ГЕТЬ УСІХ!

RZA

bastard
Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Тож давайте докладемо зусиль, аби ця держава нарешті відбулася! Чи ви проти?
нет. отстраиваться, слава богу, пока неоткуда. еще не совсем развалили.
я за то, чтобы Украина развивалась, уверенно и постоянно.
а с таким настроением и вашими "революциями" далеко мы не уедем.
одни негодяи просто сменят других.
и вы не можете быть на 100% уверены, что это не так. уж очень люди разные, а государство наше молодое.

целесообразно устраивать акции "непокоры" по многим вопросам, касающимся экономики, образования. эт чтобы наша власть не забывала о нас.
а вместо этого что мы имеем? клоунаду как раз под выборы. отсюда вывод- ребята хотят посидеть в кресле. =)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Stein, я Вас розумію, коли Ви не вірите казочкам, які політики розповідають. Але зовсім не розумію те, що Ви повірили, нібито якщо все зруйнувати, можна буде щось більш толкове зробити. Скоріше за все так у тих руїнах і залишимось. Не вірте казкам, що звідкілясь раптом з'явиться добрий і справедливий цар, на якого всі з нетерпінням чекали і для якого розчистили дорогу, поклавши при цьому безліч життів. На справді ви розчищаєте дорогу для тих, хто буде цю країну, і вас у тому числі, безкарно грабувати і гвалтувати. Більшу дурість, ніж ту казку про доброго цара і справедливу владу, які прийдуть до влади по трупам, важко і вигадати.
Тому, якщо обирати, я особисто буду про вас. І ні в якому разі через любов до сучасної влади :). А через те, що я набагато більш проти того що Ви пропонуєте, ніж проти того, що є зараз.
ЗІ: якщо Ви такий камікадзе, то не тягнить за собою інших, хто цінує своє життя.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Какой смысл акции ГЕТЬ УСИХ ? Кто-то же должен управлять страной , иначе наступит анархия и беспредел .
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

нет. отстраиваться, слава богу, пока неоткуда. еще не совсем развалили.
А, ну то давайте чекати доки розвалять?
я за то, чтобы Украина развивалась, уверенно и постоянно.
Так і буде! Треба тільки очистити її від паразитів-олігархів і все в нас буде добре! ;)
одни негодяи просто сменят других.
и вы не можете быть на 100% уверены, что это не так. уж очень люди разные, а государство наше молодое.
Ні хто не може дати гарантій. Але різниця в тому, що я це вам відверто кажу, а не займаюсь "окозамилюванням", як це роблять любі вам демократи.
а вместо этого что мы имеем? клоунаду как раз под выборы. отсюда вывод- ребята хотят посидеть в кресле.
Рєбята хочуть в крісло не заради грошей, як рвуться туди демократи, а заради блага власної країни.

Але зовсім не розумію те, що Ви повірили, нібито якщо все зруйнувати, можна буде щось більш толкове зробити.
В 1917му теж нак казали. Але ж, як ми бачимо, побудували!
На справді ви розчищаєте дорогу для тих, хто буде цю країну, і вас у тому числі, безкарно грабувати і гвалтувати.
Нас безкарно грабують і гвалтують ось уже 20 років! Ви не помітили? Так, до вас не приходить команда НКВС за "продразвьорсткой", до вас приходить ДАІшник зі штрафом, чи податкова, але чи міняється від цього суть?
Демократія - це безособова диктатура. Коли ви живете в тоталітарній державі вам є проти кого боротися, ви бачите ворога. В демократії ворог підступно ховається за спинами ляльків-політиків на яких народ і випускає свій гнів. І роздерши одну ляльку паразити-ляльководи випускають іншу, і все починається спочатку...
А через те, що я набагато більш проти того що Ви пропонуєте, ніж проти того, що є зараз.
Ви проти того аби Україна стала великою могутньою державою?
ЗІ: якщо Ви такий камікадзе, то не тягнить за собою інших, хто цінує своє життя.
А для чого жити, скажіть мені? Ви знаєте чому у нас сьогодні такий розгул наркоманії, педерастії, неформалів, алкоголізму серед молоді? З якої причини у нас так процвітають ПСПУ, Русскіє марши, свідки єгови і т.п.? Та від того, що у нас нічого немає. У нас немає мети, немає ідеї, людям немає заради чого жити. Люди не можуть жити без віри, а Україна не може їм нічого дати. Чим сьогодні може пишатися рядовий українець? У що вірити? Що можемо запропонувати молоді? Ось і шукають вони, хто в сектах, хто в РФії, а ті, що послабше - в пляшці та косячку...
Я не хочу жити в такій країні. Я не хочу щоб діти мої жили в такій країні. І я бачу, що нинішня влада не зможе нічого змінити. Бо саме вона довела країну до такого. І я хочу щоб все змінилося. Нехай не для мене, хочаб для тих, хто буде після мене...

З.І. Доречі, подивіться сьогодні на РФ. Там демократія? Ні, там саме те, чого ви так боїтеся. Демократія скінчилася разом з Єльциним. І почався розквіт держави. Їм пощастило, у Єльцина вистачило совісті піти добровільно. У наши - не вистачить. Тому їм треба допомогти...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Какой смысл акции ГЕТЬ УСИХ ? Кто-то же должен управлять страной , иначе наступит анархия и беспредел .
Геть Усіх - це геть всю нинішню владу, всіх хто розвалював, розкрадава, розпродавав країну останні роки.
Ми не кажемо "геть владу як таку", ми кажемо "геть нинішню політичну еліту, що не здатна ефективно керувати державою".
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Геть Усіх - це геть всю нинішню владу, всіх хто розвалював, розкрадава, розпродавав країну останні роки.
Ми не кажемо "геть владу як таку", ми кажемо "геть нинішню політичну еліту, що не здатна ефективно керувати державою".
А кого вы предлогаете взамен ? Кто альтернатива ? (про Корчинского только не говорите , а то упаду от смеха) Нельзя рушить тотально всю всех , не предлогая никого взамен .

Ну отстраните вы всех кто был и есть , кто будет управлять хоть как-то страной ?
 

Супчик

Съёмщик
Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

А для чого жити, скажіть мені? Ви знаєте чому у нас сьогодні такий розгул наркоманії, педерастії, неформалів, алкоголізму серед молоді? З якої причини у нас так процвітають ПСПУ, Русскіє марши, свідки єгови і т.п.? Та від того, що у нас нічого немає. У нас немає мети, немає ідеї, людям немає заради чого жити. Люди не можуть жити без віри, а Україна не може їм нічого дати. Чим сьогодні може пишатися рядовий українець? У що вірити? Що можемо запропонувати молоді?
Вот так и вербуют "Братчики" молодые неокрепшие умы, праздно шатающиеся от бездельничания. С благородной целью - использовать этих лоботрясов в свою пользу.
Раз у них нет смысла жизни, то "Братчики" найдут им предназначение. В конце концов, эту бессмысленную жизнь можно отдать за чью-то идею.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

А кого вы предлогаете взамен ? Кто альтернатива ? (про Корчинского только не говорите , а то упаду от смеха) Нельзя рушить тотально всю всех , не предлогая никого взамен .
Ну отстраните вы всех кто был и есть , кто будет управлять хоть как-то страной ?
Той, хто зможе відсторонити тих, хто є. Марно шукати видатних полководців в мирні часи.
Якщо ви хочете почути солодкі обіцянки, зачитуватися сотнями сторінок демагогії та популізму в передвиборчих програмах, казки що вас ніхто не чепатиме, що ви і далі зможете жити собі у "хаті з краю" не бачачи нічого вище своїх побутових проблем, якщо ви хочете отримати кіло гречки чи 50 грн. на "зістрічі з кандидитом"... Вам не сюди, Вам до Тимошенко.
Ми не пропонуємо рожевих сиропів для домогосподарок. Там де ми - там протяги і нежить. Боротьба вимагає зусиль. Це Вам не збігати на дільницю поставити хрестик і тікати назад, до солодкого болоту телевізора. Ми шукаємо людуй, яким не байдужа доля країни, які здатні ставити вищі цілі і йти до кінця. І саме такі люди потрібні нам при владі.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: ГЕТЬ УСІХ!

Вот так и вербуют "Братчики" молодые неокрепшие умы, праздно шатающиеся от бездельничания. С благородной целью - использовать этих лоботрясов в свою пользу.
Раз у них нет смысла жизни, то "Братчики" найдут им предназначение. В конце концов, эту бессмысленную жизнь можно отдать за чью-то идею.
Так, давайте не віддавати за ідею, дайте підемо "забухаємо" і сдохнемо під забором, ви це пропонуєте?
 
Зверху