Скоро 140-лет со дня рождения ЛЕНИНА. Кто был этот человек?

Статус
Закрита.

loyer_1

той самий Otto
Безглуздя - це те, що пан Штайн іноді говорить своїм голосом і доволі розумні речі, а іноді в нього вселяється дух Корчинського, який виригує разом із сірчаним димом і полум'ям безглузді фрази...
Так його нік перекладається як "Штайн"? Чесно кажучи, я до цього вважав, що то є таке собі скорочення або від "фельдмаршал МанШтейн", або від "фельдєгер ЕпШтейн". А воно виходить, що правильно - "Штайн". Тепер буду знати.
Ну "Штайн" в мене майже ні з чим не асоціюється. Хіба що, окрім однієї епіграми. Якось неперевершений майстер епіграм й відомий актор Валентин Гафт створив епіграму на свого друга Романа Віктюка:
"Не Петер Штайн, не Питер Брук,
А просто - пидар Р.Виктюк!"
Отака от дивна виникає асоціація зі "Штайн"...

Окрім "бурлєнія говєн", я від вас нічого так і не почув. Якщо маєте бажання відповісти - відповідайте, я вам дозволяю російською, я зрозумію. Тільки одне прохання: по суті, шановний, по суті.
Дозволяєте мені російською писати? Хуххх, який тягар з плечей. Я вам так вдячний за ваш дозвіл - "за мной нє заржавєєт".
Тільки от проблема. Я ж вам вже "куди ще прозоріше" все виклав "відбірною російською" у попередньому пості, але, судячи з вашої реакції, до вас все одно нічого "не дійшло". Припускаю, що це сталося виключно з причин "освітньо-розумової недостатності". Тому спробую ще й українською.

"Бурлєнієм говєн", як ви висловились, займається саме ваш недолугий кумир, а ви від безмежної любові до кумира розносите ті "говна" по цьому форуму. На мій погляд, по кількості викладених тут "говєн" ви далеко випереджаєте навіть Nahrapova з усіма його мультами. Будь-хто в цьому може пересвідчитись, хоча й "вочевидне не потребує доказів".
Й взагалі, яку це "суть" ви тут вимагаєте??? Щось я минулого разу від вас не дочекався суті ані трішечки, хоча на те сподівався. Якщо ви страждаєте на запаморочення свідомості, то нагадую як там було:
І якої саме "суті" у даному разі може вимагати людина, котра зненацька ставить комусь дивнуваті питання такого типу: "А варто зайнятися тиражуванням міфів "демократичних"?
До того ж, чи можна назвати цю людину "адекватною", зважаючи на те, що той, кого вона запитує, ні про "демократичні міфи", ні про те "що там варто,а що не варто" зовсім нічого навіть не згадував?!
Я розумію, що така реакція в вас виходить сама по собі, рефлекторно, але ж хоча б спробували себе контролювати. Кінець кінцем, вам тут не "братський" осередок й не особистий намет Корчинського.
І про яку "суть" ви пропонуєте мені з вами вести мову, якщо ви спроможні лише або розкладати відповіді опонента на літери або при нагоді тупо "вмикати дурня", про що красномовно свідчить надане мною посилання.

P.S. Вам, як бачу, вже достатньо років, а в голові, як здається, все одно вітер. То ж порада: будете чемні до оточуючих - й до вас будуть ставитись з відповідною чемністю. (Хоча, скоріш за все, "горбатого могила виправить")...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Скоро 140-лет со дня рождения ЛЕНИНА. Кто был этот человек?

Млин, ну дорослі ніби то дядьки, а замість того щоб по темі щось писати, чи про гриби, вчепились один одному у волосся і тягаєте... Ну не буду поки що вам заважати, як ніяк явленіє достопочтенного loyer'а ні аби яка подія.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Скоро 140-лет со дня рождения ЛЕНИНА. Кто был этот человек?

+1
Притом засранец.
Tempora mutantur et nos mutamur in illls, тобто часи змінюються, і ми змінюємося разом з ними. :):):)
Колись писали: .
А тепер свою колишню гордість "засранцем" називають. Негарно це. :(
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Скоро 140-лет со дня рождения ЛЕНИНА. Кто был этот человек?

Так його нік перекладається як "Штайн"? Чесно кажучи, я до цього вважав, що то є таке собі скорочення або від "фельдмаршал МанШтейн", або від "фельдєгер ЕпШтейн". А воно виходить, що правильно - "Штайн". Тепер буду знати.
Згідно до німецького правопису, буквосполучення "ei" читається як "ай". А написання "Манштейн" - від безграмотності.
І якої саме "суті" у даному разі може вимагати людина, котра зненацька ставить комусь дивнуваті питання такого типу: "А варто зайнятися тиражуванням міфів "демократичних"?
Я задав вам цілком логічне питання, на ваші безсенсові закиди:
Может хватит тиражировать советские мифы?
Якщо ви не зрозуміли суті, то це скоріше через ваші особисті здібності.
На мій погляд, по кількості викладених тут "говєн" ви далеко випереджаєте навіть Nahrapova з усіма його мультами.
Ну, ви ж у нас спеціаліст по "говнам", кому ж як не вам відстежувати подібну статистику.
Щось я минулого разу від вас не дочекався суті ані трішечки, хоча на те сподівався.
А ви трішечки подалі прогорніть тему, там внизу є циферка "7", ви її натисніть мишкою, і, "о чудо", відкриється наступна сторінка теми, яка містить мою вичерпну відповідь на всі ваші запитання...
І про яку "суть" ви пропонуєте мені з вами вести мову, якщо ви спроможні лише або розкладати відповіді опонента на літери або при нагоді тупо "вмикати дурня", про що красномовно свідчить надане мною посилання.
Це ви про себе так? Ваше "красномовне" посилання приводить нас до вашого ж повідомлення... ;)
P.S. Вам, як бачу, вже достатньо років, а в голові, як здається, все одно вітер. То ж порада: будете чемні до оточуючих - й до вас будуть ставитись з відповідною чемністю.
Я відповідаю вам в тому ж тоні, в якому звертаєтесь до мене ви. В моєму першому зверненні до вас в даній темі не містилося жодних образ чи переходу на особистості, з яких почали свою відповідь мені ви.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Скоро 140-лет со дня рождения ЛЕНИНА. Кто был этот человек?

Ладно, про [STRIKE]гриб[/STRIKE] Леніна, здається вже все що хотіли сказали. Щоб у розділі не утворилась ще одна флейм-тема вважаю за необхідне цю зачинити. Переходьте у тему "оффтопіки".
 
Статус
Закрита.
Зверху