Друга світова та ВВВ

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Великая Отечественная война

,,Всю войну на стороне немцев воевали,,
Чепуха .Я же и говорю что в основных битвах вермахта небыло частей ,,сiчових стрiльцiв,,
О ветеранах- ,,не пойдут рядом,,
Мой ответ касался признания заслуг,а парад это частный случай.
 
Ответ: Великая Отечественная война

rfvgy

,,Всю войну на стороне немцев воевали,,
Чепуха .Я же и говорю что в основных битвах вермахта небыло частей ,,сiчових стрiльцiв,,
О ветеранах- ,,не пойдут рядом,,
Мой ответ касался признания заслуг,а парад это частный случай.
Ну и что что в основных битвах не воевали? Воевали там где им приказывали немцы. И это не чепуха.

Речь шла о примерении ветеранов ОУН и Советских воинов. Конечно госуарство может признать и тех и тех героями. Но это не примерение...
 

jim_wolf

New Member
Ответ: Великая Отечественная война

Президент закликав до примирення всіх українців, які воювали у Другій світовій
Нова Верховна Рада має визначити статус вояків ОУН-УПА. Питання про те, щоб надати воякам Української повстанської армії статусу учасників бойових дій у Другій світовій війні, вочевидь фігуруватиме і в коаліційній угоді. Про це заявив у своєму щосуботньому радіозверенні до народу Президент України Віктор Ющенко. Він укотре закликав до примирення всіх українців, які воювали у Другій світовій.
Віктор Ющенко, Президент України:
- Прикро, що на офіційному рівні держава досі не визнала усіх, хто воював за свободу і незалежність України. У цій справі я покладаю великі сподівання на новий парламент. Сподіваюся, він зуміє вирішити питання статусу всіх, хто воював. Верховна Рада повинна віддати шану всім, хто захищав свою Батьківщину, і проголосувати за закон, який визнає воїнів УПА ветеранами війни. Це наш борг перед батьківським поколінням. Думаю, це має стати одним із пунктів політичної угоди про формування коаліції.
Взял с сайта 5 канала.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ответ: Великая Отечественная война

Скажить мені, будь ласка, хто каже про визнання СС Галличіна героями, і яке має відношення СС Галличіна до ОУН-УПА? І чьому кожного разу, коли йде мова про ОУН-УПА знову і знову звертаються до СС Галличіна?
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Великая Отечественная война

Ножка_Буша сказав(ла):
Ну и что что в основных битвах не воевали? Воевали там где им приказывали немцы. И это не чепуха.

Речь шла о примерении ветеранов ОУН и Советских воинов. Конечно госуарство может признать и тех и тех героями. Но это не примерение...
Основная битва для Украинских частей в составе вермахта была кажись под Бродами в 44 году.По признанию советских ветеранов моральный дух у Украинцев был выше чем у немцев .В плен не здавались.В конечном итоге были разбиты.
Я служил в армии .Мне что приказывали то я и делал.Таковы правила.Тем более война.

А Ты сам готов примирится???
Мои родственники ,ветераны ВОв за примирение.И я их поддерживаю.
 
Останнє редагування:

jim_wolf

New Member
Ответ: Великая Отечественная война

KOCTa сказав(ла):
Скажить мені, будь ласка, хто каже про визнання СС Галличіна героями, і яке має відношення СС Галличіна до ОУН-УПА? І чьому кожного разу, коли йде мова про ОУН-УПА знову і знову звертаються до СС Галличіна?
Я тоже думал,что эти организации с СС Галичина не связаны.Сегодня после твоего вопроса почитал на сайте об этом.После как раз битве под Бродами,где была разбита СС Галичина,остатки перешли на сторону УПА.
Вот, что нашел там же про УПА в Сумской области:
У квітні 1943 р. повстанцями вже контролювалася майже уся сільська місцевість Волині і Поділля. У травні німці розпочинають масштабні наступальні операції проти УПА; влітку проти повстанців кинуто артилерію, танки і літаки. Однак активність УПА не припиняється, а зростає: 295 атак на німецькі опірні пункти у липні, 391 у серпні, 682 саботажі на залізниці у липні, 1034 у серпні; 119 атак на господарські об'єкти в липні, 151 у серпні. Активізується УПА також на Житомирщині та Київщині, у чорнобильських лісах, у Галичині. Німці відповідають масштабними репресіями: у одній лише Галичині восени 1943 р. німцями було страчено понад півтори тисячі членів ОУН і УПА. За голову провідника ОУН(б) М.Лебедя гестапо призначило нагороду в 50 тис. німецьких марок. Старший помічник начальника політичного відділу Центрального штабу партизанського руху полковник Конкін 30 жовтня 1943 року засвідчував: "Протягом трьох місяців ідуть арешти членів ОУН. Арештовано до 3.000 осіб, з них у Сумській області — до 280 осіб. Серед арештованих багато вчителів. У Сумській області арештовані керівники ОУН: заступник Сумського бургомістра Седененко, бургомістр Краснопільського району Мірошниченко — колишній головний бухгалтер Краснопільського млина, головний інспектор школи — Сасунін, Погляділов і Сонуля, які в Західній Україні організували повстання проти Червоної армії. Арештовано 4 перекладачі Краснопільського і Сумського комендантів з Української поліції".
 

Вкладення

Останнє редагування:

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Ответ: Великая Отечественная война

Когда же все будут за примирение? Хватит сориться, надо самим строить своё мирное будущее, а не делиться не сторонников ОУН УПА и ветеранов СССР.
 

taurus__73

New Member
Модератор
Ответ: Великая Отечественная война

Не в тему конечно, но...
Как мне кажеться, ветеранам нет надобности примирять с бойцами УНА-УНСО, это личное дело каждого... любить или ненавидеть. А вот расказать кто есть кто из сегодняшних льготников, ветеранов или уч.боевых действий... Ведь живы те, что врага не видели в глаза, а растреливали своих в лагерях, служили в отрядах заграждения растреливая сотнями красноармейцев, пытали пробившихся из плена и выбивали признания у "врагов народа".... У меня волосы дыбом становятся, когда я представляю, что в рядах ветеранов на параде, на 100% есть и эти убийцы...
И ветеранам не нужно рассказывать кто хуже воин УПА или боец НКВД... они сами знают настоящую правду...
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Великая Отечественная война

С taurus 73 полностью согласен.
Как поливать грязью повстанцев ОУН-УПА на лож не скупятся.А вот открыть архивы НКВД -зась.
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Великая Отечественная война

Нашол четыре книги о четырежды герое СССР маршале Г.К.Жукове. Кому из авторов (Соколов,Гареев,Суворов,Яковлев) верить-выбирайте сами.
 
Зверху