ГЕТЬ УСІХ!

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

боюсь за те, що на них попадуть ті, хто їх ніс. відомо, що влада показує свою фізичну силу в найбільші часи своєї слабкості.тому може посадити на вила тих, хто їх принесе.
Може. Але як інакше? Чи ви думаєте що все само собою вирішиться? Якщо нічого не робити - нічого й не буде. Ліквідувати монархію можна лише посадивши на палю самого монарха.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

коли є кров, значить є насилля, а це вже не демократично. війни я не хочу. хочу змін мирним шляхом.
Ми вже це чули. "Зміни демократичним шляхом" були в 2004му. Що ми маємо в результаті? Хочете ще одного маскараду?
 

Zuzuka

прагну...
Re: Оффтопики.

Може. Але як інакше? Чи ви думаєте що все само собою вирішиться? Якщо нічого не робити - нічого й не буде. Ліквідувати монархію можна лише посадивши на палю самого монарха.
зазвичай, після 1 монарха приходе інший, який не дуже відрузняється від попереднього. лише у ряді питань, але народ засліплений і цього не бачить.

будь-чий прихід до влади насильницьким шляхом не сприймається частиною громадян. все повинно бути законно. як же можна бути, ставати владою, ігноруючи закон? яка то буде влада? точно можно сказати, що ігноруюча закони власної країни. тоді це є приклад для усіх громадян. тобто суспільства беззаконня.

якщо ви захопите універ і скажете, що ви тут ректор, як на вас професори, доктори подивляться? як будуть виконувати завдання? частина буде, частина ні. а університет - це єдиний механізм і, якщо одні працюють, а інші ні, то яка то цілістність? ніякої. яка робота? ніякою. як ви їх обєднати зможете? лише законним приходом до влади. тільки у тому разі вони вас слухати будуть.
тепер перекладіть цю ситуацію на загальноукраїнську площину. все лише законним шляхом.
люди, що пропонують силою щось захопити, називаються провокаторами.
 

Zuzuka

прагну...
Re: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Stein, вже на днях така тема була, в ній були заклики до війни. це стаття із позбавленням волі.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Ми йдемо до влади. Наша програма:
Вся влада – Координаційному Штабу Національного Порятунку!
введення мораторію на вибори на найближчі три роки;
Хто цей КШНП? Хто там буде? І за що йому таку недоторканість на 3 роки?
Чим ви кращі за попередню владу і де гарантія, що ви не станете такими ж?
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Координатори громадської ініціативи «Геть Усіх» покладають відповідальність за криваві погроми на Луценка та Тимошенко, якій він підкоряється.
Нагадуємо, сьогодні о 5-тій годині ранку близько сотні чоловік в однаковому камуфляжі за сприяння міліції напали на наметове містечко громадської ініціативи «Геть Усіх» на Майдані.
Це було не сьогодні, а вчора.
Як ви пояснете те, що за годину до погрому половина учасників протесту покинула наметове містечко?
Чому ніхто з постраждалих не подав скаргу до міліції? Хоча б для фіксування цього нападу.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Stein, вже на днях така тема була, в ній були заклики до війни. це стаття із позбавленням волі.
Нажаль це правда. Але що, на вашу думку, важливіше: справедливість, чи кримінальний кодекс?

зазвичай, після 1 монарха приходе інший, який не дуже відрузняється від попереднього. лише у ряді питань, але народ засліплений і цього не бачить.
Знаєте, чив відрізнятиметься нова влада від старої? Вона бачитиме, що станеться з нею, якщо вона поводитиме себе так само. Влада має боятися, і їй треба показати, що боятися таки є чого.
будь-чий прихід до влади насильницьким шляхом не сприймається частиною громадян.
Завше є ті, кому щось не подобається. Всіх задовольнити не зможе ніхто і ніколи. Частина громадян є геями, то ви пропонуєте нам теж брати з них приклад?
все повинно бути законно. як же можна бути, ставати владою, ігноруючи закон? яка то буде влада?
А якщо закон є злочинним?
От ви, як я розумію, представляєте тут націоналістичну організацію, так? Вашими героями є Бандера, Шухевич... А чи діяли вини і свій час за законом держави, в якій жили? Партизан, що бореться на окупованій території своїми діями порушує закон. Чи варто йому припинити боротьбу, задля блага дотримання Кримінального кодексу? Якби всі, хто боровся за волю України керувалися вашими принципами - ми б і досі ходили на панщину і жили за царя... За то дотримувалися б законів. Звісно, це ж важливіше.
якщо ви захопите універ і скажете, що ви тут ректор, як на вас професори, доктори подивляться? як будуть виконувати завдання? частина буде, частина ні. а університет - це єдиний механізм і, якщо одні працюють, а інші ні, то яка то цілістність? ніякої. яка робота? ніякою. як ви їх обєднати зможете? лише законним приходом до влади. тільки у тому разі вони вас слухати будуть
А якщо вам не подобається ректор, що прийшов до влади "законним" шляхом? Якщо ви не згодні з його політикою і не будете його слухати, що з вами буде? Вас звільнять. І універ від цього не припинить роботу. Оце і є відповідь на ваше запитання.
люди, що пропонують силою щось захопити, називаються провокаторами.
А як називаються люди, що згодні терпіти будь-які приниження, аби не сказати слова проти начальства, влади, на яких плюють, а вони витираються і працюють далі, які ладні відмовитися від усього, від свободи, від мови, від країни, від чого завгодно, аби не порушити закону...? Знаєте, краще я буду провокатором...
 

Zuzuka

прагну...
Re: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Stein, не приписуйте мені організацій, героїв, представництва, ідеологій. краще по темі. а тема така: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

те, що ви пропагуєте, є прямим закликом до насильства.
це властиво натурам крайнощів.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Хто цей КШНП? Хто там буде? І за що йому таку недоторканість на 3 роки?
Чим ви кращі за попередню владу і де гарантія, що ви не станете такими ж?
Всі, кому не байдужа доля України, всі, хто готвий стати на боротьбу з нинішньою владою. Нова влада формуватиметься з нових людей. Цю владу формуватиме народ, а не олігархічна верхівка.

Гарантією буде страх нових чиновників, що їх може спіткати доль старих. І персональна кримінально відповідальність влади за будь-які свої дії.

3 роки тому, що приблизно стільки триватиме криза.

Можна довго розпитувати чим ми краще за них, і ні хто не дасть вам стовідсоткової гарантії що нова влада не стане такою ж як стара. Ні хто не може дати гарантії що ваш товариш завтра не вистрілить вам у спину. Очевидно лише одне: те, що є зараз нас не влаштовує, і ми хочимо все змінити. Ви не довіряєте тим, хто формуватиме нову владу? Приходьте до нас - будемо робити це разом і ви матимете змогу особисто дати гарантії що не станете такими, як нинішні можновладці.

Як ви пояснете те, що за годину до погрому половина учасників протесту покинула наметове містечко?
Ця інформація не відповідає істині.
Чому ніхто з постраждалих не подав скаргу до міліції? Хоча б для фіксування цього нападу.
Це питання зараз вирішується. Я наразі не маю інформації стосовно того, хто подав заяву, а хто ні.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: ГЕТЬ УСІХ!

Всі, кому не байдужа доля України, всі, хто готвий стати на боротьбу з нинішньою владою. Нова влада формуватиметься з нових людей. Цю владу формуватиме народ, а не олігархічна верхівка.
Процедуру обрання. Чи тут вистачає власного бажання? Спробувати може кожен?

Чому тоді не спробувати вам піти на звичайні вибори, просто так, з цікавості?

Приходьте до нас - будемо робити це разом і ви матимете змогу особисто дати гарантії що не станете такими, як нинішні можновладці.
А я не можу дати гарантії, що я не стану такою ж самою. Ви можете? У вас була подібна влада?

Ця інформація не відповідає істині.
Вчора цьому випадку було присвячене ціла передача Шустера. І про те як покидали, і про те як міліція реагувала. Важко вирішити хто правий. Але це побиття нанесло владі більше шкоди, ніж 4 намети на Майдані. А про вас люди хоч дізнались.
 
Останнє редагування:
Зверху