Тимошенко Ю. В. і БЮТ

ANGRYMAN

Забанен
Да неужели)? - Браво)))))))
хм.... помнится, за "те" моменты они бабла отсудили у Газмяса немало, как и за монополизацию, против нас никто иск не подавал, хотя газ шел через нас. Впрочем, да, я забыл, с кем разговариваю.


Ну вот и славненько) Ты сам ответил на вопрос "кто и за что ее посадил":mrgreen:
ГДЕ? :mrgreen: Только не надо _додумывать_
- в этом посте найдешь)
Где именнг, выдели цветом

Литературу почитай;) Хотя особо настаивать не буду)
Да, чуть не забыл - почитай не ту литературу, которая написанна по заказу дяди газового магната))
так я и жду пруф, на кошегную литературу, скажем на справочник агронома, и желательно не 1935го года


О да, Тимошенко, конкретно в 2008 году как ты выразился "похерила" сельское хозяйство. До этого - оно процветало, просто таки:mrgreen:
Ага а танцору яйца мешали.... она знала куда шла?


Мде. Это печально. О чем можно говорить с человеком, который даже не понимает, о чем я говорю... Почитай в википедии хотя бы, что есть "древесная гранула" и что есть "топливный брикет". Скажу по-честному, - у нас в стране это называется мусором и сжигается на кострах. В США, к примеру более 600 тыс. зданий отапливаются как раз именно древесной гранулой. Мало, да)? Ну, ок, лучше чем спалить мусор и отопить своих несколько десятков тысяч зданий - мы купим на это необходимое колличество тепла газа у России по 500 баксов) Че уж там, мы же такие богатые:lol:
Слуший маладой-дарагой, ты вместо того, чтоб "лолы" по форумах развешивать, подика и заставь сумчан мусор сепарировать по разным бакам, потом и продолжим беседу на эту тему. Что такое гранулы, бриекты и т.д. я в курсе не меньше твоего, как и то, с чьей подачи в Сумах таки печи клепают ("Мрия" называются). Как думаешь, с чьей?:mrgreen:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

А чего ж ты чужие материалы правишь? Почему подаешь избирательную информацию? Ась? Почему это упустил?
Вобщем рекомендую почитать внимательно первоисточники, оценить на сколько инфа у них разнится, и прочесть то, что пан КОСТа решил "отмодерировать", чтобы статейки освещали событие выгодные "его" теории.
На відміну від тебе, я нічого не правлю, навів лінки, і от ти, наприклад, зміг ознайомитись з повним матеріалом. Але те, що ти виклав, це слова зацікавленої сторони, яка, звісно, нічого поганого про себе не скаже і буде захищатись :mrgreen:
правительство Юлии Тимошенко все так же безосновательно препятствует реализации проекта освоения
Звісно, для позиції яку зайняло Венко, дії Тимошенко "безосновательные", чи ти чекав, що вони щось інше скажуть?
А що до власників-студентів, то "відмазка" просто смішна. У разі чого ( наприклад техногенної катастрофи ) хто буде нести відповідальність? Анонімні держателі акції компанії, компанія з уставним фондом у 12 тис. доларів, чи 4 студентки? Невже тут може бути щось незрозуміло?
Один з тих, хто стояв ( і зараз стоїть, бо проект реанімували ) за Венко - Ахметов і він це підтвердив. Афера проводилась під наглядом гаранта і це теж факт. Скласти 2 + 2 не важко.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

Интересная логика у адептов БЮТа :насобирать негодное г-но со всех интернетов,
Ну я не адепт БЮТу :)
вместо того чтобы взять достоверную, имеющую юридисческую ценность информацию с официальных сайтов и сайта Правительства.
Ну тут ти знови примусив мене довго сміятись :) Сайт Венко і сайт нинішнього Уряду. От справді "достовірні" дежерела у цьому питанні.
Вы что, соревнуетесь в степени кто умнее со знаком "-"? Ах да... дедушка Геббельс говорил в свое время про то, чтобы в ложь поверил планктон (пардон, обыватели) надо чтобы эта лож была беспрецидентной :) Тогда логика ваших действий очевидна....
Та ні, з тобою змагатись ніхто не збирається, ти в нас поза конкурсом, не переймайся :)

Напомню КОСТе, что Президент НЕ МОЖЕТ вступать в _ХОЗЯЙСТВЕННЫЕ_ отношения с субьектами предпринимательской деятельности, полномочия (и ответственность) для подобных вещей возложены на Правительство.
Не повіриш, я це знав :mrgreen:
Фото взято зі в який і був коментар з Президентом Венко Джимом Бауном. Якось запідозрити авторів статті у схильності до Тимошенко у мене підстав не було, на фото ніби вказані особи, ну а що то професії вказаних осіб, то тут тобі видніше.
 

ANGRYMAN

Забанен
Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

На відміну від тебе, я нічого не правлю, навів лінки, і от ти, на приклад, зміг ознайомитись з повним матеріалом.
Я смог бы ознакомится, если б ты и не захотел этого, а вот проходящие форумчане, то что ты вырезал из чужого материала не увидили, и приняли твою "компиляцию" за чистую монету. И мне интресно, где это я переделывал чужую и нформацию, и подавал ее от их имени?
Але те, що ти виклав, це слова зацікавленої сторони, яка, звісно, нічого поганого про себе не скаже і буде захищатись :mrgreen:
Журналистам тоже деньги платят, и чем гнусавей статья - тем больше платят, ок да? Только в отличии от журналистов Ванко за слова можно привлечь, а журналюга, максимум так напишет опровержение в своей газетенке:mrgreen: А независимые СМИ в Украине сродни Атлантиде )
Звісно для позиції яку зайняло Венко дії Тимошенко "безосновательные", чи ти чекав, що вони щось інше скажуть?
А как можно понять саботаж, и реальное скрытие, манипуляция информацией, между прочим не Ванко "засекретило" текст соглашения, а именно Тимошенко. Как понимать?
А що до власників-студентів, то "відмазка" просто смішна. У разі чого ( на приклад техногенної катастрофи ) хто буде нести відповідальність? Анонімні держателі акції компанії, компанія з уставним фондом у 12 тис. доларів, чи 4 студентки? Невже тут може бути щось незрозуміло?
Логика обывателя... А в ИРЛ проводится расследование причин, для начала : )
Один з тих, хто стояв ( і зараз стоїть, бо проект реанімували ) за Венко -
Ахметов і він це підтвердив. Афера проводилась під наглядом гаранта і це теж факт. Скласти 2 + 2 не важко.
Ты слышал про пословицу "Держи друга близко, а врага еще ближе". Неужели ты не понимаешь, что договорится с Ахметовым - договорится с ПР. Или ты интернет игрушек обыгрался, и считаешь что гражданская война лучше?... Впрочем это тема другого разговора.
Я и забыл, БЮТам выгодгнее б было если б за Венко стоял Миллер, или лично Путин, через подставных. Это б было в нац. интересах страны.:facepalm:
П.С. Перечитай внимательно то что ты на счет студенток выкладывал, в _оригинале_.
 
Останнє редагування:

ANGRYMAN

Забанен
Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

Ну я не адепт БЮТу
Я сужу людей по поступкам, а не декларациям :mrgreen:

Ну тут ти знови примусив мене довго сміятись Сайт Венко і сайт нинішнього Уряду. От справді "достовірні" дежерела у цьому питанні.
о_О как понмать "сайт нынешнего Правительства"? Он один, и база документов одна. Это тебе для развития. И да, веб-газетенка без координат в ИРЛ, это конечно _авторитеты_.
Та ні, з тобою змагатись ніхто не збирається, ти в нас поза конкурсом, не переймайся :)
трололо?


Не повіриш, я це знав :mrgreen:
тоесть таки трололо :)
Фото взято зі в який і був коментар з Президентом Венко Джимом Бауном. Якось запідозрити авторів статті у схильності до Тимошенко у мене підстав не було, на фото ніби вказані особи, ну а що то професії вказаних осіб, то тут тобі видніше.
Ага, только если внимательно присмотрется на фото, Ющенко ничего не подписывает, а что то смотрит на столе. Тоесть материал, хоть это и Киевпост - голимая халтура. А вот на сайте Ванко - реальное фото, фото с теми кто подписывал, и там явно не те студентки :mrgreen:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

и чем гнусавей статья - тем больше платят, ок да?
скажи тим, хто платить тобі, нехай доплачують... :)
Только в отличии от журналистов Ванко за слова можно привлечь
:razz: я ще не чув, щоб когось за те що в нього на сайті написано "привлекли". У кращому випадку зачинять сайт, та й то за інше.
А как можно понять саботаж, и реальное скрытие, манипуляция информацией, между прочим не Ванко "засекретило" текст соглашения, а именно Тимошенко. Как понимать?
Це ти зараз про що?
Ты слышал про пословицу "Держи друга близко, а врага еще ближе". Неужели ты не понимаешь, что договорится с Ахметовым - договорится с ПР. Или ты интернет игрушек обыгрался, и считаешь что гражданская война лучше?... Впрочем это тема другого разговора.
Я и забыл, БЮТам выгодгнее б было если б за Венко стоял Миллер, или лично Путин, через подставных. Это б было в нац. интересах страны.:facepalm:
Я так і не зрозумів, Ахметов друг для Ющенко з твоїх слів, чи ворог? :)
Ну це в принципі зрозуміло. Але читай ще ( окремо виділю, бо схоже ти великий обсяг тексту важко сприймаєш ):
Рінат Ахметов планував придбати додатковий пакет акцій в компанії, що займатиметься видобутком нафти на чорноморському шельфі, пише посол США Вільям Тейлор в депеші, опублікованій на сайті WikiLeaks.

Таким чином, найбагатший українець збільшив би свою частку в проекті, під який уряд виділив ділянку площею майже в 13 тис. кв. м, щонайменше до 50%. Втім, Ахметов не виключав можливості передачі цього пакету одній з міжнародних нафтогазових компаній, пише Тейлор.
Однією з "міжнародних нафтогазових компаній" може бути і Газпром, чи Ахметову щось завадить?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

Ага, только если внимательно присмотрется на фото, Ющенко ничего не подписывает, а что то смотрит на столе. Тоесть материал, хоть это и Киевпост - голимая халтура. А вот на сайте Ванко - реальное фото, фото с теми кто подписывал, и там явно не те студентки :mrgreen:
Ну, взагалі то фото УНІАН однієї події
You must be registered for see images
You must be registered for see images
You must be registered for see images
You must be registered for see images

А підпис до фото у згаданій статті "В 2007 році тодішній президент Віктор Ющенко, віце-прем'єр Андрій Клюєв та голова Vanco Джін Ван Дайк підписали договір про розподіл продукції". Але я від себе і не писав, що Ющенко підписував, лише підпис скопіював. Ну, щоб ти вже зовсім заспокоївся, підтверджую, Ющенко не підписував, лише контролював, щоб Клюєв раптом не там де треба хрестик поставив, чи якусь рожицу не намалював :)
 

ANGRYMAN

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

скажи тим, хто платить тобі, нехай доплачують... :)
Обратись к Тигибко, я не против )))) пусть доплатит, только без сокращений, а то знаем, как они з\п госслужащим повышают.
:razz: я ще не чув, щоб когось за те що в нього на сайті написано "привлекли". У кращому випадку зачинять сайт, та й то за інше.
Не путай ЕХ.ЮА з Венко.

Це ти зараз про що?
Ты и этого не знал?
З метою продемонструвати прозорість своїх дій у межах проекту у липні 2008 р. компанія «Венко Прикерченська Лтд» офіційно звернулася до Кабінету міністрів України з проханням погодитися на публікацію повного тексту УРП, що була укладена між компанією й державою Україна, проте до сьогоднішнього дня не отримала відповіді з боку українського Уряду.
Или знал?

Я так і не зрозумів, Ахметов друг для Ющенко з твоїх слів, чи ворог? :)
Спроси у Виктора Андреевича, то что я писал выше - мое умозаключение. И оно подтверждается фактами :)
Ну це в принципі зрозуміло. Але читай ще ( окремо виділю, бо схоже ти великий обсяг тексту важко сприймаєш ):
Это опять твои фантазии.Ну, и в чем собственно прикол, КОСТа? Цель этих всех событий какая? Не дать заработать Ахметову, или получить возможность качать свою нефть и газ, пока у нас РФия их не выкачала?
Можешь прояснить ситуацию?

Однією з "міжнародних нафтогазових компаній" може бути і Газпром, чи Ахметову щось завадить?
А могут быть акционеры с Альфы Центавры, все зависит от очередного халтурщика-журналиста )
 
Останнє редагування:

ANGRYMAN

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

Ну, взагалі то фото УНІАН однієї події
You must be registered for see images
You must be registered for see images
You must be registered for see images
You must be registered for see images

А підпис до фото у згаданій статті "В 2007 році тодішній президент Віктор Ющенко, віце-прем'єр Андрій Клюєв та голова Vanco Джін Ван Дайк підписали договір про розподіл продукції". Але я від себе і не писав, що Ющенко підписував, лише підпис скопіював. Ну, щоб ти вже зовсім заспокоївся, підтверджую, Ющенко не підписував, лише контролював, щоб Клюєв раптом не там де треба хрестик поставив, чи якусь рожицу не намалював :)
Что то я в твоем посте это
Підписання в 2007 році президентом Віктором Ющенко, віце-прем'єром Андрієм Клюєвим та голова Vanco Джін Ван Дайком договору про розподіл продукції
не увидел среди цитат, а увидел написаное от твоего имени.... Признай, что скопипастил не подумав, хотя сам , позже, говорил что знал, что он не подписывал, тем не менее написал что _подписывал_ и не стыдно брехать на своем собственном форуме?:mrgreen: Вообще это все суета сует, главное то, что Тимоха пускала под откос интересные проекты для Украины, только потому, что была не "в доле" и(или) не получала откатов (как с скорыми для села, тростниковым сахаром и бла-бла-бла).
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Тимошенко Ю. В. і БЮТ

Ты и этого не знал? Или знал?
А з лінком, як це я роблю слабо цитати зробити? Чи це в тебе професійне ( ну ти зрозумів ;) )
Спроси у Виктора Андреевича, то что я писал выше - мое умозаключение. И оно подтверждается фактами :)
Писав :) Віктор Андрієвич вважає мабуть Ахметова найголовнішим своїм ворогом, бо якнайближче до нього намагався бути... Ну в сенсі тримати його якнайближче... Навіть авто його заради цього бідному доводилось якийсь час водити.
Это опять твои фантазии.Ну, и в чем собственно прикол, КОСТа? Цель этих всех событий какая? Не дать заработать Ахметову, или получить возможность качать свою нефть и газ, пока у нас РФия их не выкачала?
Можешь прояснить ситуацию?
Ти про Ющенко чи про Тимошенко?
Ну, ВА мабуть непоганий "відкат" на цій справі мав. ЮВ залишили поза бортом. Когось жадібність підвела. Я так можу пояснити ситуацію :)
Треба було все по чесному робити.
 
Зверху