Церкви и политика

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

vadimv

Well-Known Member
Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Какое отношение имеет данный закон к караоке, который встретить можно чуть ли не каждый вечер на сотне, к тем двум девушкам и к моему вопросу?
К караоке - если уровень шума превышает санитарные нормы, учреждению должен быть выписан штраф в размере от 850 до 7650 грн. То же самое касается волающей на всю улицу "литургии". Девушки могут гулять отсюда, они ни при чем.
Рівень гучності віщання церкви перевищує дані норми?
Тут кто-то писал, что слышно от универмага до пентагона. Я шото сильно сомневаюсь насчет таких "санитарных норм".
А ким тоді вас можна вважати?
По крайней мере я вас врагами не считаю. Я вас считаю слегка недоразвитыми и плохо воспитанными членами общества, которым в детском садике не объяснили, что кидаться песочком в глаза другим деткам - некрасиво. Даже если они считают свой песочек самым ценным приобретением человечества.
Я теж є членом суспільства і маю, згідно ст.35ї КУ право "безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.".
Можете, але "тихесенько, тихесенько", а не на всю улицу.
Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров'я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадяни зобов'язані: забезпечувати під час роботи закладів громадського харчування, торгівлі, побутового обслуговування, розважального та грального бізнесу, культури, при проведенні концертів, дискотек, масових святкових і розважальних заходів тощо рівні звучання звуковідтворювальної апаратури та музичних інструментів у приміщеннях і на відкритих площадках, а також рівні шуму в прилеглих до них жилих і громадських будівлях, що не перевищують рівнів, установлених санітарними нормами;
А ваше "небажання" прямо протирічить моєму "бажанню". А .як церква не порушує своєю діяльністю законодавства України, то вам доведеться з цим змиритися.
Да я уже понял, что достучаться до ваших разума и совести не получится.
Свою "терпимость", "культуру" и "духовность" вы тут показали во всей красе.
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Тут кто-то писал, что слышно от универмага до пентагона.
Хтось? А ви чули? Я особисто такого не чув. А те, що комусь "почулося" - ну то його особисті проблеми. Якщо хтось має докази того - нехай подає в суд - то його право.
що не перевищують рівнів, установлених санітарними нормами
Ви так чітко і не відповіли чи перевущує гучність трансляції норми.
Можете, але "тихесенько, тихесенько", а не на всю улицу.
Ну, рівень чітко прописаний і ні хто його не порушує. Які ще претензії?
По крайней мере я вас врагами не считаю. Я вас считаю слегка недоразвитыми и плохо воспитанными членами общества, которым в детском садике не объяснили, что кидаться песочком в глаза другим деткам - некрасиво. Даже если они считают свой песочек самым ценным приобретением человечества.
Ви вправі собі вважати все, що вам заманеться. Так само як і я. Чи ви можете заборонити це?
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Так точно, чув.
Якщо хтось має докази того - нехай подає в суд - то його право.
Угу, до встречи на Страшном Суде.
Ви так чітко і не відповіли чи перевущує гучність трансляції норми.
У меня, к сожалению нету прибора для замеров.
Ну, рівень чітко прописаний і ні хто його не порушує.
Ну так эта, цифры в студию!
Ви вправі собі вважати все, що вам заманеться. Так само як і я. Чи ви можете заборонити це?
Конечно нет, я же в отличие от вас не считаю инакомыслящих врагами.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Почали з суперечки за мову, закінчили децибелами.
Тоді вставлю свої "5-ть копійок".
Повністю згоден з vadimv. Я вихожу прогулятися в центр міста. В мої плани не входить слухати службу Божу в цьому соборі. Чому я її повинен слухати. Це дуже схоже на тих добродіїв, що зупиняють на вулиці і починають щось "втирати" про скорий Страшний суд, про гріхопадіння тощо. Ти їм кажеш, що зараз поспішаєш і планів балакати з ними в тебе немає, а вони з посмішкаи кивають і просять затриматися ще на секунду. Тут є "розумная альтернатива" - хтось, махнувши рукою, піде від них мовчки, хтось може загнути і "по-матушкє". Але є альтернатива. Так само коли раніше включав телевізор, а там "проповідує" отець Георгій. Є альтернатива - кнопка на пульті, і отець Георгій проповідує тим, хто таке шоу полюбляє дивитися. А яка альтернатива тут.
Коли я захочу послухати службу, то я зайду в храм та послухаю. А ось такий нав'язливий сервіс - зайве. Допускаю лише один випадок - коли велике свято, наплив прихожан надто великий і всіх храм не вміщає. Ось тоді зовнішні акустичні системи в самий раз.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Конечно нет, я же в отличие от вас не считаю инакомыслящих врагами.
Вибачте, але кого і ким вважати - то особиста справа кожного.
Ну так эта, цифры в студию!
А навіщо мені цифри? Мені нічого не заважає, а раз заважає вам - то купіть прилад, заміряйте, подайте в суд... Якщо не хочете - значить не на стільки заважає. :)


Але є альтернатива. Так само коли раніше включав телевізор, а там "проповідує" отець Георгій. Є альтернатива - кнопка на пульті, і отець Георгій проповідує тим, хто таке шоу полюбляє дивитися. А яка альтернатива тут.
Альтернатива є! Ходіть по Героїв Сталінграду! ;)
 

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Альтернатива є! Ходіть по Героїв Сталінграду! ;)
Есть и другая альтернатива - включать из дома напротив Элиса Купера, Мерилина Мэнсона или Slipknot.
А всех несогласных посылать нах.. простите, за прибором, и твердо стоять на своем, что никому ничего не мешает. :mrgreen:
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

Альтернатива - розрізать дрот до тих колонок та й усе. І не жужжить і висить. Такий собі муляж.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последстви

Есть и другая альтернатива - включать из дома напротив Элиса Купера, Мерилина Мэнсона или Slipknot.
А всех несогласных посылать нах.. простите, за прибором, и твердо стоять на своем, что никому ничего не мешает. :mrgreen:
Ну то вперед, хто ж вам заважає? ;)

Альтернатива - розрізать дрот до тих колонок та й усе. І не жужжить і висить. Такий собі муляж.
А чого ви досі цього не зробили?
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: "ТАЙНЫ ЦЕРКВИ" и их возможные последствия

ой не провокуйте. бо не я, так з десяток молодяків знайдеться...
 
Зверху