Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

DRUG

All Hope Is Gone...

Как он посмел о проффесоре? :x
 

Szandor

New Member
Слава великому Януковичу,сігарети тепер подорожчали на 2 грн.
 

Faradey

Живой
Слава великому Януковичу,сігарети тепер подорожчали на 2 грн.
а Вы не куритЕ.. И столько денег лишних в кармане появиться. А если уж травите себя и окружающих, так платите за это)
Я бы вообще ратовал за то, чтоб вдое выше подняли цены на сигареты.
 

Szandor

New Member
Ок, тоді давайте не палити газ, не лити воду, не спалювати бензин і всі інші НЕ ..., ви не розумієте що це перші ластівки? Слідом за газом бензином, жкг, сигаретами все інше стрімко дорожчатиме!? А ЗП, пенсії будуть стояти на місці ...
 

vlad-15

Пенсионер
ви всі кажете, що все дорожчаез кожним днем, і що президент в цьому не винен....

1. Жорстка політика(чи може просто тупа) призводить до зняття більших податків з тих кто їх платить. Що МИ з цього маємо.....так тільки високі ціни....

кто податки не платив той їх і не платить.... а честні люди потерпають від ідіотів...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Янукович В. Ф. і Партія Регіонів.

Слава великому Януковичу,сігарети тепер подорожчали на 2 грн.
Як сказав заступник міністра ЖКГ: "пачка цигарок коштує 13-14 грн., ну я купую за 13". А ви які купуєте? Ще не за 13? Тоді вони ідуть до вас! :lol:
 

hed1n.ru

стебанутый
а Вы не куритЕ.. И столько денег лишних в кармане появиться. А если уж травите себя и окружающих, так платите за это)
Я бы вообще ратовал за то, чтоб вдое выше подняли цены на сигареты.
это называется - ЗАПАДЛО:)
Що не з'їм, то понадкусую (с)
 

hed1n.ru

стебанутый

Как он посмел о проффесоре? :x
Либераст он и в Африке либераст.
Интересно, если бы такое же сказали о Ющенко или Тимошенко, уверен, что это интерпретировалось бы как "вмешательство иностранного государства в политику Украины, оскал российского империализма, происки кровавой гебни..." 100%
 
Останнє редагування:
Зверху