НАС - Народна Армія Спасіння

Проголосували б Ви за Пабата на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    32

MAKCIM

radioamator
Мы стоим ...
Мы будем ...
Мы можем...
Наша мета ...
Наше завдання ...
Все ето было в 2004 .... лапшы по сегодня хватает.... ктоб кетчупа дал еще...

Не словом, а делом! А то мы, да мы... а сами....

Нужно хотябы так.
Вот мы зделали ето, дистигли етово, запретили третье, побороли десятое, и все фактами закреплено ...

Я да мы стобою - лозунг политиков Украины....
 

cyberfox

THE LOONY !!!
а Вы (НАС) траву легализуете, если станете президентом???
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: НАС - Народна Армія Спасіння

Кому що, а кому головне аби траву легалізували.... :lol:
 

ivan-off_nas

Координатор
Все ето было в 2004 .... лапшы по сегодня хватает.... ктоб кетчупа дал еще...

Не словом, а делом! А то мы, да мы... а сами....

Нужно хотябы так.
Вот мы зделали ето, дистигли етово, запретили третье, побороли десятое, и все фактами закреплено ...

Я да мы стобою - лозунг политиков Украины....
Як ви кажете ділом...
Наша оргонізція ще доволі таки молода, і те що ми зараз можемо робити це влаштовувати пікети та подавати позови до судів та прокуратури на тих , хто зраджує свою державу (деталі на сайті),(інших методів поки що не має,бо як сазав один політик : "У них влада і у них гроші") але результати вже є,нас побачили і вже побоюються політики!
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Говорят, шо миллионер, который командует Армией спасения (от свиного гриппа?), имеет четыре шикарных иномарки. Считаю, шо это его большое достоинство. Если человек смог заработать для себя хорошую копейку, то и для народа он будет стараться. Согласны?
Но всё равно до авторитета Віктора Андрійовича ему так же далеко, как мне до его миллионов.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: НАС - Народна Армія Спасіння

Починали з Штабу Національного Порятунку ( ШНаП ): . Зараз Народна Армія Спасіння. Чому, доречи, не Порятунку? Ви що Ієговістами стали, чи "НАС" тіпо красивіше абріватура? Так "За нас", навить для тих хто у вас, буде по дурному звучати, тим більш у тих хто дивитись з боку буде. Нагадує якусь дешеву рекламу "дешевий порошок для вас!". Ще й почався масовий спам в інеті "За НАС". А потім, ми тіпо найпопулярнійший інетресурс.
А якщо коротко, моя думка така, що гр. Пабат тупо рветься до влади. При цьому фантазії щось новеньке вигадати нема, тому використовує вже набридлі штампи.
 

ivan-off_nas

Координатор
Re: Відповідь: НАС - Народна Армія Спасіння

Починали з Штабу Національного Порятунку ( ШНаП ): . Зараз Народна Армія Спасіння. Чому, доречи, не Порятунку? Ви що Ієговістами стали, чи "НАС" тіпо красивіше абріватура? Так "За нас", навить для тих хто у вас, буде по дурному звучати, тим більш у тих хто дивитись з боку буде. Нагадує якусь дешеву рекламу "дешевий порошок для вас!". Ще й почався масовий спам в інеті "За НАС". А потім, ми тіпо найпопулярнійший інетресурс.
А якщо коротко, моя думка така, що гр. Пабат тупо рветься до влади. При цьому фантазії щось новеньке вигадати нема, тому використовує вже набридлі штампи.
шАНОВНИЙ, не плутайте грішне з правидним ! , НАС не має жодного ставлення до ШНаП ,чи як ви там його назвали ,якщо ви уважно читаєте цей форум ,то могли б побачити що вже велася дискусія з цього приводу.
А що до "ієговістів" то це ви вже перегнули палицю !
Розпалювання міжрелігійної ворожнечі , чи як ?:evil:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: НАС - Народна Армія Спасіння

шАНОВНИЙ, не плутайте грішне з правидним ! , НАС не має жодного ставлення до ШНаП ,чи як ви там його назвали ,якщо ви уважно читаєте цей форум ,то могли б побачити що вже велася дискусія з цього приводу.
А що до "ієговістів" то це ви вже перегнули палицю !
Розпалювання міжрелігійної ворожнечі , чи як ?:evil:
Ну вибачайте за ієговистів, у мене вони з'асоціювались з вами скоріше за нав'язливосттю. Нічого особливого не маю проти того що вони там проповідують.
А Пабата я саме за акцію "Проти всіх" і повалені намети запам'ятав. Особливо мені його нагла поведінка на 5-му каналі не сподобалась, коли його запросили, а він у прямому ефірі замість того щоб щось по суті сказати, почав пургу на журналістів гнати. Це моя особиста думка і оцінка, а там може він під тою пургою щось важливе казав. Тільки я такого в прямому ефірі від жодного гостя студії ще не чув. Вибачаюсь, якщо той Пабат не Ваш Пабат, а який інший.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Повторюсь, господа.
Вопрос. Если парень-миллионер имеет четыре отличные иномарки и мечтает спасать народ, то не стоило бы ему начать с того, шоб продать иномарки, оставив себе только одну, а денежки от проданных машин направить, например, на закупку лекарств для малоимущих сограждан, которых он якобы собирается "спасать"?
Вот я, например, тоже молодой буржуй, но никого не собираюсь спасать и денежки гребу, в основном, под себя. Но я это говорю честно и не пытаюсь пудрить мозги доверчивым согражданам, и не лезу в "народные спасители". Я понятно изъясняюсь?
 

CHGrey

Rzzevskiy
Манит корыто бюджетной кормушки.И все по проторенному пути топают.Типа народ все схавает.А схавает или нет ? Патриотизмом уже прикрывались,национализмом то же ,демократией и бандитов в тюрьмы было Что еще осталось? Дел только ни у кого нет,по которым их можно было бы оценить.Хотя дела есть.Мерсы,дворцы,гектары земли.
А ты Нахрапов торгуй,работай.И врядли у тебя гектары земли будут и мерсы.
Ты же не в америке или в европе.Здесь что бы иметь все надо во власть идти,и просто заниматься тем за что в любой цивилизованной стране дают лет по сто тюрьмы.Правильным путем идет Украина товарищи правильным.Только куда ?
 
Зверху