Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

PRO-Z

Нужный тут человек
1. Допустим я студент дневной формы обучения. И КАК по твоему я должен больше получать, ааа)))??
участвуй в олимпиадах. получай президентскую стипуху. Что мешает? МОЗГ??
дальнейшую полемику считаю неуместной в связи с не компетентностью оппонента в ряде вопросов.

зы по поводуроста зп. Напомните, за счет чего они росли, а??? За что сейчас кто то не вылазит с прокуратуры???
поднятием зп в стране проблему не решить. Повторяю еще раз учите микро и макро экономику. Порой спонтанное, резкое увеличение мин зп может привести к плачевным последствиям.
 

lion.ts

[deleted]
участвуй в олимпиадах. получай президентскую стипуху. Что мешает? МОЗГ??
дальнейшую полемику считаю неуместной в связи с не компетентностью оппонента в ряде вопросов.


зы по поводуроста зп. Напомните, за счет чего они росли, а??? За что сейчас кто то не вылазит с прокуратуры???
поднятием зп в стране проблему не решить. Повторяю еще раз учите микро и макро экономику. Порой спонтанное, резкое увеличение мин зп может привести к плачевным последствиям.
ахахах))) Убил, ей Богу)))))
Это же ведь целые 850 гривен, ИМХО, можно жить=))))))))
Глядишь, за все 5 лет учебы в универе с президентской стипендией можно купить... АВТОМОБИЛЬ Деу-Сенс))))) Это если ни копейки не потратить и еще папка добавит...

Короче, к чему я веду: пока в стране будут люди с затуманеными Януковичем мозгами - пока у нас будут зарплаты африканские, цены - европейские, а штрафы ГАИ - европейским ГАИшникам на зависть...

Надеюсь, хоть под конец каденции Виктора Федоровича до тебя дойдет, что их банда кабанеет в том числе и за счет тебя: покупает вертолеты по 12 лимонов евро, увеличивает издержки на удержание Президента в 1,5 раза, при уменьшении реальной з/п обычного человека и т.д. и т.п.

Напоминаю по з/п: они росли за счет того, что на ту власть было давление со стороны оппозиции. Сейчас же, все оппозиционера либо в больницах (после махачей с ПРастами), либо в прокуратурах. Естественно, зачем что-то делать для людей, если давления не чувствуешь?.... (риторический вопрос)
 

PRO-Z

Нужный тут человек
пля... жжжошь... это ж со стороны какой оппозиции было давление если у руля юля с витей была? Не яныка ли?

А кто сказал что студент должен ездить на авто? :shock:
Студент должен учиться. Не жирно ли? Или вы хотите все и сразу при этом нифига не делая??? ИДИТЕ РАБОТАТЬ!!! Пока такие как вы будут ныть тут и заглядывать в карманы другим - наша страна будет в жо-пе.

зы: европейские цены... да вы хоть были в европе, видели те цены?? Нам до них еще огого.
пля.. что не пост - то бред и чем дальше тем хуже. остановитесь! :razz:
 

lion.ts

[deleted]
пля... жжжошь... это ж со стороны какой оппозиции было давление если у руля юля с витей была? Не яныка ли?

А кто сказал что студент должен ездить на авто? :shock:
Студент должен учиться. Не жирно ли? Или вы хотите все и сразу при этом нифига не делая??? ИДИТЕ РАБОТАТЬ!!! Пока такие как вы будут ныть тут и заглядывать в карманы другим - наша страна будет в жо-пе.

зы: европейские цены... да вы хоть были в европе, видели те цены?? Нам до них еще огого.
пля.. что не пост - то бред и чем дальше тем хуже. остановитесь! :razz:
Мда... Что с тобой говорить-то?... Даже в Белоруссии минимальная з/п составляет в пересчете на гривну 1200 гривен. При этом у них не космические цены, вроде наших.
Не буду отвечать на твои посты, так как аргументов ты все равно не приводишь.

P/s/ Тимошенко реально была у власти только в 2005-м. в остальное время для набрания большинсва в ВР приходилось ой как постараться. А без ВР работать не возможно
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

1. Допустим я студент дневной формы обучения. И КАК по твоему я должен больше получать, ааа)))?? Вся получка - это стипендия. При Тимошенко она выросла в разы. При Януковиче - на проценты, меньшие, чем составила инфляция.
А хто сказав що студент має жити на стипендію? Часи "клятого союзу" минули...
Куди 99.9% студентів спускає стипендію, думаю розказувати не треба. Тому завдяки "Богині, що працює", у нас пенсіонеру нема за що ліків купити, зато студент тепер може дозволити піти "побухати" в суші-бар...

2009 264 грн 44% (премьер Тимошенко)
А ви ті 125 грн. підвищення від 1.01.10 теж Юлії Володимирівні приписали? Ай-ай-ай... Забули вже, мабуть, як БЮТ пручався цьому підвищенню? Як вони там ледь не трупом лягали аби то не пройшло. Забули... Тепер це вже "досягнення Тимошенко"...

Короче, к чему я веду: пока в стране будут люди с затуманеными Януковичем мозгами - пока у нас будут зарплаты африканские, цены - европейские, а штрафы ГАИ - европейским ГАИшникам на зависть...
А поки люди були затуманені помаранчами, хіба не так було? Стоп, а штрафи то хто приймав? Не Юлія Володимирівна часом? Мабуть у неї теж Януковичем мізки затуманило...
 

lion.ts

[deleted]
А ви ті 125 грн. підвищення від 1.01.10 теж Юлії Володимирівні приписали? Ай-ай-ай... Забули вже, мабуть, як БЮТ пручався цьому підвищенню? Як вони там ледь не трупом лягали аби то не пройшло. Забули... Тепер це вже "досягнення Тимошенко"...
Я же вроде ясно написал:

Напоминаю по з/п: они росли за счет того, что на ту власть было давление со стороны оппозиции. Сейчас же, все оппозиционера либо в больницах (после махачей с ПРастами), либо в прокуратурах. Естественно, зачем что-то делать для людей, если давления не чувствуешь?.... (риторический вопрос)
Только тогда Премьером все же была Тимошенко, так что приписывать это нужно именно ей, а не ПРстам, так как выполнять этот закон пришлось именно ей.

А поки люди були затуманені помаранчами, хіба не так було? Стоп, а штрафи то хто приймав? Не Юлія Володимирівна часом? Мабуть у неї теж Януковичем мізки затуманило...
Штрафы должны быть высокими, но и з/п должна соответствовать. Иначе, штраф в 17 гривен за проезд на красный свет - бесполезен. Выйди на улицу и глянь, как повысилась культура дорожного движения за последние годы. Пешеходов начали пропускать, а это показательный момент...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Выйди на улицу и глянь, как повысилась культура дорожного движения за последние годы. Пешеходов начали пропускать, а это показательный момент...
Краще вийдіть і подивіться на "розміри" інспекторів ДАІ - ось це дійсно показовий момент... ;)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Містере PRO-Z. Вибачте, але Ви, як ніхто інший підтверджуєте тези про те, що кращий захист - це напад і що нахабство - друге щастя.
Звичайно, дуже просто назвати опонента "некомпетентним неуком", причому, коли він "припер до стіни" конкретними фактами та цифровими показниками.
В чому Ви хочете когось переконати? В тому, що таки нині невпинно зростає "працент жиров у маслє"? Що комусь жити стало краще, стало веселіше? Що ми, невдячні тварюки, не в змозі оцінити для себе весь позитив від податкових реформ, реформ в ЖКХ, пенсійних, змін до трудового кодексу та інших нововведень що приготували нам ПР-асти? Що міфічні (про які цілком ніхто не знає) 40 тисяч гривень одноразової допомоги для водія Луценка нанесли державі невиправного збитку, а ось демонстративно покладене у власну кишеню державне Межигір'я (яке не зважились ось так демонстративно поцупити ні комуняки на чолі з Щербицьким, ні три попередні Президенти України) - то це нормальна справа? Що те, що витворяє нова влада із законодавством України - це нормальна практика? Що те, як ПРасти потягли своїх дітей у владу, а "наш "любий керманич" "рубає" всі нововведення до антикорупційних законів - то повний позитив?
І що це за маячня, що виключно за Януковича стали хапати хабарників, а до цього вони жирували, як сир в маслі? Вибачте, коли Ви не мали змоги чи бажання (хоча, як на мене, тут має місце звичайна брехня та упереджене ставлення) раніше розкрити газетку чи увімкнути телевізора, то це не означає, що за минулої влади не ловили "на гарячому" порушників закону, починаючи від "оперів", що брали пару сотень гривень із своїх затриманих, закінчуючи головами селищних рад та судей-колядувальників, такса яких сягала мільйонів доларів.
Тому, вибачте, але за вигуками на кшталт "неук" та "сам дурак" я поки що від Вас не почув жодного аргументу на користь нової влади, який можна було б зазначити, як позитив.
І ще... Вибачте, але я, так само неук, також спробую Вам, визнаному економісту-теоретику, заперечити з приводу інфляції... Справа в тім, що з цього процесу, коли він керованим з боку економічних інституцій держави, а не котиться, наче снігова лавина, цілком можна отримати певний позитив:
Деякі економісти у нас і за кордоном вважають, що повзуча інфляція до 5% на рік не є серйозною загрозою, бо має такі позитивні наслідки, які абсолютно переважають негативні. До того ж вона піддається контролю, може бути регульована, за умов ринкової економіки непомітне зростання цін є важливим важелем збалансування попиту та пропонування. З цим умовно можна погодитися, бо повзуча інфляція і справді не спричинює швидкоплинних і виразних негативних явищ в економічному житті. Водночас вона здатна виступати дійовим фактором збалансування грошово-фінансових і матеріально-речових ресурсів, прискорення технічного переозброєння виробництва, стимулює товаровиробників постійно дбати про зниження матеріалоємності і затрат живої праці. Проте вказані переваги повзучої інфляції можна досягти лише за умов вільного ринку, конкуренції й підтримання рівноваги попиту - пропонування.
Повзуча (помірна) інфляція, для якої характерні відносно невисокі темпи зростання цін, приблизно до 10% в рік. Такого роду інфляція властива більшості країн з розвиненою ринковою економікою і вона не представляється чимось незвичайним. Багато сучасних економістів вважають таку інфляцію необхідною для ефективного економічного розвитку. Вона дозволяє ефективно коректувати ціни стосовно умов виробництва і попиту, що змінюються. Середній рівень інфляції по країнах Європейського співтовариства склав за останні роки близько 3-3,5%.
Як зазначалося вище, більшість економістів (зарубіжних і вітчизняних) визнала, що “повзуча” інфляція має позитивний вплив на соціально-економічний розвиток і тільки на вищих стадіях набуває руйнівного характеру. Тому і проблема боротьби з інфляцією набула характеру її регулювання з боку держави. Основна мета такого регулювання полягає в тому, щоб стримати інфляцію в розумних межах і не допустити розгону її темпів до розмірів, загрозливих для соціально-економічного життя суспільства.

Зміна ставлення до інфляції зумовлена тим, що в умовах глибокого державно-монополістичного втручання в економіку диспропорційність її розвитку стає неминучою, а інфляція - внутрішньо властивою. Тому об'єктивно мова може йти лише про стримання інфляції на певному рівні, а не про цілковите її переборення.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Краще вийдіть і подивіться на "розміри" інспекторів ДАІ - ось це дійсно показовий момент... ;)
Ездить надо по правилам, а не представлять из себя Шумахера. И не прийдется сталкиваться с инспекторами. Меня за пол года практики ни разу не тормозили, поэтому оценить их "размеры", как ты говоришь я, на данный момент, могу только издали...

Хотя да, нарушал - ехал за городом со скоростью более 90 км/час. Но за превышение не более, чем на 20 км/час штрафы не предусмотрены
 
Зверху