Ющенко

  • Автор теми atos
  • Дата створення

Проголосували б Ви за Ющенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    194

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Ющенко

И где теперь эти 20 миллиардов?
Питання явно не до мене. Останні раз чув від Пинзеника, що ці грощі ще в нас, а ось уряд Януковича вдався до зовнішніх запозичень, щоби латати дірки в бюджеті, замість того, щоби ними скористатись. Тут вже вся інформація на совісті політиків.

Щодо моєї квартири... Ось якби я Вас вижив з Вашого житла (CHGrey), купив його за безцінь - тоді можна було б балакати про її репреватизацію.
А так на цю квартиру міг претендувати тільки я, ніяких законів наша сім"я не порушувала.
Вже говорилось про непрозорість тієї приватизації (Ахметовим та Пінчуком). Це зараз Чечетов розпинається про мудру та прозору економічну політику В.Януковича. А було і навпаки. Пригадую, як одразу після подій 2004 по ЗМІ передавали заяву М.Чечетова (голови фонду Держмайна часів найбільших приватизацій). Бідолага плакався, як його змушували Кучма & компанія передавати підприємства з підконтрольного йому фонда длише в потрібні руки. Критику "голубих" на адресу Юлі за продаж "Криворіжсталі" "індусу" доводилось чути не раз. Але вони чомусь забувають, що то була саме реприватизація. А в справжньому продажу провина зовсім не Тимошенко.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Ющенко

Добавлю, если ктото скажет нужно было поменять сотрудников правоохранительных органов на других, НА КОГО? это не такое простое дело и привело бы, скорее всего, :nuke::nuke::nuke::nuke::nuke: это к еще худшему результату.
Про необхідність реформи правоохоронних органів говорять вже давно, причому політики з протилежних таборів.
Щодо гіршого результату... Чув, що Саакашвілі повністю розігнав в Грузії ДАІ і на її місці створив нову службу. Тепер там корупція практично подолана.
 

-=ANDERSON=-

New Member
Вообщем то ничего не вижу плохого от продажи отдельных отечественныхпредприятий иностранным инвесторам.
Сами предприятия остаются в Украине, платят налоги здесь, трудоустраивают наших граждан. Другой вопрос что должна существовать надёжная законодательная база защищающая отечественную экономику и граждан Украины.
 

-=ANDERSON=-

New Member
Re: Відповідь: Re: Ющенко

Про необхідність реформи правоохоронних органів говорять вже давно, причому політики з протилежних таборів.
Щодо гіршого результату... Чув, що Саакашвілі повністю розігнав в Грузії ДАІ і на її місці створив нову службу. Тепер там корупція практично подолана.
Реформа и смена сотрудников это разные вещи. У нас тоже ГАИ "гоняли", а толку? Нарушений меньше не стало, а ГАИшники, по моему, только мзду на дорогах собирают. При СОВКЕ такое явление тоже было, но они и порядок как-то умудрялись поддерживать. А сейчас, по "ВИДИКОНУ" сам видел ГАИшник не знает как бороться с машинами на озере Чеха. СЛАБАКИ!! Только и могут что мзду с задрипаных авто снимать. Но опять же это не Президентское дело ГАИшников ганять. Для этого другие службы есть. Президенту нужно задачи ставить и контролировать их выполнение. Но, оказывается, это не так просто. Опять же потому, кто на местах свои обязанности выполняет. Вот и думайте Президент плохой или кто другой.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Полностью согласен! Это самый большой просчет Президента. Вернее даже не просчет, а свойство его либеральной натуры. Если бы привлекли к ответственности виновных в массовых фальсификациях выборов (организаторов), виновных в криминальной приватизации, в бандитском захвате предприятий (типа Щербаня и Омельченко), сейчас все было бы по-другому.
Но, увы! История не знает сослагательного наклонения.
Разве это просчет? Интересно как бы он занимался тем же потом,
если бы других за то бы посадил тогда. Тогда бы надо было бы писать два криминальных кодекса - один для помаранчевых а другой для бело-голубых, и каждых судить по своему кодексу.Интересно какие преступления совершили одни и каких бы другие не совершали потом?

Что НУ что БЮТ что ПР -у всех их похоже одна идеология-сунуть нос
в кормушку и поглубже и отогнать конкурента,а людей просто за нос водят.
А особенно стыдно за президента-ему то все верили
 

Kramar

Іван Богун
CHGrey, я, безусловно, уважаю твои взгляды, но вынужден возразить. В 2004 при президенте Кучме и премьере Януковиче мне на работе доходчиво "объясняли" за кого нужно голосовать+я лично был свидетелем бандитского беспредела в на выборах в Тростянце во главе с Березиным и Киричко (ныне здравствующими и процветающими регионалами). Что-то я не припомню подобного наглого бандитизма от помаранчевых на выборах в 2006. Возможно они разворовывают страну (я не буду этого отрицать или подтверждать - пусть компетентные органы разбираются), но в фальсификациях выборов их обвинить не получится.
 

zergius

New Member
Да, выборы 2006 были пожалуй наиболее демократичными за все время независимости Украины, и в этом помимо других есть и большая заслуга президента.
 

zergius

New Member
Сколько будет стоить выполнение программы НУНС, это только вывод, подробнее по ссылке после цитаты.
Скромний підсумок

За найскромнішими розрахунками лише для деяких обіцянок, виконання програми блоку "НУНС" потребуватиме 2008 року додаткові 50 млрд. грн. Наступного року бюджетна система України може розраховувати на додаткові 45–50 млрд. грн. завдяки економічному зростанню. Але ж потрібно проіндексувати численні статті інших видатків! У заощадження на поліпшенні ефективності бюджетної системи не дуже віриться, у тому числі зважаючи на те, що гучний антикорупційний компонент програми не містить бачення того, як це зробити. Здається, з положенням "забезпечимо громадську експертизу та публічну оцінку виконання партіями передвиборчих зобов’язань" ця політична сила погарячкувала.

Цікаво, що програма не містить намірів фінансувати виконання липневого рішення Конституційного Суду. Нагадаємо, що два місяці тому Конституційний Суд визнав неконституційними обмеження у наданні пільг, компенсацій і гарантій, встановлені Законом "Про Державний бюджет України на 2007 рік" (серед авторів подання до КС – багато депутатів від "Нашої України"). За урядовими оцінками, які видаються нам доволі об’єктивними, виконання цього рішення у повному обсязі 2007 року потребуватиме 67 млрд. грн. (близько 10% ВВП), а 2008 року – ще більше. Вочевидь, виконання цього наміру до програми не входить. Інакше блоку "НУНС" доведеться шукати способи "подвоєння ВВП вже сьогодні".

P.S. Если программы обсуждаются в др. теме, укажите, в какой, а так, я лучшей темы не нашел, рекламы обсуждаются, а программы - нет... :?
 

CHGrey

Rzzevskiy
CHGrey, я, безусловно, уважаю твои взгляды, но вынужден возразить. В 2004 при президенте Кучме и премьере Януковиче мне на работе доходчиво "объясняли" за кого нужно голосовать+я лично был свидетелем бандитского беспредела в на выборах в Тростянце во главе с Березиным и Киричко (ныне здравствующими и процветающими регионалами). Что-то я не припомню подобного наглого бандитизма от помаранчевых на выборах в 2006. Возможно они разворовывают страну (я не буду этого отрицать или подтверждать - пусть компетентные органы разбираются), но в фальсификациях выборов их обвинить не получится.
Я не отрицаю того что помаранчевая революция много дала Украине
Это во первых то что власть стала уважать народ.(а может и побаиваться).Так же паритет сил -сейчас это залог демократии.
Но главная заслуга в этом это заслуга народа.

А последний ход президента и Юли это прямой анти-демократический
ход который даже Кучма себе не позволял.(из за того что поморанчевые
не смогли набрать верных депутатов в партийные списка они стали диктовать и большенству и всей Украине перевыборы(Юлькины ошибки расхлебывает вся Украина).)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Ющенко

А последний ход президента и Юли это прямой анти-демократический
ход который даже Кучма себе не позволял.(из за того что поморанчевые
не смогли набрать верных депутатов в партийные списка они стали диктовать и большенству и всей Украине перевыборы(Юлькины ошибки расхлебывает вся Украина).)
А ще Кучма не дозволяв, щоби в Раді так демонстративно депутати продавались та перебігали з однієї фракції в іншу, мов пацюки. Ми і так всі знаємо, яка там корупція та продажність, але ж так відверто та відкрито - це було вже занадто. Плюс до того, коаліція не дуже намагалась приховати свої наміри скупити будь-якою ціною депутатів для отримання 300 голосів, щоби потім зробити з нашого Президента "весільного генерала" - особу без прав та повноважень. Саме коаліція намагалась узурпувати владу. Хтось вже писав на форумі, що немає колективної відповідальності, так само, як і немає колективної провини. Закинути одному лідеру (Президенту) наслідки його невдалого (якщо воно буде справді невдалим) керування країною легше, ніж закинути 300-м "обранцям" Тоді вже точно "крайнього" не знайдеш - відповідати буде нікому.
Щодо того, чи був указ Президента неконституційним - люди вже висловлювались на форумі. Принаймні вони намагались аргументувати свої позиції статтями з Конституції, а не аргументами типу "мені так здається".
 
Зверху