ГЕТЬ УСІХ!

-=alchemist=-

Забанен
Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Наші гарантії в тому, що ми інші, що ми не такі як вони.
Я це вже десь чув
А де гарантії що все буде добре, якщо не змінити владу?
Шило на мило? Може примусити її працювати?

Коли Гітлер прийшов до влади в 33му, Німеччина знаходилася в значно гіршому стані ніж Україна зараз. І подивіться на Німеччину 39го. Багато часу не потрібно - потрібні лише правильні кроки.
Хто в світі дозволить будувати націоналістичну країну? Гітлера у приклад і наведуть, коли бомбити будуть. А розумних політиків, які б націоналізм за демократію виставили нема.

Як, шановний, як? Всі ЗМІ у них. А ви знаєте що таке ЗМІ? Вони за тиждень можуть з Ісуса Христа зробити обличчя диявола і навпаки! І зроблять це так, що їм повірять! А де взяти ті колосальні гроші для фінансування виборчих перегонів? Нереально! Ніяк. Прийти до влади через вибори неможливо.
Згоден повністю, але доповню - гроші вже взяли, у кредит, а нам віддавати.
Якщо на вулицю вийде хочаб тисяч 50 - мусора будуть безсилі.
Юга Луценко вам організує таке маскі-шоу, що в Києві кладовища закриють.
70 років ми боролися проти антиукраїнського режиму насадженого з Москви. Якщо ж подібний режим буде українським, то він принесе значно більше користі, ніж те що є зараз.
коротко - маячня.

У нас є все. У нас є і уранові рудовища, і технології збагачення урану і технології виготовлення боєголовок. І спеціалісти, що робили це для СРСР ще не всі виїхали. Нехай ми не матимемо передових тактичних ракет одразу, але для захисту нам вистачить.
коротко - було все, а зараз нема: те що лишилося вже не наше, інше продали за копійки.

У нас вже є те, що гарантує нашу безпеку. Якщо світ знатиме, що влада здатна його використати: на нашу землю не впаде жоден снаряд.
Це ви про армію, у якої світло за несплату відмикають?

Влада призвела до того занепаду. Система, демократія розкладає народ.
Німцям демократія не заважає жити і не жалітися.

Ми маємо дати людям нову віру. Віру, що об'єднає цілу країну.
А може навпаки, вам владу та гроші? Десь я це вже бачив...

...бла-бла-бла
і так далі і тому подібне.
І доречі, хто це ВИ? Як на мене - партія двієчників, які списали все у тих, хто зараз ще добиває країну. Навіть свого полінувались дописати.
 
Останнє редагування:

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!



Збітнєва у пух і прах.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

а не вийде, бо зачепитись немає де.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

як це не доводить нічого? ви знаєте, що перепис є офіційної статистикою.
Як казала одна відома особистість: "брехня буває трьох типів: звичайна, жахлива і статистика".
зараз зррозуміло, що кількість україномовних українців ще збільшилась!
Шановна не плутайте "тьоплоє с мягкім". Те, що людина вважає українську "рідною" - не значить що вона нею розмовляє. Для українця рідною буде українська - це зрозуміло, але це не заважає йому бути російськомовним. Не плутайте етнічно "рідну" і розмовну мови.
ви визначіться із тим, кого я, на вашу думку, підтримую: то Свободу в цитаті вище, то еліту у цьому пості.
Ви самі заявляли що підтримуєте Свободу і дії Ющенка. А те, що ви підтримуєте Ющенка означає що підтримуєте всю нинішню владу, головою якої він є та еліту, яку він представляє.
Свобода проет українців для українців.
У наведеній вами передачі ваш скінхед вже розповів як Свобода буде "захищати" українців...
і олігархи мало на кого впливають.
Це во істину революційне твердження. Ви б ще сказали що вони нічого не вирішують... :razz:
коди приходить робітник - він має виконати свою роботу, а не відсидіти до кніця робочого дня.
Ну, шановна, не треба рівняти всіх по собі. Є такий вислів: "неси с завода каждый гвоздь - ты здесь хазяин, а не гость". Це ж не значить що всі тим принципом користуються.
Збітнєва у пух і прах.
Ви, мабуть неуважно дивилися. Або не до кінця. Не було там ніякого "в пух і прах"... Щось вам примарилося.
А от про Свободу зі слів вашого скінхеда (а цього товариша Свобода перекупила в УНТП, саме за цю партію він не так давно на мітингу за УПА кричав ""зіг хайль") можна багато чого дізнатися. І про методи, і про програми. Дивіться уважно... ;)




Суть у тому, що ми не пропонуємо голосувати за чергову партію, ми не пропонуємо нового президента, ми пропонуємо змінити систему.
Шило на мило пропонують міняти ті, хто каже "не треба кардинальних змін, треба лише за нашу партію голосувати і ми все зробимо демократичним шляхом".
Може примусити її працювати?
Ну то примусьте! Ви знаєте як? То чому тоді за 18 років так і не змінили?
А розумних політиків, які б націоналізм за демократію виставили нема.
Виставляти дійсне за бажане є обман народу і популізм. Ви вважаєте це нормальним?
Юга Луценко вам організує таке маскі-шоу, що в Києві кладовища закриють.
І це по-вашому нормально? Нічого не треба міняти?
А по суті?
коротко - було все, а зараз нема: те що лишилося вже не наше, інше продали за копійки.
То чи не вважаєте ви, що його треба повернути державі, щоб воно працювало на благо народу, а не купки олігархів?
Це ви про армію, у якої світло за несплату відмикають?
Це я про т.з. "брудну ядерну зброю".
Німцям демократія не заважає жити і не жалітися.
Знаєте, є така людська особливість: на ситий шлунок люди погано думають. В Німеччині купа проблем. Наприклад за дослідження "холокосту" вас можуть посадити на років 10-15. Ви хочете і у нас такого?
А може навпаки, вам владу та гроші? Десь я це вже бачив...
Сьогодні лиди вже не вірять словам. І я це чудово розумію. І це правильно. Демократи багато говорять, ї я ніколи не зможу обійти в "словесності" професійних політтехнологів олігархічних партій. Але є одна проста істина: те що відбувається сьогодні - це погано. Країна занепадає. Демократи за 18 років показали свою повну недієздатність.
Країні потрібна повна зміна системи. Повна люстрація всіх, хто розвалив нашу країну. І це пропонуємо лише ми. Якщо ви це підтримуєте - нам з вами по дорозі.
 

-=alchemist=-

Забанен
Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Суть у тому, що ми не пропонуємо голосувати за чергову партію, ми не пропонуємо нового президента, ми пропонуємо змінити систему.
Шило на мило пропонують міняти ті, хто каже "не треба кардинальних змін, треба лише за нашу партію голосувати і ми все зробимо демократичним шляхом".
Де ваші конкретні пропозиції? Хоча б щось схоже на "10 кроків", один шум і ґвалт. Як Тимошенко.
Ну то примусьте! Ви знаєте як? То чому тоді за 18 років так і не змінили?
Знаю, але такі як ви посприяють, щоб таких як я виставили як ворогів всоьго народу.

Виставляти дійсне за бажане є обман народу і популізм. Ви вважаєте це нормальним?
Ну ось ви і "спалились":), так хто для вас народ? І чого поганого в дезінформації своїх противників? У декотрих для цього закладені суми до бюджету побільше ніж половина бюджету України.

І це по-вашому нормально? Нічого не треба міняти?
Звісно треба... але у вас замало духу.

70 років ми боролися проти антиукраїнського режиму насадженого з Москви. Якщо ж подібний режим буде українським, то він принесе значно більше користі, ніж те що є зараз.
- Довожу до вашого відома, в ті часи серед комуняк вживалась і українська, особливо на місцях, і по селах. Далі довго пояснювати.
То чи не вважаєте ви, що його треба повернути державі, щоб воно працювало на благо народу, а не купки олігархів?
Ну повертали вже... гарно працює? Я працюю на держпідприємстві... так от що я вам скажу... такого розпі...а я ще ніде не бачив.. а все тому, що воно державне, тобто нечіе, бо і держава у нас не наша, це ми її власність(тобто депутатів).
Це я про т.з. "брудну ядерну зброю".
Вам чорнобиля мало?
Знаєте, є така людська особливість: на ситий шлунок люди погано думають. В Німеччині купа проблем. Наприклад за дослідження "холокосту" вас можуть посадити на років 10-15. Ви хочете і у нас такого?
Я теж за те, щоб у нас карали тих, хто паплюжить авторитет нашої країни.

Сьогодні лиди вже не вірять словам. І я це чудово розумію. І це правильно. Демократи багато говорять, ї я ніколи не зможу обійти в "словесності" професійних політтехнологів олігархічних партій. Але є одна проста істина: те що відбувається сьогодні - це погано. Країна занепадає. Демократи за 18 років показали свою повну недієздатність.
Країні потрібна повна зміна системи. Повна люстрація всіх, хто розвалив нашу країну. І це пропонуємо лише ми. Якщо ви це підтримуєте - нам з вами по дорозі.
Не називайте демократами те бувше "кооперативне когутське бидло", їм до демократії, як нам до Місяця пішки, хоча б до польської.
І хто вам дасть проводити люстрацію? Ви що, думаєте що за них не вступляться ті, чиї інтереси вони лобіюють?
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Як казала одна відома особистість: "брехня буває трьох типів: звичайна, жахлива і статистика".
ви по якій живете?

Шановна не плутайте "тьоплоє с мягкім". Те, що людина вважає українську "рідною" - не значить що вона нею розмовляє. Для українця рідною буде українська - це зрозуміло, але це не заважає йому бути російськомовним. Не плутайте етнічно "рідну" і розмовну мови.
вже наводили опитування про мови у розділі мови та язики. там поставлено крапку про вподобання українців.

Ви самі заявляли що підтримуєте Свободу і дії Ющенка. А те, що ви підтримуєте Ющенка означає що підтримуєте всю нинішню владу, головою якої він є та еліту, яку він представляє.
вибачте, але я не збираюсь підтримувати Корча і компанію. боо Корчу всі влади не подобається при усіх владах і він не тоне, як відомо що.

У наведеній вами передачі ваш скінхед вже розповів як Свобода буде "захищати" українців...
хоч не доводиться ще раз вам повторювати. нарешті ви зрозуміли, що Свобода і дійсно їх захищає і захищатиме.

Це во істину революційне твердження. Ви б ще сказали що вони нічого не вирішують... :razz:
ви звісно не повірите, але мені, у моєму науковому дослідженні, донці у грі та татові у роботі пофіігу всі олігархи і їх дії, бо ми живемо тут і зараз.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Де ваші конкретні пропозиції?
Перша сторінка теми.
getout.org.ua
Знаю, але такі як ви посприяють, щоб таких як я виставили як ворогів всоьго народу.
А є за що?
Ну ось ви і "спалились", так хто для вас народ? І чого поганого в дезінформації своїх противників?
Намагання колишніх націстів накшталдт Тягнибока зі зміненими прапорами пройти до влади під виглядом "демократичних націоналістів" - є обман народу. Бо противники і так знають хто є хто. А от "замилювання очей" застосовують саме до народу, аби він "правильно" голосував.
У декотрих для цього закладені суми до бюджету побільше ніж половина бюджету України.
От вам і "чесні вибори" і "демократія" і "влада народу".
Сьогодні народ може прийти до влади лише через вулицю.
Звісно треба... але у вас замало духу.
У нас як раз достатньо.
Ну повертали вже... гарно працює?
Тоді працювало.
Я працюю на держпідприємстві... так от що я вам скажу... такого розпі...а я ще ніде не бачив.. а все тому, що воно державне, тобто нечіе, бо і держава у нас не наша, це ми її власність(тобто депутатів).
Ну то треба щоб держава стала наша.
Довожу до вашого відома, в ті часи серед комуняк вживалась і українська, особливо на місцях, і по селах. Далі довго пояснювати.
Вважати режим проукраїнським лише тому, що вони говорили українською можуть лише націоналісти накшталдт Тягнибока...
Вам чорнобиля мало?
Чорнобиль - то "мирний атом". Чорнобиль може статися і в країні без ядерної зброї.
Я теж за те, щоб у нас карали тих, хто паплюжить авторитет нашої країни.
Але це вже не демократично, погодьтеся?
Не називайте демократами те бувше "кооперативне когутське бидло", їм до демократії, як нам до Місяця пішки, хоча б до польської.
"Бувше"? А по-вашому у нас зараз при владі щось інше?
До вашого відома, ми в Україні маємо як раз демократію "чистої води". Це демократія в її первістих формах, як по підручнику. Це є сама суть демократії. А те, що ми маємо в Штатах, Англії - значно менш демократичне ніж у нас зараз.
І хто вам дасть проводити люстрацію? Ви що, думаєте що за них не вступляться ті, чиї інтереси вони лобіюють?
Ті, чиї інтереси вони лобіюють, будуть сидіти поряд із ними.




вибачте, але я не збираюсь підтримувати Корча і компанію. боо Корчу всі влади не подобається при усіх владах і він не тоне, як відомо що.
Йому не подобаються всі влади, бо всі вони лобіюють інтереси олігархів і розкрадають країну. Яка "влада" за часи незалежності дбала про інтереси народу?
ви звісно не повірите, але мені, у моєму науковому дослідженні, донці у грі та татові у роботі пофіігу всі олігархи і їх дії, бо ми живемо тут і зараз.
Ви просто не здатні поглянути вище своїх побутових проблем....
 
Останнє редагування:

Freddi

New Member
Не надоело ещё мусолить этих бедных "Гетьуситцев". Ну заболели ребята, полечатся и все закончиться тем с чего началось, т.е с ничего.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Stein, припиніть прив"язувати мені все те, що вам здається доречним. тепер ви мені іще і проблеми нав"язали. ідіть із проблемою під назвою Корч розбирайтесь. а разом і зрозумієте, що відомі агенти не можуть бути у владі, тимбільше верхівці. народ про це знає і точно не допустить.
 
Зверху