Президентські вибори 2010

Кого з цих політиків Ви збираєтесь голосувати на Президентських виборах?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    179
Статус
Закрита.

bard

New Member
Re: Відповідь: Екзит-поли 1-го туру виборів Президента України 2010

А ви думаєте за нашої системи можуть посадити людину, що має 11 мільярдів доларів статків? Хоч один приклад навести можете?
Я вам кажу про те, що Тимошенко збиралися судити за фінансові злочини, на відміну від "шапочок" Яника.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Екзит-поли 1-го туру виборів Президента України 2010

Я вважаю що для президента держави мільярдні фінансові махінації кілька років тому значно страшніші за "шапки" за часів буремної юності.
 
Re: Екзит-поли 1-го туру виборів Президента України 2010

кому интересно смотрим шустера, у кого нет этого канала в тв трк украина , смотрим в инете эх там гриценко выступал
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Екзит-поли 1-го туру виборів Президента України 2010

Я вважаю що для президента держави мільярдні фінансові махінації кілька років тому значно страшніші за "шапки" за часів буремної юності.
О Господи))!! Начинается))) А то, что Ахметов сколько денег наколлекционировал во времена Януковича - это конечно же не в счет, ага)?
 

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Re: Відповідь: Екзит-поли 1-го туру виборів Президента України 2010

Я вважаю що для президента держави мільярдні фінансові махінації кілька років тому значно страшніші за "шапки" за часів буремної юності.
Страшно не прошлое,страшно настоящее тобишь безграмотность,необразованность.Страшно то,что нынешняя опозиция просидела столько лет сложа руки,а опозиция во много раз сильнее действующей власти.Страшно то,что предлагая и крича во всё горло за социальные стандарты- сами за это не голосуют.Смотрите хоть иногда прямое включение зала заседаний...
 
Re: Екзит-поли 1-го туру виборів Президента України 2010

я извиняюсь подскажите Химпром случаем не регионалы курируют? если да, то представьте что будит дальше если Янукович станет президентом?!
 

ret_

Я добрый.Главное,не злить
Re: Відповідь: Екзит-поли 1-го туру виборів Президента України 2010

Страшно то,что предлагая и крича во всё горло за социальные стандарты- сами за это не голосуют.Смотрите хоть иногда прямое включение зала заседаний...
во - во!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Екзит-поли 1-го туру виборів Президента України 2010

О Господи))!! Начинается))) А то, что Ахметов сколько денег наколлекционировал во времена Януковича - это конечно же не в счет, ага)?
Ахмєтов балатується в президенти?
А те що він "за часів Януковича" наколекціонував... А хіба за часів Тимошенко він став хоч трошки біднішим?

Смотрите хоть иногда прямое включение зала заседаний...
Я маю можливість споглядати його вживу. ;)
Страшно то,что нынешняя опозиция просидела столько лет сложа руки,а опозиция во много раз сильнее действующей власти.Страшно то,что предлагая и крича во всё горло за социальные стандарты- сами за это не голосуют.
Ви ще вірите що у нас в Раді є "опозиція"? Знаєте, під час війни був гарний вислів: "в окопах нет атеистов". Так само і тут.
 

Klemento

Забанен
Re: Відповідь: Екзит-поли 1-го туру виборів Президента України 2010

Страшно не прошлое,страшно настоящее тобишь безграмотность,необразованность.Страшно то,что нынешняя опозиция просидела столько лет сложа руки,а опозиция во много раз сильнее действующей власти.Страшно то,что предлагая и крича во всё горло за социальные стандарты- сами за это не голосуют.Смотрите хоть иногда прямое включение зала заседаний...
А такое происходит постоянно.
 

Lacoste

<b><font color="magenta">*:Храбрая Моська:*</b>
Модератор
Re: Фальсіфікація на президентських виборах 2010 року.

право голоса у 36 млн человек, опросили 12 000 это не каждый 15-20 а каждый 3000...

ЗЫ голосовал за Тигипко....
и я за Тигипко...тому що симпатяжка:D
 
Статус
Закрита.
Зверху