Тимошенко Ю. В. і БЮТ

ANGRYMAN

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

А з лінком, як це я роблю слабо цитати зробити? Чи це в тебе професійне ( ну ти зрозумів ;) )
Купи очки на пару диопртий больше. Я писал - источник оффсайт Венко.
Писав :) Віктор Андрієвич вважає мабуть Ахметова найголовнішим своїм ворогом, бо якнайближче до нього намагався бути... Ну в сенсі тримати його якнайближче... Навіть авто його заради цього бідному доводилось якийсь час водити.
Неприпустимая вещь, лучше гражданская война, ага?

Ну, ВА мабуть непоганий "відкат" на цій справі мав. ЮВ залишили поза бортом.
Очень вероятный ход событий, на счет отката лично Ющенку - свечку не держал.
Когось жадібність підвела. Я так можу пояснити ситуацію :)
Чьято жадность государству вылилась в многомиллиардные долги.
Треба було все по чесному робити.
Поделится с Тимошенко?:mrgreen: Зачем бомжихе деньги :mrgreen:?
П.С. Если б Тимоха о простых грешных пеклась, то мы б уже 2 года назад говорили на совсем других тонах с Газпромом.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

Чьято жадность государству вылилась в многомиллиардные долги.
Поделится с Тимошенко?:mrgreen: Зачем бомжихе деньги :mrgreen:?
П.С. Если б Тимоха о простых грешных пеклась, то мы б уже 2 года назад говорили на совсем других тонах с Газпромом.
лол.
Ну так не Тимошенко ж жадібність. У випадку з Венко Ющенко не схотів ділитись. У випадку з РосУкрЕнерго теж. А гроші вони всім потрібні. І чим більше маєток, тим більше грошей.
 

ANGRYMAN

Забанен
С кем делится? Ты уверен, что было ЧЕМ делится? А жадность тут какраз Тимошенковская, про эту жадность даже легенды ходят ;)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

П.С. Если б Тимоха о простых грешных пеклась, то мы б уже 2 года назад говорили на совсем других тонах с Газпромом.
Зачекай. Віктор Андрійович, не поділився долею з Юлією Володимирівною і вона ще й у цьому і винна? Гадаєш, як їй було дивитись те, я "руки які не крали" гребуть все під себе?
Ще раз кажу. Треба було Віктору Андрійовичу або не красти, або ділитись.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

Купи очки на пару диопртий больше. Я писал - источник оффсайт Венко.
Ти вже нервуєш. Це погано. Тримайся. Бери приклад з Віктора Андрійовича.
Неприпустимая вещь, лучше гражданская война, ага?
Тебе на громадянській війні зациклило, чи це останнє чим ти крити аргументи можеш? Зараз вже нікого громадянською війною не злякаєш, і в цьому заслуга виключно Віктора Федоровича, а не Віктора Андрійовича, хоча і не без допомоги.
 

ANGRYMAN

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

Зачекай. Віктор Андрійович, не поділився долею з Юлією Володимирівною і вона ще й у цьому і винна? Гадаєш, як їй було дивитись те, я "руки які не крали" гребуть все під себе?
Ще раз кажу. Треба було Віктору Андрійовичу або не красти, або ділитись.
Инфа стопроцентная, или опять от журналистов слив?
 

ANGRYMAN

Забанен
Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

После таких правителей как Тимошенко и ее плебеев, только и останется, что медом торговать. Кстати, разница в цене меда у нас и в той же Польше от 2х до 3х раз. Инфа 100%.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко

Инфа стопроцентная, или опять от журналистов слив?
Спроси у Виктора Андреевича, то что я писал выше - мое умозаключение. И оно подтверждается фактами :)
:cool::cool::cool:
 

ANGRYMAN

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

Ти вже нервуєш. Це погано. Тримайся. Бери приклад з Віктора Андрійовича.
Я тебе дал хороший, годный совет... а ты опять о поей сромной персоне )
Тебе на громадянській війні зациклило, чи це останнє чим ти крити аргументи можеш? Зараз вже нікого громадянською війною не злякаєш, і в цьому заслуга виключно Віктора Федоровича, а не Віктора Андрійовича, хоча і не без допомоги.
Эм... ответ адекватный вопросу и т.д. Напомню тебе, что как только _пытались_ наехать на Ахметова "влоб" запахло реально тем, что сейчас в Ливии. И я думаю прогулка на авто того стоила, как и почти удавшаяся попытка Ющенка найти общие точки соприкосновения (читай интересы) с Ахметовым, а это самый короткий путь к тому стабильности в стране. Но туу _ОНО _ влезло..... без нее дела решаются, понимаешь :)
 
Зверху