Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Партія регіонів-чесна та законослухняна партія

Щодо НАТО можу наголосити, що Партія регіонів ніколи не була проти нього. Вона вважає просто недоцільно в найближчий час вступати до військових блоків.
Хто Вам таке сказав? Нікому бльше не кажіть. Адже в певні періоди, (як ось зараз) ПР виводить на мітинги професійних (тобто за гроші) мітингувальників під гаслами "НАТО - НІ", тобто вони не згадують про найближчий час, вони говорять НІКОЛИ. А те що (в потрібні для себе моменти) Янукович згадував про євроінтеграцію та північноантлантичний напрямок, то тут також є пояснення: "Тому що послідовний".
А щодо Російської мови. То ми не проросійські. Я не бандит, я чесна порядна людина, законослухняна. Я народився в Україні. Ми патріоти України і за українську мову. Але так сталося історично, ще з СССР держ. мова у нас була російська. Багато людей приїхали з Росіїдо нас. В надії шукати краще життя. І такі люди є по всій Україні.
А чи не скажете Ви, чи зробила Росія другою державною українську мову, для тих українців, які колись за комсомольськими путівками виїздили на будівництво БАМу та засвоєння Сибіру (особисто мене в свій час вразило те, що в Тюмені українську можна почути частіше, ніж у Харкові). Ну та не будемо їх згадувати. А щодо того, що "історично так склалось" я вже писав , тобто, особисто я не проти, коли "історично склалось"...
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Класно, хоч розважився на ніч дивлячись, це ж треба - згадали !...
Хоч тему можна сміливо переносити в розділ гумору додам ПС сурйозне : те, що писав L_e_h_@ говорить про намагання ПР запозичити будь яку тактику і виходить каламбур - тепер вони чи то демократично-капіталістичні, чи комуністично-патріотичні законослуняні хлопці :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

Будь-ласка зайдіть на сайти Сумської та Обласної ради та почитайте хто у нас детутати.

Про невинність, то кажу, що є така презумція невинуватості. Що підозрюваний не може бути визнанний винним у скоєнні певного злочину, поки його вина не буде доведена судом в законному порядку. В Законах Про держ службу, Конституції та інших законах написано, що людина не може буди на держ. службі з судимостями. А якщо наші люди детутати, та займають інші посади то вони чесні та законо слухняні люди. Ось на чому я підтверджую свої слова.
Колись в передачі Ар'єва "Закрита зона" згадувалось скільки депутатів з криминальним минулим (чи майбутнім) перебуває в якій фракції. Як ви гадаєте, хто тримє першість? Питання риторичне. Ви згадали нашу міськраду. Не зрозумів, на що Ви натякали. Якщо згадати наших земляків, то слід почати з Мироненка (здається так, з Шостки) - депутат ПР, переховувався від кримінальної справи за недоторканністю депутата ВР.
 

L_e_h_@

New Member
Ответ: Янукович і Партія регіонів

L_e_h_@
Вы кажется забыли о..... Ладно. Почитайте. Может вспомните. И дату посмотрите. Кто и что "пропонував".

(всю статью не выкладывал, но смысл понятен). Газета не Львовская какая-нибудь, а Луганская.
Не знаю звідки ви це взяли?! Це брехня. Офіційна передвиборча прогама Партії регіонів зовсім інша
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

По ціні на газ. Так сталося, що дешевого газу ніколи вже не буде.
Хто Вам таке сказав. Ось побачите, буде. Варто лише стати Януковичу знову прем'єром. Принаймні ПР так стверджує.

По виплатам молодим сім'ям. Це Партія регіонів зіпропонувала перша разову допомогу при народженні дитини. За першу - 11700грн, 2-25000грн., 3 і наступну-по 50000грн. І ще придосягненні дитини 3-го віу і до 13 років родина отримкватиме на дитину щомісяця 100грн.,
Абсолютно справедливо, лише трішечки поправлю. Спочатку 8000 грн. за народження дитини вперше знайшов гроші уряд Тимошенко. За час другого прем'єрства Януковича Віктор Пинзеник подавав проект по збільшенню допомоги по народженню. Але депутати ПР одноголосно заявили, що то популізм, непотрібна розкіш, що наш бюджет такого навантаження не витримає, що гроші треба спрямувати в інвестиційно-інноваційну модель тощо... Але коли в повітрі "запахло" перевиборами, то тут ПР наче прокинулась, і наобіцяла більше за всі фракції разом взяті. Ось тут я з Вами вже згоден повністю, були і обіцянки підвищити допомогу по народженню, пенсії, стипендії, мінімальні зарплати, бюджетникам, військовим, тобто повний набор обіцянок.

А ці виплати по 1000грн. Це справа безперечно гарна.
Знову таки, нікому такого не кажіть. Як твердять в один голос депутати ПР, 1000 гривень це дуже погано. Адже люди нервуються, душаться в чергах, когось хапає сердце, хтось просто незадоволений. А ось по 50 гривень за прем'єрства Януковича - ось це було те, що треба.
 

L_e_h_@

New Member
Ответ: Янукович і Партія регіонів

Шановний Фокс Малдер шоді вже брехати. Віктор Федорович ніколи шапок, та серіжок з вух не знімав. Про це вам тільки бездоказово розказували помаранчеві лідери. А сьогодні є постанова суду, що Фіктор Федорович чесна та законослухняна людина. Рішення суду ------ це Закон.

Ще раз підкреслюю про НАТО. Партія регіонів ніколи не була проти НАТО І ЄС. Вона демократично підійшла до питання. Нехай люди самі визначатся про НАТО самі.

Про Закриту зону. Багато цікавого там говорилося, але нічого не доказано. Але сьогодні факт, що Ар'єв депутат ВР від Нашої України. Деж зараз Закрита Зона. Де сидять бандити у тюрьмах.

Люди одумайтесь вас зомбували і зомбують, обманювали і обнанують. Схаменіться.

Те, що було обіцяне Нашою Україною не зроблене. Де Один закон для всіх?! Де знята депутатська недоторканність?

ЦЕ ВСЕ БРЕХНЯ!!!!!!!!!!!!!!

Віктор Федорович конкретно нікого козлами та шкідливи котами Леопольдами не називав
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Класно, хоч розважився на ніч дивлячись, це ж треба - згадали !...
Хоч тему можна сміливо переносити в розділ гумору додам ПС сурйозне : те, що писав L_e_h_@ говорить про намагання ПР запозичити будь яку тактику і виходить каламбур - тепер вони чи то демократично-капіталістичні, чи комуністично-патріотичні законослуняні хлопці :)
Друже niranjan! Не випадково L_e_h_@ пише свої пости українською мовою. Адже вона годиться лише для фольклору і для анекдотів (саме так заявив секретар міськради столиці регіоновської вотчини міста Донецька Левченко). Ось і вийшов такий собі анекдот про чесну та захонослухняну партію.
 

L_e_h_@

New Member
Ответ: Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

Хто Вам таке сказав. Ось побачите, буде. Варто лише стати Януковичу знову прем'єром. Принаймні ПР так стверджує.



Абсолютно справедливо, лише трішечки поправлю. Спочатку 8000 грн. за народження дитини вперше знайшов гроші уряд Тимошенко. За час другого прем'єрства Януковича Віктор Пинзеник подавав проект по збільшенню допомоги по народженню. Але депутати ПР одноголосно заявили, що то популізм, непотрібна розкіш, що наш бюджет такого навантаження не витримає, що гроші треба спрямувати в інвестиційно-інноваційну модель тощо... Але коли в повітрі "запахло" перевиборами, то тут ПР наче прокинулась, і наобіцяла більше за всі фракції разом взяті. Ось тут я з Вами вже згоден повністю, були і обіцянки підвищити допомогу по народженню, пенсії, стипендії, мінімальні зарплати, бюджетникам, військовим, тобто повний набор обіцянок.


Знову таки, нікому такого не кажіть. Як твердять в один голос депутати ПР, 1000 гривень це дуже погано. Адже люди нервуються, душаться в чергах, когось хапає сердце, хтось просто незадоволений. А ось по 50 гривень за прем'єрства Януковича - ось це було те, що треба.
Ніколи ПР такого не казала не брешіть
 

Master

Алхимик
Ответ: Янукович і Партія регіонів

Раздел "Юмор" уже переместили? :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

Ющенко казав, що бандити будуть сидить у тюрьмах. Обзивали Суркіса-Муркісом, Ківалова, Януковича. А всім відомо що Ющенко нагородив Суркіса орденом героя України. Найвище досягнення. Ківалова нагородила ЦВК за особливі досягнення в діяльності неї. Ющенко сам же поставив Януковича прем'єром. Тобто ідеали помаранчвої революціє це все маскарад. А якщо ці люди зараз на посадах, на волі кажучи то вони чесні та законослухняні.
Так Ви вже визначитесь, Суркіс, Ківалов і Янукович злочинці, не засудивши яких Ющенко зробив помилку, чи "герої" і приклади для усіх своєю бездоганністю :). Ви ж за те що Ющенко Януковича у той час прем'єром призначив дякувати йому повинні, а Ви ото так невдячно про нього кажете :).
 
Статус
Закрита.
Зверху