ГЕТЬ УСІХ!

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Не маю бажання сперечатися… я то думаю як буде краще країни… не входжу в жодну політичну організацію… а читаючи ваш пост, мене лише цікавить ви зараз хвилюєтесь за країну чи за рейтинг вашої партії??? З цього саме і потрібно говорити… а не стократно цитувати програму Геть Усіх… Я ж знаю які будуть наслідки, принаймні намагаюсь якось передбачити…
Ви красиво говорите, але більша частина програми банальний популізм, який просто нездійсненний!!!

Мирне суспільство неможливе без зміни влади. Сьогодні Україна котиться в прірву соціальної катастрофи вплоть до дефолту, і винна у цьому - нинішня правляча еліта. І ті, кому сьогодні є що втрачати, завтра не матимуть вже нічого. Якщо сьогодні не відстояти хочаб те, що є - завтра вже не буде чого відстоювати. І це треба чітко усвідомлювати.
Є що втрачати, в першу чергу говорив про старше покоління, у яких є діти - найдорожчий скарб… і що ви будете говорити матері сина якого убили під час вами створених заворушень?... да можна довго тут сперечатись, що все одно б він би завтра б загинув би від наркотиків, чи ще щось нести… я не маю бажання сперечатися, з партійними програмами, і банальним популізмом… я просто маю уявлення що таке заворушення і параліч країни… а наслідки можуть бути плачевними… бо будуть введені військові і почнеться громадянська війна… і навіть якщо ви прийдете до влади! Будьте впевнені їх визнають не легітимними! ХТО??? Ті хто бомбардували Югославію! А ви ще й підете під трибунал, за скалічені життя під час заворушень! І як противники демократії! А що далі? Далі України вже не буде.. розвалять частин на 4-5… і все… світ жорстокий! Чи ви не знаєте що в 2004 році була загроза повторення долі Іраку? Тому тодішній парламент, проросійський, прийняв закон про євроінтеграцію! Щоб уникнути конфлікту з США, до якого ні ми не Росія не були готовими, а зараз і по давно!!! Тому такий розвиток подій, такий метод приходу до влади, не лише нашкодить економіки країни, але й може її взагалі знищіти!!!


Не диктаторами, а рабською працею народу все створювалось… так суспільство морально занепало… але ж тут другі причини, і без диктатури можна її налагодити… це навчання і зайнятість, не на рабській праці а в різній діяльності… пропагування чистого життя… одним словом, тут таки ваше Гнати Всіх лише погіршить ситуацію… чому довго писати.. але приклад ви подаєте суспільству не дуже гарний….

зовнішні сили! Будемо як в Кореї!!! Ізольовані від світового суспільства… а бо ще гірше як Куба!!!



Іміджу? Іміджу перед ким? Для кого? Для кого потрібен імідж країни 3-го світу? Чому ми весь час думаємо про "імідж", про "світове визнання", про нашу "демократичність в очах світової спільноти", про те чи дадуть нам інтегруватися до "ЄС", "ЄЕП"? Чому? Чому ці ефимерні і безглузді речі важать для нас більше, ніж доля власної країни, власного народу? Невже українці не мають права на самовизначення? Чому нам мають вказувати що робити з Вашингтону, Брюселю, Москви? Чому ми маємо слухати їх? Невже ще не настав час самим будувати свою державу, велику, сильну, могутню державу? Чи ми так і будемо жевріти сировинно-транзитним придатком між Европою і Росією?
Стосовно транзитної країну, так це ж в вашій програмі і прописано! Це головна ціль розвиток транзитної спроможності країни…
А взагалі то тут то ви вже перегинаєте… навпаки доля країни мене і непокоїть, і до чого призведе така безглузда акція протесту і така антидемократична програма! А вам аби швидше добратись до посоха і почати правити народом? Жах! Ви що не розумієте що це санкції і ізоляція країни! Всі наші закордонні партнери просто припинять співпрацю! А інвестори просто й не будуть дивитися на Україну!!! З чого ви будете кошти брати? Адже потрібно ж розплатитися по кредитам? І хто зараз хоче відмовитися від закордонних товарів, автівок, одягу…??? Це ж не початок 20 століття!!! Наприклад, чим ви будете збирати зерно??? Так у Україні є комбайні заводи але вони не можуть забезпечувати наш ринок навіть на одну третю! А закордоном потрібні долари які в країну не надходять! Це падіння с\г.. а за ним потягнеться і все інше.. хімпродукція вся не викупиться… стануть хімпроми… і так ланцюгом ви країну відкинете років на 50 назад.. як після війни… це з такою програмою…

Не можна? А те, що вони роблять сьогодні їм можна?
ви ж самі то розумієте про що я говорив? а ви мені про СС… банальна спроба замулення очей.. чи ви так зазубрили програму що вірите в її правильність? А радикальність ні до чого цивілізованого не призведе..

Це неможливо. Ми бачимо до чого сьогодні доводить ця "співпраця". Весь капітал розкрадений в держави має бути повернутий назад, а винні мають бути покарані. І він має бути використаний на благо країни і її народу, а не на благо купки товстосумів.
Ви знаєте як сьогодні міліція "вибиває" потрібні свідчення з політв'язнів?
Вы думаете что Олигархи будут сотрудничать? Ведь наше правительство и состоит из этих самых Олигархов они там и седят......их то и нужно от туда попросить и заодно отдать то что принадлежит народу вернуть в государство))))))
Лучше на те деньги которые лежат в банках построить заводы создать рабочие места чем они лежат мёртвым грузом и приносят только проценты этим Олигархам.
1. Зараз не співпраця! А їхнє панування… олігархи зараз при владі! Через підставних осіб!!! Ющенко, Тимошенко, Янукович.. просто маріонетки олігархічних кланів!!
2. Яким чином ви будете забирати навіть незаконно нажите??? Більшість грошей в офшорах… а заводи вам так просто не віддадуть.. скоріше зруйнують… і це знову таки удар по економіці країни…
3. Будете вибивати? Не смішіть вони завчасно виїдуть.. якщо буде можливість приходу такої політичної сили до влади!!!
4. Будуть! Якщо пропонувати вигідні умови! І правильно запропонувати, гарантувати держ закупку певної кількості товарів (наприклад тих же комбайнів, будуєте комбайни ми по 100 будемо у вас щорічно закуповувати! Інші ж збувайте за кордоном)… тобто олігархи виграють, тим що зможуть заробити, гарантований зпрос на продукцію, плюс спрощення бюрократичної тяганини, для збору документів… країна ж отримує додаткові робочі місця, плюс від експорту додатковий приток валюти ну і звичайно ж податок! І все це за рахунок капіталу олігархів!!! Приклад звичайно ж примітивний… але саме така співпраця повинна бути.. а не розкулькулення, що призведе до загибелі більшості великих та стратегічних підприємств… Ви думаєте я не зотів би щоб всі ті гіганти промисловості повернулися до держави… дивлюсь на їхні фотографії в вікіпедії, і серце смутком обливається.. там власник Ахметов, там власник Бойко… але розумію що їх вже не вернути державі.. і лише хочу щоб збереглося хоча б те що лишилося.. варто припинити приватизацію!!! А ваше розкулькулення банальний піар ход.. який просто нездійсненний…


Я не дивлюся на ситуацію через призму окуляр якоїсь партії… і це мої думки які мені не нашіптували на вушко на парт з’їзді…
 
Останнє редагування:

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Малі діти були жовтенятами. А піонери вже мали голову на плечах...

ви мали голову на плечах у 7 років? сумніваюсь.:?:

В яке саме? Я вчився з людьми з сіл, в переважній більшості вони розмовляли російською. Просто не треба слухати Вітренко і робити з того трагедію. Як показує практика найбільш активні націоналісти саме зі східних областей. І в побути їм зручніше російська...

та в кожне селище. та й місто. Тростянець говорить української, Лебедин теж, Охтирка, Ромни, Недлігайлів тощо і їх райони.
я не з тих, хто вітрянку переносить. не приписуйте мені, як націоналісту, російську мову. бо вже верне.

Душевнохворі як раз ті, хто так заявляє. І як раз не Януковичи розділяють Україну, а отакі от "патріоти-свободівці".
Якщо людина народилася в місті Суми, якщо її мати розмовляє російською, батько розмовляє російською, дідусі-бабусі розмовляють російською, з пелюшок її навчили російської, в школі, інституті, на роботі, в місті вона весь час чує російську - хіба це означає що така людина не може бути патріотом України? Якщо ця людина є українцем, але так склалося, що вона розмовляє російською, невже її одразу треба записати до русофілів? Це дурість! Якщо ваша Фаріон спочатку каже, а потім думає, то хоч ви не уподібнюйтеся їй!...

з усіма претензіями марш до неї.
реклама розділення України на різносортність йшла від проросійських політичних сил.
іноземною мовою говорять гості, окупанти або лакеї.

Ага, і на кожному свій провід, всій голова і т.п.

забрехались.

Ну-ну... давайте чекати і гнити у болоті, чи як альтернатива запропонована товаришем у сусідній темі "тихо спиватися"... Це те, що пропонуєте ви.
ви чи не зрозуміли. геть усих провалилось, а Корч - піариться.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Не маю бажання сперечатися… я то думаю як буде краще країни… не входжу в жодну політичну організацію… а читаючи ваш пост, мене лише цікавить ви зараз хвилюєтесь за країну чи за рейтинг вашої партії??? З цього саме і потрібно говорити… а не стократно цитувати програму Геть Усіх… Я ж знаю які будуть наслідки, принаймні намагаюсь якось передбачити…
Я не перший день займаюсь політикою. Я бачив багато організацій, гарних ідей, обіцянок. Я бачив як все забувалось тільки но отримувались крісла. Я бачив націоналістів. Вони теж добре говорять, але їх обіцянки не здійсненні, і вони забувають їх тільки но отримують владу. Мене не цікавить рейтинг, бо "Геть усіх" не збирається іти на вибори. Моя душа болить за Україну. Я не раз помилявся у своєму виборі, я бачив як навіть віддані ідейники миттєво перетворюються на маріонеток олігархів як тільки стають їм цікаві. І я нарешті зрозумів, що вибори нічого не змінять. Що міняти треба всю цю загнилу продажну систему. Я бачу як країна вмирає, і мій обов'язок як громадянина, як сина своєї Батьківщини зробити хоч щось, аби врятувати її. Можливо в мене не вийде, я не зможу донести людям все те, що насправді відбувається зараз, але я буду знати, що я хочаб спробував.
Ви красиво говорите, але більша частина програми банальний популізм, який просто нездійсненний!!!
Нездійсненно за нинішніх умов і за цієї системи. Тоді ж все буде інакше.
Є що втрачати, в першу чергу говорив про старше покоління, у яких є діти - найдорожчий скарб… і що ви будете говорити матері сина якого убили під час вами створених заворушень?...
Що він загинув за Україну. Вона має пишатися ним, бо що може бути вище, ніж віддати життя заради Батьківщини?
я просто маю уявлення що таке заворушення і параліч країни… а наслідки можуть бути плачевними…
Для того, аби видалити гангрену - треба взяти скальпель і пролити трошки крові. І потім все заживе і знову буде здорове. Але якщо не зробити того - загине все тіло...
ХТО??? Ті хто бомбардували Югославію! А ви ще й підете під трибунал, за скалічені життя під час заворушень! І як противники демократії! А що далі? Далі України вже не буде.. розвалять частин на 4-5… і все… світ жорстокий!
Для запобінігання цього ми маємо відновити ядерний статус. Ви знаєте чому США не чепають Корею та Іран? Бо в них є т.з. "брудна ядерна бомба". А в Югославії, Іраку її не було. Наявність ядерної зброї - найкраща гарантія недоторканності країні.
Не диктаторами, а рабською працею народу все створювалось… так суспільство морально занепало… але ж тут другі причини, і без диктатури можна її налагодити… це навчання і зайнятість, не на рабській праці а в різній діяльності… пропагування чистого життя…
Якщо немає віри - все інше марно. Якщо немає чим пишатися, немає заради чого все робити... Не допоможе нічого. Погляньте на Європу. Ситуація лиш не набагато краща. Але абсурди демократії вже почали лізти верхом. В Голандії зареєстрована партія, що бореться за права педофілів та зофілів. У Франції заборонили роздачу національної страви, супу зі свининою, бідним через те, що бідні араби та євреї не можуть з релігійних міркувань його їсти... і так далі. Ви хочете такого в Україні? Гомосексуалістам вже дозволили вчити наших дітей, що далі? Дозволять педофілам? Заборонять продавати сало? Легалізують зоофілію? За помилку в слові "холокост" даватимуть 15 років? Що ще? До чого іще доведе нас боротьба проти ксенофобії та за "права людини"?
зовнішні сили! Будемо як в Кореї!!! Ізольовані від світового суспільства… а бо ще гірше як Куба!!!
Не будемо. Україна це не Корея. І тим паче не Куба. Ви подивіться на Китай. Там немає демократії, але там є сильна влада і потужна держава. І Штатам доводиться з ними рахуватися. Росію сьогодні теж навряд чи можна демократичною державою. Україна це не Афганістан чи Ірак. Це найбільша країна Європи. Штати ніколи не почнуть тут війни, бо ніколи не зможуть її виграти. Вони навіть не втрутилися в маленькій Грузії. Подивіться на "ізольовану" Білорусь. Вони живуть значно краще за нас.
Стосовно транзитної країну, так це ж в вашій програмі і прописано! Це головна ціль розвиток транзитної спроможності країни…
Транзитне становище потрібно нам для можливості диктувати умови Росії та ЄС, якщо вони спробують ввести якісь санкції. Саме транзит збереже нас від ізоляції. Але це не має бути самоціллю і єдиним, на що здатна Україна.
Ви що не розумієте що це санкції і ізоляція країни! Всі наші закордонні партнери просто припинять співпрацю! А інвестори просто й не будуть дивитися на Україну!!! З чого ви будете кошти брати? Адже потрібно ж розплатитися по кредитам? І хто зараз хоче відмовитися від закордонних товарів, автівок, одягу…???
То краще по-вашому слухатися вказівок з-за кордону? Ви пропонуєте вічно, вибачте, цілувати чиюсь дупу? Чи не прийшов вже час позбавитися лакейських стереотипів? Що важливіше для вас: гарна автівка, чи незалежність держави? Для чого ми стільки боролись за незалежність, аби бути чиїмись рабами? Україна може на рівних розмовляти зі світовими країнами, і ми мусимо досягнути цього!
Так у Україні є комбайні заводи але вони не можуть забезпечувати наш ринок навіть на одну третю!
То треба нарощувати потужності.
ви ж самі то розумієте про що я говорив? а ви мені про СС… банальна спроба замулення очей..
Це був приклад для того, щоб показати вам, що зі злом треба боротися кардинально. Вибірковіть тут не припустима.
А радикальність ні до чого цивілізованого не призведе..
А до чого призведе лібералізм?
1. Зараз не співпраця! А їхнє панування… олігархи зараз при владі!
І вони будуть при владі завжди, доки у них будуть гроші.
2. Яким чином ви будете забирати навіть незаконно нажите???
Простими "дідівськими" методами. ;)
Більшість грошей в офшорах… а заводи вам так просто не віддадуть.. скоріше зруйнують… і це знову таки удар по економіці країни…
Заводи ні хто не зруйнує, а гроші на офшорах і зараз лежать, і економіка від них нічого не має.
3. Будете вибивати? Не смішіть вони завчасно виїдуть.. якщо буде можливість приходу такої політичної сили до влади!!!
Всі не виїдуть. Майно не кинуть. В 1917му не повиїжджали, і зараз не виїдуть.
4. Будуть! Якщо пропонувати вигідні умови! І правильно запропонувати, гарантувати держ закупку певної кількості товарів
Навіщо їм співпрацювати і отримувати від влади "подачки", коли можна її купити і отримувати надприбутки?
а не розкулькулення, що призведе до загибелі більшості великих та стратегічних підприємств…
Не призведе. В Херсоні робітники зайняли завод - так само займуть і інші.
Ви думаєте я не зотів би щоб всі ті гіганти промисловості повернулися до держави… дивлюсь на їхні фотографії в вікіпедії, і серце смутком обливається.. там власник Ахметов, там власник Бойко… але розумію що їх вже не вернути державі..
Повернути! Все, що отримано злочинним шляхом буде повернуто. І власником знову стане українськиї народ, а не купка товстосумів.
і лише хочу щоб збереглося хоча б те що лишилося.. варто припинити приватизацію!!!
Нинішня еліта її ніколи не припинить.



реклама розділення України на різносортність йшла від проросійських політичних сил.
Але з такою позицією ви її ніколи не об'єднаєте. Саме такі висловлювання і така позиція дають вітренкам можливість вести антиукраїнську пропаганду. І ви своїми діями розколюєте її не менше ніж вони.
іноземною мовою говорять гості, окупанти або лакеї.
Але якщо вже так історично склалося, що частина України говорить російською - то що нам їх тепер, постріляти? Чи депортувати?
Ваші недолугі керманичі тільки підливають масла у цей вогонь аби відволікти людей від справжніх проблем держави. І це ще раз доводить те, що вони є лише черновим проектом нинішньої еліти.
Зайдіть і поситайте самі.
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Але з такою позицією ви її ніколи не об'єднаєте. Саме такі висловлювання і така позиція дають вітренкам можливість вести антиукраїнську пропаганду. І ви своїми діями розколюєте її не менше ніж вони.
я? кого особисто я розділяю? конкретно. ви плутаєте мою думку із думками телевізора і тим, що вам заливають у штабі вашому.

Але якщо вже так історично склалося, що частина України говорить російською - то що нам їх тепер, постріляти? Чи депортувати?
Ваші недолугі керманичі тільки підливають масла у цей вогонь аби відволікти людей від справжніх проблем держави. І це ще раз доводить те, що вони є лише черновим проектом нинішньої еліти.
украінізувати освіту і інші сфери. всеодно люди поступово українізуються. це доводить перепис населення.

не приписуйте мені карманичів, бо я сама собі господарюю. а хазяїн - у гаремі.

яка елита? де ви її бачили? то є псевдоеліта, яка себе вже закопала і є політичним трупом. і зараз наступають нові сили, але Корч туди не входить.

єдина проблема у держами, це невиконання роботи кожного на належному рівні.


Зайдіть і почитайте самі.
я знаю, що пишу.

достатньо переливати з пустого в порожнє, майстер тролю!
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

на 5 копійках всі потихенько взувають олігарха Збітнєва!
 

МАХ

Active Member
Звичайно ж програму не пересперечаєш… але можливо хоча б ви почнете дивитись на ситуацію реально…


Я не перший день займаюсь політикою. Я бачив багато організацій, гарних ідей, обіцянок. Я бачив як все забувалось тільки но отримувались крісла. Я бачив націоналістів. Вони теж добре говорять, але їх обіцянки не здійсненні, і вони забувають їх тільки но отримують владу. Мене не цікавить рейтинг, бо "Геть усіх" не збирається іти на вибори...
По перше такий прихід до влади, не через виборчу систему вилізе боком для країни, я вже неодноразово це говорив і пояснював як саме… Але де гарантія, що прийшовши до влади людям стане краще? Що ви виконаєте всі обіцянки? Ви зламаєте весь організм держави, а не лише виборчу систему таким приходом до влади… а чи зможете ви потім відновити його? Скільки часу це займе?... систему потрібно ламати але легітимним способом з середини… проте я не зовсім зрозумів якою саме партія Гнати Всіх бачить виборчу систему… і чи вона буде як така… бо підтримку ваших дій, а точніше наслідки таких дій, не матимете…

Нездійсненно за нинішніх умов і за цієї системи. Тоді ж все буде інакше...
точно що буде ніхто не маже впевнений на 100%... а от деякі ваші заяви просто нереальні… особливо розкуркулення… бо всі силові структури підвладні олігархам! Ви з такими заявами навіть до влади не долізете… самі собі могилу риєте… а разом і країні…

Що він загинув за Україну. Вона має пишатися ним, бо що може бути вище, ніж віддати життя заради Батьківщини? Для того, аби видалити гангрену - треба взяти скальпель і пролити трошки крові. І потім все заживе і знову буде здорове. Але якщо не зробити того - загине все тіло ...
при будь-якій операції, не виключено летального наслідку… ви граєте в небезпечну гру, і ставите на кону Україну… я вже не кажу про людські життя, які для вас ніщо… тобто ви пропонуєте повернутися до того проти чого ми боролися 70 років, і в 90-91 році перемогли…

Для запобінігання цього ми маємо відновити ядерний статус. Ви знаєте чому США не чепають Корею та Іран? Бо в них є т.з. "брудна ядерна бомба". А в Югославії, Іраку її не було. Наявність ядерної зброї - найкраща гарантія недоторканності країні ...
Спустіться на землю! Україна ядерну зброю вже втратила, нею ми розплатилися за незалежність… ви знаєте скільки часу потрібно щоб її створити? У нас немає нічого.. ні технічних ні матеріальних ні наукових можливостей для виготовлення і зберігання ядерної зброї… на такий проект знадобиться десятиліття… а бомби полетять, ви ще й трон п’ятою точкою не встигнете нагріти… звичайно ж ви можете навести боєголовки на атомні електростанції, і сказати сунетесь, би всю Європу рвонемо…)))

Якщо немає віри…
Я сам не прихильник демократії, яка свій час вже пережила… варто шукати нові форми правління.. а не повертатися на початок 20століття до тоталітаризму… мене зацікавило націократія… а взагалі вважаю що варто напрацьовувати нову форму… а все вами перечислене це ніяким чином не до влади… це занепад суспільства.. і ви цьому не зарадите… бо ви можете посіяти страх, але не думку, не цінності…

Не будемо. Україна це не Корея. І тим паче не Куба. Ви подивіться на Китай. Там немає демократії, але там є сильна влада і потужна держава. І Штатам доводиться з ними рахуватися. Росію сьогодні теж навряд чи можна демократичною державою. Україна це не Афганістан чи Ірак. Це найбільша країна Європи. Штати ніколи не почнуть тут війни, бо ніколи не зможуть її виграти. Вони навіть не втрутилися в маленькій Грузії. Подивіться на "ізольовану" Білорусь. Вони живуть значно краще за нас. …
В Китаї легітимна влада, яка має підтримку більшості народу… до того ж Китай має потужну економіку, яку збудував їхній народ… і без Китайських товарів, дешевих товарів не обійдеться жодна країна… А штати рахуються бо Китай має потужну багато мільйонну армію, яка технічно забезпечена не гірше будь-якої іншої! Стосовно зможе не зможе виграти війну США, досить яскравий прилад… такі слова лунали перед початком війни в Іраку з вуст Хусейна… Стосовно Грузії.. зовсім інша ситуація… не втрутилися, бо це б був би конфлікт проти Росії! Чи ви мали на увазі на боці Росії не втрутились?)… Білорусь не ізольована! Має проросійську владу, і має від Росії підтримку… до того ж має легітимну владу, яку визнають всі країни світу… Стосовно «краще»… то так лише кажуть… бо знаю, що білоруси з прикордонної території їздять скуповуватись на українські ринки, бо у нас все в рази дешевше, а зарплати такі ж…
Транзитне становище потрібно нам для можливості диктувати умови Росії та ЄС, якщо вони спробують ввести якісь санкції. Саме транзит збереже нас від ізоляції. Але це не має бути самоціллю і єдиним, на що здатна Україна. …
))) єдине чим ми можемо диктувати умови, це газова труба… але після приходу тоталітарної не легітимної влади, ЄС перегляне умови співпраці.. і вже через рік два буде збудовано північний потік… тоді у нас буде становище.. яким не ми будемо користатися… а всі інші.. в першу чергу Росія, від якої ми залежимо енергетично…

То краще по-вашому слухатися вказівок з-за кордону? Ви пропонуєте вічно, вибачте, цілувати чиюсь дупу? Чи не прийшов вже час позбавитися лакейських стереотипів? Що важливіше для вас: гарна автівка, чи незалежність держави? Для чого ми стільки боролись за незалежність, аби бути чиїмись рабами? Україна може на рівних розмовляти зі світовими країнами, і ми мусимо досягнути цього! …
Ні непотрібно слухати… проте потрібно співпрацювати, ставити ультиматуми… вести чітку зовнішню політику… стати позаблоковою країною і зміцнити нейтральність… напрацювати домовленості з усіма країнами стосовно статусу і співпраці… (прямо скажу… ідемо до Путіна і говоримо ми нейтрально країна… тому вважаємо що варто співпрацювати по тим і тим напрямкам… пропонуємо не руйнувати відносини, запроваджувати санкції від яких постраждає обидві сторони… а також припинити з обох сторін накручування ворожнечості у народів… якщо не підпишете, ми будемо продовжувати Євроінтеграцію.. порушите умови – євроінтеграція…) і з Європейцями домовитись… з ними легше… запропонувати вигідні умови співпраці, що до розвитку демократії…

То треба нарощувати потужності. …
щоб їх наростити потрібно років 3… а тим часом поженете людей на поля серпом урожай збирати?.. та й кошти взяти ніде.. наукова база не в змозі надати повний обсяг... а закордонні спеціалісти коштують долари… тому на це ще декілька десятиліть потрібно…

Це був приклад для того, щоб показати вам, що зі злом треба боротися кардинально. Вибірковіть тут не припустима…
Якщо боротися зі злом.. тоді правильно вибірковість неприпустима… тільки ж тоді і не варто засуджувати певну категорію зла.. а всі.. це і продажність політиків, це і сумнівні вироки суддів, це і прокуратура що відкрила липові справи, це і хабарники в учбових і лікувальних закладах, та й взагалі у всіх державних установах, це й ті що дають хабара гаішніку… тобто ВСЯ КРАЇНА!!! Впевнений що і ви сюди входите…

І вони будуть при владі завжди, доки у них будуть гроші. Простими "дідівськими" методами. ;) Заводи ні хто не зруйнує, а гроші на офшорах і зараз лежать, і економіка від них нічого не має. Всі не виїдуть. Майно не кинуть. В 1917му не повиїжджали, і зараз не виїдуть. Навіщо їм співпрацювати і отримувати від влади "подачки", коли можна її купити і отримувати надприбутки? Не призведе. В Херсоні робітники зайняли завод - так само займуть і інші. Повернути! Все, що отримано злочинним шляхом буде повернуто. І власником знову стане українськиї народ, а не купка товстосумів. Нинішня еліта її ніколи не припинить. …
Я не проти що потрібно міняти еліту, але законним шляхом… співпрацювати їм буде вигідно через запропоновані умови.. зараз же нестабільність, різні олігархічні клани при владі, тому їм не вигідно співпрацювати з владою.. тим більше коли легше обанкротить держпідприємство і купити за безцінь!... Стосовно 17 року… в тому й справа що вже навчені, тому повірте завчасно п’ятами накивають… Херсонський завод показав, що там вже навіть половину обладнання розікрали, борг не погасили, а людей кинули на призволяще.. тобто розвалили завод… в тому й річ що кошти в офшорах. І ніхто не знає скільки їх.. тому потрібно співпрацювати, щоб олігархи їх вкладали в економіку країни, щоб їх капітал працював на український народ…
 

Life-ua

+ плюс - минус
Спустіться на землю! Україна ядерну зброю вже втратила, нею ми розплатилися за незалежність… ви знаєте скільки часу потрібно щоб її створити? У нас немає нічого.. ні технічних ні матеріальних ні наукових можливостей для виготовлення і зберігання ядерної зброї… )
Это неправда . Поедте на Днепропетровский Южмаш что-б убедится что Украина обладает всеми технологиями по созданию ракет и ракетоносителей способных нести в том числе ядерное оружие . По пальцам н планете можна пересчитать страны - которые способны запускать спутники в Космос со своих ракет (в том числе и Украина)

Насколько я помню большинство всего ядерного потенциала бывшего СССР делалось в Украине . Сейчас ракеты и ракетоносители Украина производить , технологии есть , залежи Урана есть , вполне реально за десятки лет создать свой небольшой ядерный арсенал.

Про то что нету технических возможностей вобще смешно , нету денег - вот чего нету ...

Я лично поддерживаю что-б создать свой небольшой ядерный арсенал (тогда-б нас больше уважали)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Але де гарантія, що прийшовши до влади людям стане краще? Що ви виконаєте всі обіцянки?
Наші гарантії в тому, що ми інші, що ми не такі як вони.
А де гарантії що все буде добре, якщо не змінити владу?
Ви зламаєте весь організм держави, а не лише виборчу систему таким приходом до влади… а чи зможете ви потім відновити його? Скільки часу це займе?...
Коли Гітлер прийшов до влади в 33му, Німеччина знаходилася в значно гіршому стані ніж Україна зараз. І подивіться на Німеччину 39го. Багато часу не потрібно - потрібні лише правильні кроки.
систему потрібно ламати але легітимним способом з середини…
Як, шановний, як? Всі ЗМІ у них. А ви знаєте що таке ЗМІ? Вони за тиждень можуть з Ісуса Христа зробити обличчя диявола і навпаки! І зроблять це так, що їм повірять! А де взяти ті колосальні гроші для фінінсування виборчих перегонів? Нереально! Ніяк. Прийти до влади через вибори неможливо.
бо всі силові структури підвладні олігархам! Ви з такими заявами навіть до влади не долізете…
Якщо на вулицю вийде хочаб тисяч 50 - мусора будуть безсилі.
тобто ви пропонуєте повернутися до того проти чого ми боролися 70 років, і в 90-91 році перемогли…
70 років ми боролися проти антиукраїнського режиму насадженого з Москви. Якщо ж подібний режим буде українським, то він принесе значно більше користі, ніж те що є зараз.
Спустіться на землю! Україна ядерну зброю вже втратила, нею ми розплатилися за незалежність… ви знаєте скільки часу потрібно щоб її створити? У нас немає нічого.. ні технічних ні матеріальних ні наукових можливостей для виготовлення і зберігання ядерної зброї… на такий проект знадобиться десятиліття…
У нас є все. У нас є і уранові рудовища, і технології збагачення урану і технології виготовлення боєголовок. І спеціалісти, що робили це для СРСР ще не всі виїхали. Нехай ми не матимемо передових тактичних ракет одразу, але для захисту нам вистачить.
звичайно ж ви можете навести боєголовки на атомні електростанції, і сказати сунетесь, би всю Європу рвонемо…
У нас вже є те, що гарантує нашу безпеку. Якщо світ знатиме, що влада здатна його використати: на нашу землю не впаде жоден снаряд.
а все вами перечислене це ніяким чином не до влади… це занепад суспільства.. і ви цьому не зарадите… бо ви можете посіяти страх, але не думку, не цінності…
Влада призвела до того занепаду. Система, демократія розкладає народ.
70 років люди вірили в ідею, жили за моральними принципами. В 85му все почало руйнуватися і зрештою рухнуло остаточно в 91му. А що прийшло на заміну? Люди втратили те, чим пишалися, заради чого жили... Натомість не отримавши нічого. І ця порожнеча в душах миттєво заповнилася різним демократичним мотлохом, що поступово і невпинно руйнує їх зсередини, знищуючи людей, суспільство, країну...
Ми маємо дати людям нову віру. Віру, що об'єднає цілу країну. Віру в Україну. Україну, не як об'єкт євроінтеграції, не відсталу країну 3-го світу, що є об'єктом експансії усього що тільки можна вигадати, не зону впливу американської, європейської чи російської політики... Нову Україну. Велику, могутню державу, що сама здатна на експансію. Країну, що здатна диктувати світові умови. Не ми маємо інтегруватися до ЄС - ЄС має інтегруватися до нас! Ма повинні дати народу державу, якою він зможе пишатися. Велич, якої позбавлено нове покоління. Щоб навіть у закорінілого російськомовного жителя Сіверодонецька при слові Україна щемило в грудях і на очі наверталися сльози щастя. Щастя і гордості, що він - Українець. Що він, громадянин цієї Держави. І тоді, він без будь-яких ваших заборон сам принципово заговорить українською. І всі ці вітренки і симоненки зникнуть самі собою. І не треба буде нічого забороняти і нікого ні від чого захищати. І у українців не буде більше спокуси називатися росіянами, скоріше навпаки. Українців захищатимуть не ефимерні "програми", а велич їхньої країни. І тоді все зміниться. Але покищо в нас демократія, покищо ми по вуха в лайні, шановні...
В Китаї легітимна влада, яка має підтримку більшості народу…
Неможливо прийти до влади не маючи підтримки народу. Нинішня влада буде скинута через потужні акції протесту. Народні акції. Не легітимно? А що може бути легітимніше за владу, поставлену народом? Що є демократія за визначенням? Влада народу. Так от народ прийде і візьме владу в свої руки таким способом, який він вважатиме вірним. І поставить на її місце нову, таку, яку він вважатиме правильною.
Ви скажете, що акції протесту то не є більшість народу? То я відповім вам: якщо більшість народу сидить по хатах, значить йому не цікава доля країни, а значить країні не цікава його думка. Той, хто ратує за благо країни - той стоятиме на барикадах, і саме він становлюватиме владу. І спробуйте скажіть що то не влада народу.
до того ж Китай має потужну економіку, яку збудував їхній народ…А штати рахуються бо Китай має потужну багато мільйонну армію, яка технічно забезпечена не гірше будь-якої іншої!
І ми збудуємо. І в нас все буде. Нічого з неба не падає. Якщо хочете щоб щось було - треба щось для того робити.
Стосовно зможе не зможе виграти війну США, досить яскравий прилад… такі слова лунали перед початком війни в Іраку з вуст Хусейна…
Полковник Кольт зробив рівними людуй - ядерна зброя зробить рівними народи.
Стосовно Грузії.. зовсім інша ситуація… не втрутилися, бо це б був би конфлікт проти Росії!
А чому США не виступлять проти Росії? Адже їх армія значно краще озброєна і підготовлена за російську. Але у Росії є ядерні боєголовки, а у Хусейна не було.
Білорусь не ізольована! Має проросійську владу, і має від Росії підтримку… до того ж має легітимну владу, яку визнають всі країни світу…
Білорусь має диктатуру. І весь світ з тим мириться.
бо знаю, що білоруси з прикордонної території їздять скуповуватись на українські ринки, бо у нас все в рази дешевше, а зарплати такі ж…
Росіяни теж їздять.
єдине чим ми можемо диктувати умови, це газова труба… але після приходу тоталітарної не легітимної влади, ЄС перегляне умови співпраці.. і вже через рік два буде збудовано північний потік… тоді у нас буде становище..
Що ЄС перегляне? ЄС лишиться без газу? Нічого ЄС не перегляне. Зараз Україна контролює 80% поставок енергоносіїв до Європи. І навіть якщо побудують всі закладені чи заплоновані зараз проекти - у України лишиться доля близько 50%. Та й всі ті "проекти" будуються не рік і не два. А уж тим паче щоб позбавити Україну транзиту - так і взагалі не за нашого з вами життя.
Ні непотрібно слухати… проте потрібно співпрацювати, ставити ультиматуми… вести чітку зовнішню політику… стати позаблоковою країною і зміцнити нейтральність…
Хусейн вже "доставився" ультиматумів і "допозаблокувався". Без ядерної зброї неможливо сьогодні ставити умови! А ядерна зброя може бути повернена Україні лише сильною владою, і ніяк не продажними олігархами-демократами.
щоб їх наростити потрібно років 3… а тим часом поженете людей на поля серпом урожай збирати?..
А чим зараз збирають? Серпами? Чи всеж є якась техніка? Так от для заміни того, що вийде з ладу - нам вистачить потужностей, а для модернізації - наростимо.
та й кошти взяти ніде.. наукова база не в змозі надати повний обсяг... а закордонні спеціалісти коштують долари…
В Україні є фахівці. Їм просто треба дати працювати. А олігархам вигідніше за хабар пропастити сюди закордонну техніка, а наших згноїти. Ось і розповідають вони казки що ми такі недолугі, що в нас нічого немає, що ми нічого не можемо...
це й ті що дають хабара гаішніку…
Якщо у вас зарплата 900 грн, штраф 600, хабар 300. Віддасте 600 за штраф - що ваші діти завтра їстимуть?
Вам потрібна освіта, а викладач каже: не буде 100 в заліковій - завалю. І завалить, будьте певні.
Люди поставлені в такі умови, що змушені давати хабарів. Хіба нормально, коли якийсь торгаш в магазині (чи то як зараз модно казати - менеджер з продажу) отримує в кілька разів більше за викладача чи кваліфікованого інженера? Чи нормально, коли менеджер з реклами отримує в рази більше за лікаря? Невже для того потрібна вища кваліфікація чи більші знання?
З цим боротися треба на корню. Треба знищити систему, яка то все породила. І воно відімре саме собою.
Я не проти що потрібно міняти еліту, але законним шляхом…
А що незаконного в народовладді?
співпрацювати їм буде вигідно через запропоновані умови.. зараз же нестабільність, різні олігархічні клани при владі, тому їм не вигідно співпрацювати з владою.. тим більше коли легше обанкротить держпідприємство і купити за безцінь!...
А що ви їм вигідніше запропонуєте? Вигідніше ніж кони "розкуповують" зараз - може бути хіба що те, коли їм все це подарують.
Стосовно 17 року… в тому й справа що вже навчені, тому повірте завчасно п’ятами накивають…
Повірте, методика вже давно напрацьована, і пройшла усі випробування.
в тому й річ що кошти в офшорах. І ніхто не знає скільки їх.. тому потрібно співпрацювати, щоб олігархи їх вкладали в економіку країни, щоб їх капітал працював на український народ…
Кошти олігархів мають працювати на український народ і приносити прибуток державі, а не олігархам. Бо всі ті кошти - то наші кошти, які були злочинно вкрадені олігархами в українського народу. І вони мають бути повернені назад.


я? кого особисто я розділяю? конкретно. ви плутаєте мою думку із думками телевізора і тим, що вам заливають у штабі вашому.
Ви підтримуєте ВО "Свобода", а відповідно її лідерів. А ці лідери дозволяють собі висловлювання, які ви цитуєте у своїх повідомленнях як відповідь на поставлені вам запитання, тим самим виражаючи свою згоду з ними.
украінізувати освіту і інші сфери. всеодно люди поступово українізуються. це доводить перепис населення.
Перепис населення не доводить нічого. А методи, якими діє нинішня влада на чолі з Ющенко, дії якого ви підтримуєте, лише посилюють конфронтацію. А методи, які пропагує Свобода - тим більше! І результату від того не буде жодного.
яка елита? де ви її бачили? то є псевдоеліта, яка себе вже закопала і є політичним трупом.
Але ж ви виражаєте свою підтримку і згоду з діями цього "трупу"!
і зараз наступають нові сили, але Корч туди не входить.
Правильно, бо Корч на відміну від Тягнибока не є проектом нинішньої влади.
єдина проблема у держами, це невиконання роботи кожного на належному рівні.
Ах да, люди не працюють на "належному рівні", в результаті олігархи недоотримують прибутки. Це головна проблема держави.
Ну-ну... Давайте, відпрацьовуйте подачки і далі.
Ви не можете відповісти на моє чітке і пряме питання. Немає аргументів. І від чього починаються порожні закиди:
достатньо переливати з пустого в порожнє, майстер тролю!
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Ви підтримуєте ВО "Свобода", а відповідно її лідерів. А ці лідери дозволяють собі висловлювання, які ви цитуєте у своїх повідомленнях як відповідь на поставлені вам запитання, тим самим виражаючи свою згоду з ними.
не набридло переливати? я вже писала про це. мені близькі ідеї. і не треба мене вписувати у якісь ряди!

Перепис населення не доводить нічого. А методи, якими діє нинішня влада на чолі з Ющенко, дії якого ви підтримуєте, лише посилюють конфронтацію. А методи, які пропагує Свобода - тим більше! І результату від того не буде жодного.
як це не доводить нічого? ви знаєте, що перепис є офіційної статистикою. а ваша думка не є нею! вся різниця. останній перепис проводився не при влади Ющенка, а раніше. зараз зррозуміло, що кількість україномовних українців ще збільшилась!
до чого тут Свобода? ми тут про гетьок, а то ще люди подумають, що Свобода із Корчем. не вплутуйте сюди нікого зайвого. загинайтесь самі!

Але ж ви виражаєте свою підтримку і згоду з діями цього "трупу"!
ви визначіться із тим, кого я, на вашу думку, підтримую: то Свободу в цитаті вище, то еліту у цьому пості.

Правильно, бо Корч на відміну від Тягнибока не є проектом нинішньої влади.
вже всім зрозуміло чиєї проектом є геть всіх. проектом пана Збітнєва. відомого бізнесмена. тепер спокою не дає питання чия Свобода.
а де є докази, що Тягнибок взагалі чийсь проект. у вас є аудіо? відео? чекі? накази? ну хоч щось, окрім власних забаганок.
Свобода проет українців для українців.

Ах да, люди не працюють на "належному рівні", в результаті олігархи недоотримують прибутки. Це головна проблема держави.
Ну-ну... Давайте, відпрацьовуйте подачки і далі.
коди приходить робітник - він має виконати свою роботу, а не відсидіти до кніця робочого дня. є навіть такий вислів: "робочій день ділиться на 2 частини: до обіду і перед виходом додому". оце є проблема, коли люди не роблять свою роботу так, як вони повинні. і олігархи мало на кого впливають. люди навіть не знають, що у нього є і хто таких олігарх. вони мають звичку так жити: моя хатинку скраю...

Ви не можете відповісти на моє чітке і пряме питання. Немає аргументів. І від чього починаються порожні закиди:
порожня розмова - розмова про геть усих, маргиналів.
 
Зверху