Взгляд на события "поморанчевой революции" спустя год.

  • Автор теми YuS
  • Дата створення
З

Зверюга.ua

Guest
Bratan сказав(ла):
Все Это результат их некомпетентности и непрофесионализма помаранчивой власти. Думаю что перед выборами в парламент они уж никак ненацелены были на повышения цен :icon_lol:

Насчет казны согласен. Но ряд кризисов вызвали сами. Например -когда сначала повышают налоги на ввоз в Украину нефти(надо ж за какие-то деньги выполнять обещания даные перед выборами, а то весной новые), а по прошествию 2 месяцев вдруг откуда невозьмись бензиновый криз. И налог на ввоз нефти вобще отменен. Т.е. гос бюджет неполучает и того что получал раньше. Цены выросли и назад их невернуть - в проиграше все.
Тоже самое сеййчас делают из сахаром- ввозят дешовый импортный сахар через свои подставные фирмы, когда у нас через 1-2 месяца своего сахара будет хоть лопатой греби. ТОгда у нас не будет сахарной промышленности.
А насчет отмены ГАИ -категорически несогласен - сегодня вв городе два ДТП в резултате которых погибли 2-а человека. Пусть ГАИ плохое, но без него будет еще хуже!!!
А мяса как небыло о 15 грн, так и небудет.

Отстои полные!!! :bur2:
Шановний, а Ви в загалі про яке мито тут розтинаєтесь??? Ввізне мито на нафто-продукти підвищила росія і на момент кризи мито становило 145$ за барель нафти! А с першого вересня цьго року росія ще вище підійме тарифи на імпорт нафти і він становитиме 170$ за барель. Окрім того, експорт цукру це запобіжний засіб на той випадок коли не буде невистачати цукру на ринку його держава використає! А як що цукру висточатиме то цукор якій завезен з закордону буде у держ резерві! І ніяка галузь від цьго не постраждє! Далі, Ви не міркували над тим, чому закордонні товари дешевщі за наші???
Як що ні, то я можу це пояснити. В Україні вся промисловість залишилась у спадок від СРСР. А це говорить саме за себе. Окрім того ви не забувайте що білша частина промисловості в Україні належить колишнім можновладцям і вони використовують усі засоби що би дискридитувати нову владу, у тому числі і з цукром і м’ясом. Вони просто притримали цукор на складах, а м’ясо ще пасецья десь у полі!
Тимошенко робила все вірно коли поставила нульові ставки на імпорт м’яса в Україну, тому що нульова ставка бела не тільки на м’ясо, а й на обладнення для його переробки. Тобто вона дала можливість вітчизняним виробникам закупити новітнє обладнення з закордону по дуже низьким цінам. А це в свою чергу призвело до того що переробка вітчизняних м’ясопродуктів стало б набагато дешевше і знизило би ціни на м’ясо виробляєме на Україні. Що зробило би наше м’ясо конкурентно спроможним. І галузь би не постраждала. Але цього не захотіли соціалісти, які мають свій шкурний інтерес у галузі м’ясопереробки. Вони не захотіли втрачати надприбутки. І ось зараз ми маємо дуже високі ціни на м’ясо. Я сподіваюсь не треба більше пояснень????
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Людей не зрозуміти. То їм подавай добробут негайно, то вони не задоволені, бо докорінні зміни не можливо зробити за півроку.
Я згодна з думкою, що владу можете критикувати, але Майдан не чіпайте! Мені шкода тих, хто пропустив таку подію (моя хата с краю, я поза політикою, а там за мене хай інші стоять тощо).
У Києві не була, а за Суми можу сказати. Я не люблю наше місто, і не очікувала такого руху. Чудово, коли тебе приємно дивують. Про відсутність махінацій-не розповідайте, бо бачила на власні очі. І відчуття підтримки словами не передати. Коли на площі тебе пригощають чаєм зовсім незнайомі люди, за таке можна і тиждень померзнути.
А 5 канал не ображайте. Чомусь забули, що це єдиний канал, який до останнього розповідав про наших студентів минулого літа. І в Помаранчеву революцію ми все намагалися дивитися і Україну, і ОРТ. Те що гидко ставало від неправди, то вже інше.
Я буду з гордістю розповідати своїм дітям про те, у яких подіях я брала участь. І точно я знаю одне, тепер у країні жодне з важливих питань не буде вирішуватися без народу. Чи було так раніше?!
 
B

Bratan

Guest
Зверюга сказав(ла):
Шановний, а Ви в загалі про яке мито тут розтинаєтесь??? Ввізне мито на нафто-продукти підвищила росія і на момент кризи мито становило 145$ за барель нафти! А с першого вересня цьго року росія ще вище підійме тарифи на імпорт нафти і він становитиме 170$ за барель.
Я не про русские налоги говорил. А про наши- те которые ввела Тимошенко. Просто в новостях не сильно афишировалась это чехарда с повышением налога на нефть и с его последующей полной отменой.
это пример професионализма ?

Назовите хоть один позитивный здвиг в вашей, лично в вашей жизни за эти полгода новой власти. Для себя я ничего позитивного не увидел. Все как было так и осталось. Только лицап другие.

И здались они нам всем. :))) (я про политику) А то спорим как старые деды :eek:l
 
Останнє редагування модератором:

Mylene

Ангел хранитель
Bratan сказав(ла):
Все Это результат их некомпетентности и непрофесионализма помаранчивой власти. Думаю что перед выборами в парламент они уж никак ненацелены были на повышения цен :icon_lol:

Насчет казны согласен. Но ряд кризисов вызвали сами. Например -когда сначала повышают налоги на ввоз в Украину нефти(надо ж за какие-то деньги выполнять обещания даные перед выборами, а то весной новые), а по прошествию 2 месяцев вдруг откуда невозьмись бензиновый криз. И налог на ввоз нефти вобще отменен. Т.е. гос бюджет неполучает и того что получал раньше. Цены выросли и назад их невернуть - в проиграше все.
Тоже самое сеййчас делают из сахаром- ввозят дешовый импортный сахар через свои подставные фирмы, когда у нас через 1-2 месяца своего сахара будет хоть лопатой греби. ТОгда у нас не будет сахарной промышленности.
А насчет отмены ГАИ -категорически несогласен - сегодня вв городе два ДТП в резултате которых погибли 2-а человека. Пусть ГАИ плохое, но без него будет еще хуже!!!
А мяса как небыло о 15 грн, так и небудет.

Отстои полные!!! :bur2:
Как скажешь!!! :kos:
 
З

Зверюга.ua

Guest
Bratan сказав(ла):
Я не про русские налоги говорил. А про наши- те которые ввела Тимошенко. Просто в новостях не сильно афишировалась это чехарда с повышением налога на нефть и с его последующей полной отменой.
это пример професионализма ?

Назовите хоть один позитивный здвиг в вашей, лично в вашей жизни за эти полгода новой власти. Для себя я ничего позитивного не увидел. Все как было так и осталось. Только лицап другие.

И здались они нам всем. :))) (я про политику) А то спорим как старые деды :eek:l
Шановний як що ви не зрозуміли того що росіяни підняли ввізне мито! А це зовсім інші речі. І Тімошенко як раз робила все як і треба, але в нашому парламенті існує окрім блоку Наша Україна, багато інших, які колись були при владі і усіма силами намагаються ту владу повернути собі!!! Як що ви цього не розумієте то меня вас просто шкода....

За ці пів року я спромігся відкрити власну справу! Котру не міг відкрити за часів колишньої влади. Тому що мені кожна сволота тоді встромляла палкі в колеса! І треба було мати дуже велику купу грошей що би відкрити бодай маленькій магазинчик! І грошіб ці пішли не на закуп товарів, а на хабарі усім чиновникам, котрі відповідають за дозволи і т.і.
 

Satori

Well-Known Member
Зверюга сказав(ла):
За ці пів року я спромігся відкрити власну справу! Котру не міг відкрити за часів колишньої влади. Тому що мені кожна сволота тоді встромляла палкі в колеса! І треба було мати дуже велику купу грошей що би відкрити бодай маленькій магазинчик! І грошіб ці пішли не на закуп товарів, а на хабарі усім чиновникам, котрі відповідають за дозволи і т.і.
Это точно! - но все еще плохо. Совсем хорошо будет не скоро - ПОТОМУ ЧТО МЫ НЕ ПОМОГАЕМ. Выбрали - и ждем. Что дадут ЭТИ?
А сами по прежнему не пытаемся брать - боимся и не верим что получится. Пора уже пробовать.
А то и правда как говорят японцы - мы станем европейцами через 30-40 лет. Правда откуда это знают японцы???
Хотя про медленную радиацию все же верно предсказали - онкоуровень - во как вырос.
 

YuS

Лист
Зверюга сказав(ла):
Шановний як що ви не зрозуміли того що росіяни підняли ввізне мито! А це зовсім інші речі. І Тімошенко як раз робила все як і треба, але в нашому парламенті існує окрім блоку Наша Україна, багато інших, які колись були при владі і усіма силами намагаються ту владу повернути собі!!! Як що ви цього не розумієте то меня вас просто шкода....
Ты знаешь в России уже шесть лет при власти Путин и Медведь(с большинством в парламенте) и при всех природных богатсвах России каардинальных сдвигов нет. А обещаное удвоение ВВП за 10 лет - превратилось в сказку.
Зверюга сказав(ла):
За ці пів року я спромігся відкрити власну справу! Котру не міг відкрити за часів колишньої влади. Тому що мені кожна сволота тоді встромляла палкі в колеса! І треба було мати дуже велику купу грошей що би відкрити бодай маленькій магазинчик! І грошіб ці пішли не на закуп товарів, а на хабарі усім чиновникам, котрі відповідають за дозволи і т.і.
А меня знакомый открыл свое дело при старой власти 2 года назад.
Не дал не одной взятки.
Стоял на Сумском майдане - ждал послабления налогов.
Не дождался.
Люди с большой неохотой разочарововаються в своих идеалах.....
 
З

Зверюга.ua

Guest
YuS сказав(ла):
Ты знаешь в России уже шесть лет при власти Путин и Медведь(с большинством в парламенте) и при всех природных богатсвах России каардинальных сдвигов нет. А обещаное удвоение ВВП за 10 лет - превратилось в сказку.

А меня знакомый открыл свое дело при старой власти 2 года назад.
Не дал не одной взятки.
Стоял на Сумском майдане - ждал послабления налогов.
Не дождался.
Люди с большой неохотой разочарововаються в своих идеалах.....
Я в жодному разі не повірю що твій знайомий відкрив власну справу не давши жодного хабаря!!! І що у нього не бало своїх людей у власних структурах!
А от що до росії, то тут шановний вам не смішно??? Коли це у росії вміли грамотно роспоряджатися грошима??? Навить зараз коли їх країна отримує надприбутки від нафти. Вони не вкладають гроші в економіку деражави, а роблять якійсь сабілизаційний фонд. І віддали борги... Навіщо??? Треба ж було це все вкласи на модернізацію виробнитства і ці гроші до них би повернулися. А так, коли ціни на нафту впадуть, росія знов позичатиме гроші на розвиток своєї економіки!!!:icon_lol:
 

hed1n.ru

стебанутый
изменения после вашей революции :
Экономика: Показатели роста продолжили падать в июне, скатившись до одного процента. Таким образом, среднегодовая цифра сползла к четырем. К успехам можно отнести разве что привлечение перспективной чешской инвестиции в мусороперерабатывающий завод (100 млн. евро) и в проекты свинокомплексов, которые собираются открывать наши датские друзья. Энергетика: За две недели июля цены на бензин вновь подпрыгнули, хорошо, что хоть это повышение было ожидаемым. Подорожали перевозки вплоть до такси, а эффект домино выйдет на заметную скорость в августе — сентябре. В Венгрии А95 стоит на наши деньги семь гривен, а ведь это та же русская нефть... Стремимся в Европу? Социальная политика: Темпы рабочей миграции из Украины выросли.
Внешняя политика:
Боимься вступить в ЕЭП, якобы пункты договоров протеворечат конституции. А в ЭС пжлста!примим евроконституцию, подарим свой суверенитет Европе.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Hed1N сказав(ла):
изменения после вашей революции :

Внешняя политика:
Боимься вступить в ЕЭП, якобы пункты договоров протеворечат конституции. А в ЭС пжлста!примим евроконституцию, подарим свой суверенитет Европе.
Щановний, ціни на павиво підскочили зовсім не з того що Україна веде не ту економічну політику. Ціни на паливо нам биктує росія і поки ми будемо залежні від посточання російської нафти, в нас не буде ладу в економіці!!!!!!!
 
Зверху