НАС - Народна Армія Спасіння

Проголосували б Ви за Пабата на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    32

ivan-off_nas

Координатор
ХТО МИ?

Ми - Народна Армія Спасіння (НАС).
НАС - це громадський рух, який захищає людей від свавілля
влади та політиків.
ЗА ЩО МИ?

Ми стоїмо на на захисті інтересів усіх гродамян України.
Наша мета - змінити теперішню порочну систему влади.
Наше завдання - об'єднати усіх соціально активних людей, які
розуміють, що так далі тривати не може.
Що країну треба спасати.
Ми разом проводимо системні зміни в долі міста, району,держави.
ПРОТИ ЧОГО МИ?

Ми проти знищення держави нашою владою. Ми проти того, щоб політики позбавляли Україну майбутнього. Ми проти того, щоб політики нечесним шляхом намагалися залишитися при владі.
 

gimnast1981

мыслитель
ХТО МИ?

Ми - Народна Армія Спасіння (НАС).
НАС - це громадський рух, який захищає людей від свавілля
влади та політиків.
ЗА ЩО МИ?

Ми стоїмо на на захисті інтересів усіх гродамян України.
Наша мета - змінити теперішню порочну систему влади.
Наше завдання - об'єднати усіх соціально активних людей, які
розуміють, що так далі тривати не може.
Що країну треба спасати.
Ми разом проводимо системні зміни в долі міста, району,держави.
ПРОТИ ЧОГО МИ?

Ми проти знищення держави нашою владою. Ми проти того, щоб політики позбавляли Україну майбутнього. Ми проти того, щоб політики нечесним шляхом намагалися залишитися при владі.
Гдето мы ето уже слышали ??!!!А вспомнил -5 лет назад на маидане!!!:lol::lol::lol:
 

МАХ

Active Member
а у мене просто маленьке запитання хто такі "Ми"? хто організатор?, чим він займається и так маленька быографія... а також список інших хто входить в ми... ткож цікаво хто спонсор? и до чого тут иранський прапор?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: НАС - Народна Армія Спасіння

Це не іранський, це перевернутий прапор 3-го Райху... :lol:
 

ivan-off_nas

Координатор
Гдето мы ето уже слышали ??!!!А вспомнил -5 лет назад на маидане!!!:lol::lol::lol:
Ви знаєте,тут плакати потрібно (пригадуючи про майдан),а ви ставите смайли які посміхаються.:evil:

Так,ви праві дещо схоже є - початок і ідея,ідея об'эднати і підняти наш обездолений народ , донести до людей правду,розкрити очі на те що робить зараз і робила впродовж 18 років наша влада.
 

Henry

Member
от темы до темы становится всё смешнее читать этот форум
 

ivan-off_nas

Координатор
а у мене просто маленьке запитання хто такі "Ми"? хто організатор?, чим він займається и так маленька быографія... а також список інших хто входить в ми... ткож цікаво хто спонсор? и до чого тут иранський прапор?
Відповідь на ваше маленьке запитання
1) Ми - це громадський рух,об'єднання людей,яким не байдуже майбутнє держави.
2) Організатором є, Олександр Вікторович Пабат,
чим він займається і біографія , є у нас на сайті (у мене в підписі) і звагалі в інтернеті.
3) Список координаторів є на нашому сайті,список всіх людей нажаль я надати не можу,але запевняю вас , що це звичайні люди,які хочуть добре жити у гарній,своїй країні Україні,такі як ми з вами.
4)Конкретного спонсора у НАС немає,спонсором є кожен не байдужий українець,який має можливість перерахувати хоч гривню на наш рахунок.
(інформація про стан рахунку знаходиться на сайті у відкритому вигляді,тобто кожен відвідувач сайту може побачити скільки коштів є на рахунку.)
5) Я вас запевняю, наш прапор не є прапором країни Іран , Вигляд прапору був запропонований на Всеукраїнському форумі,
значення кольорів :
чорний - українська родюча земля
білий - світлий шлях до нашого майбутьнього
червоний - переможна зірка
 
Зверху