явитись лише коли не буде сперечань країна ми, чи випадковий збіг історичних подій.
 

setty

Граф
Я говорил про украинский язык и методы его популяризации а так же про украинских националистов и их чрезмерную, порой агрессию.

Ну а насчет критериев выбора власти вы безусловно правы, да только выбирать никто вам не даст, так просто видимость - один президент, другой, какая по сути разница-то. Вам видимость того что что-то меняется создали, почувствовали что типа от вас чето зависит, ну и радуйтесь и дальше живите как получится а там свои дела, свои игры, свои интриги кто вам даст что-то выбирать? Так толку вам от программ - обещания, хороше продуманный курс и план действий, симпатичные люди с незапятнанной еще пока репутацией, вы думаете это будет работать? Так что язык не язык, это настолько ничтожная мелочь что ничего не изменится если все вдруг резко начнут поголовно говорить на украинском. И врядли стоит возражать тем что все состоит из мелочей, не в этом случае уж точно.
 
Зверху