Екзит-поли і результати 2-го туру виборів Президента України 2010

Як Ви проголосували у 2-му турі виборів 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    214

mangust

патріот
Відповідь: Re: Екзит-поли і результати 2-го туру виборів Президента України 2010

проголосовал за Януковича и рад что он победил :)
теперь оранджаты будут хаять новую власть во всех грехах ,не замечая что это они сами довели страну до такой опы за 6 лет ;)
Опа.Вже 6 років.Гадаю що за 5 років президенства "лідера" ви до 6 додасте ще 5.
З.І.Я вже пояснював одному прихільника уПиРів,що за ці 5 років було 3 прем'єр-міністра,з яких більше року,Янукович.
 

Merime

New Member
проголосовал за Януковича и рад что он победил :)
Подивимось через скільки ви розчаруєтесь у своєму виборі. Симпатія виборців до Ющенка протрималась кілька років, тут схоже рахунок буде на місяці.
Щоправда розчарування може не наступити у двох випадках: Янукович виконає усі свої обіцянки і по Україні потечуть молочні ріки з кисільними берегами, і другий варіант: електорат так і буде жити політтехнологічними віртуальними симулякрами і телеказками, не приміряючи реалії життя на себе.
 

Merime

New Member
Микола Катеринчук: у Юлії Тимошенко є судова перспектива оскаржити вибори
У Юлії Тимошенко була перспектива подякувати своїм виборцям за те, що віддали за неї голоси і знайти якесь слово підтримки для них. Вона ж у післявиборчому ступорі зовсім забула про людей, граючись у хованки і розробляючи дрібні плани помсти своєму опоненту. Якби я голосував за неї, мені була б вкрай неприємна її позиція цілковитого ігнорування своїх же виборців. Схоже, є тільки Вона. Вона - це Україна. Україна - це Вона.
 

Merime

New Member
Хотілося б навести особливо яскраві цитати прихильників Януковича ......
Рівняйтеся і будете достойні свого "лідера"!
Таким лайном забиті усі коменти до політичних новин, можливо, і не варто було б їх тут цитувати - все ж тут публіка іншого гатунку (Хочу, принагідно, зробити комплімент цьому політфоруму, який, незважаючи на різні точки зору, все ж не опускається до особистих образ (за окремими винятками) і зовсім не допускає брутальності і мату. В чому ж звичайно й заслуга модератора). А от щодо того, що це електорат Януковича - не повністю згоден. Ця лайка завжди супроводжує (як за чиєюсь вказівкою) усі антиукраїнські коменти - проти Ющенка, проти Тимошенко (хоча яка там вона українка?), а якщо завтра щось Янукович зробить не за російським сценарієм - ці мати будуть на його адресу.
Тому я розцінюю це не як електоральну характеристику, а як прояв інформаційної війни.
 

Faradey

Живой
Уважаемый Май... Идиотов везде хватает,я тоже регулярно читаю новости в Инете..
Так что будем обмениваться кометариями?
Я читал немало коментов про Януковича, Хама..и всякой нецензурщины..
Или следуя модным двойным стандартам- "то було з лютої ненавісті"
 

Old_Cat

Active Member
Может этого и не будет, но на всякий пожарный готовимся заранее...

Помните как возникла идея помаранчевых шарфиков?
По интернету разослались тысячи имейлов по друзьям-коллегам с идеей одеть что-нибудь оранжевое: как знак поддержки народного (тогда) кандидата.

Сначала это были отдельные прохожие, вызывавшие улыбку. Потом это стало модным, а потом и символом революции - опознавательной раскраской наколотых апельсинов

Траур для України

Друзі! Зло перемогло...
Перемогло, не тому що, а завдяки зрадникам, холуям та байдужим.
Українці в скорботі.
На честь "переможців" вшануємо їх свято нашими традіційними на такий день чорними стрічками. До дня та на день інагуарації проФФесора одягнемо по всій країні чорний одяг, та повісимо де можна й не можна чорні стрічки.

... а Чорне - то журба...


Приєднуйтесь до акції! Не стійте осторонь! Не залишайтесь байдужими!

Разошліть по імейлу всім друзям та знайомим

Ще не вмерла України, ні слава, ні воля!
 
Останнє редагування:

Vlad_S

Скептик
Друзі! Зло перемогло...
А если говорить точнее - сытое и умелое ворьё оттеснило от кормушки слабое и голодное. И сей прискорбный факт просто не может не стать поводом для траура и вселенской печали :)
По мне так лучше иметь дело с ворами, которые уже всё себе украли, чем с теми, кто еще не наворовался...
 

gimnast1981

мыслитель
Друзі! Зло перемогло...
Перемогло, не тому що, а завдяки зрадникам, холуям та байдужим.
Українці в скорботі.
На честь "переможців" вшануємо їх свято нашими традіційними на такий день чорними стрічками. До дня та на день інагуарації проФФесора одягнемо по всій країні чорний одяг, та повісимо де можна й не можна чорні стрічки.
... а Чорне - то журба...
Ты лучше выпеи флокон зеленки ,может вавку в голове вылечиш!!!!Какие могут быть траурные ленты ,радоваться нужно началу нового этапа в истории нашего государства,пора выходить из помаранчевого траура!!!
 

Faradey

Живой
Может этого и не будет, но на всякий пожарный готовимся заранее...

Помните как возникла идея помаранчевых шарфиков?
По интернету разослались тысячи имейлов по друзьям-коллегам с идеей одеть что-нибудь оранжевое: как знак поддержки народного (тогда) кандидата.

Сначала это были отдельные прохожие, вызывавшие улыбку. Потом это стало модным, а потом и символом революции - опознавательной раскраской наколотых апельсинов

Траур для України

Друзі! Зло перемогло...
Перемогло, не тому що, а завдяки зрадникам, холуям та байдужим.
Українці в скорботі.
На честь "переможців" вшануємо їх свято нашими традіційними на такий день чорними стрічками. До дня та на день інагуарації проФФесора одягнемо по всій країні чорний одяг, та повісимо де можна й не можна чорні стрічки.

... а Чорне - то журба...


Приєднуйтесь до акції! Не стійте осторонь! Не залишайтесь байдужими!

Разошліть по імейлу всім друзям та знайомим

Ще не вмерла України, ні слава, ні воля!
Что-то не помню таких емейлов...Чтоб оранжевое что то одеть..
Все раздавалось на митингах...Атрибутика была заготовлена заренее...
НЕ надо рассказывать о спонтанности событий.. Это вы бабушкам у подъезда расскажите- у них память плохая... Да подросткам 16 летним, они особо и не запоминали..
А на счет предателей и холуев вы зря тут рассказываете... Так по емейлу вам прислаи информацию что 12 млн предателей, то есть больше чем номральных граждан...
Все дураки, только я не дурак.. Вот эта фраза слегка соответствует...
Черные ленточки вешайте конечно, буду знать кому улыбаться..
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Ты лучше выпеи флокон зеленки ,может вавку в голове вылечиш!!!!Какие могут быть траурные ленты ,радоваться нужно началу нового этапа в истории нашего государства,пора выходить из помаранчевого траура!!!
Не надо предлагать зелёнку. Нужно просто пожалеть несчастного, посочувствовать ему. Советую молодому оранжевому человеку в течение двух недель держать утром голову под холодным душем. Иногда помогает. По крайней мере, настроение должно подняться.
 
Зверху