Оффтопики.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Что вы городите я говорил что Украинец только по паспорту! А в душе я Русский точней мои предки с Киевской Руси где не было не Украинцев не Россиян!
ОГО! Да ну! А до того як Київська Русь з"явилась, їх пращури де жили? Вони скіфами не могли бути, трипільцями теж, бо ті переважно все ж таки по селам жили. Може греками-переселенцями чи римлянами? Так, в такому разі вже до них себе приписуйте, а то так сором"язливо - "слов"янин".
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

А до бану на пару діб є бажання потрапити?
А вы Гугл за это забаньте:cool: Я чё сам сегодня офигел когда увидел.....Гугл наверное что-то знает.:) Я вообще-то тоже Хохол как ни как.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська Федерація

Та я их вообще не трогал....они как стая гиен налетают и давай бомбить своими сообщениями. Типа Ганьба не знать Украинский язык, Русских в Сибирь. В Украине все герои))))) Все кто говорит на Русском бандиты или отсидели 2 ходки...и так далее.....
После такого что-то любовь нашизму ещё больше уменьшается.
То може Ви все ж таки за собою дещо не помічаєте? Спочатку називаєте хохлами, знущаєтесь з української мови, а потім кажете що не чіпали. Так Вас теж в такому разі ніхто не чіпає. Яка там зграя гієн? Ви про що? :eek::)
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська Федерація

То може Ви все ж таки за собою дещо не помічаєте? Спочатку називаєте хохлами, знущаєтесь з української мови, а потім кажете що не чіпали. Так Вас теж в такому разі ніхто не чіпає. Яка там зграя гієн? Ви про що? :eek::)
Та стоит мне написать что мне нравится Русский язык мне сразу начинаю закидывать что я умственно отсталый или вроде того. Я же не писал в их адрес подобного хотя надо!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіонів

А вы Гугл за это забаньте:cool: Я чё сам сегодня офигел когда увидел.....Гугл наверное что-то знает.:) Я вообще-то тоже Хохол как ни как.
Ну, в такому разі у гуглі так і пишіть "хохол", навіщо знущатися і вимагати від нього надзусиль, щоб він здогадувався що ви маєте на увазі. Але, якщо Ви визначаєте себе як "хохол", особисте прохання, ніколи нікому не кажіть, що Ви українець.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Партія регіоні

Ну, в такому разі у гуглі так і пишіть "хохол", навіщо знущатися і вимагати від нього надзусиль, щоб він здогадувався що ви маєте на увазі. Але, якщо Ви визначаєте себе як "хохол", особисте прохання, ніколи нікому не кажіть, що Ви українець.
У меня сложилось впечатление что форум пропитан нашизмом на сквозь. Гугл выдает Хохол когда пишешь Украинец вроде подсказки когда неправильно слово пишешь.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська Федерація

Та стоит мне написать что мне нравится Русский язык мне сразу начинаю закидывать что я умственно отсталый или вроде того. Я же не писал в их адрес подобного хотя надо!
:)
Любіть скільки завгодно. Вам таке кажуть лише коли Ви починаєте хаяти українську мову. А якщо у вас це поєднанні поняття, то тут вибачайте, може слід замислитись що Вам пишуть.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська Федерація

:)
Любіть скільки завгодно. Вам таке кажуть лише коли Ви починаєте хаяти українську мову. А якщо у вас це поєднанні поняття, то тут вибачайте, може слід замислитись що Вам пишуть.
Ну и где я его хаял?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Янукович і Пар

У меня сложилось впечатление что форум пропитан нашизмом на сквозь. Гугл выдает Хохол когда пишешь Украинец вроде подсказки когда неправильно слово пишешь.
:)
Ну в такому випадку може гугл і правий. Пишіть або правильно, або відразу хохол.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Російська Федерація

:)
Любіть скільки завгодно. Вам таке кажуть лише коли Ви починаєте хаяти українську мову. А якщо у вас це поєднанні поняття, то тут вибачайте, може слід замислитись що Вам пишуть.
Прикол в тому,що СРСР вже розвалився,а ви чомусь ще ні :lol:
допоможіть добудувати, завести машину! вас там чекають!
діє державна програма. 2 штуки баксів, будинок у селі і паспорт трикольорний. пам"ятайте український бігборд "нехай щастить!"/читати на російський манер/.
вот так! Сразу начинаю посылать. Я же их не посылаю на западную там все говорят на любимом только непонятном Украинском языке))))))
 
Зверху