савик шустер и "свобода слова"

Смотрите ли вы "Свободу слова" на ICTV&

  • Да

    Голосів: 61 31.1%
  • Иногда

    Голосів: 78 39.8%
  • Нет

    Голосів: 46 23.5%
  • Впервые о такой слышу!

    Голосів: 11 5.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    196

Богдана

Послідовниця іншого
Відповідь: савик шустер и "свобода слова"

Ви тут про закони згадали, а про совість хтось згадає, невже це нормальний випадок для працівників в формі? Чи для того, щоб зупинитися йому потрібно отримати наказ, а сам він сліпий чи шо. Весь світ від цього випадку в шоці, немає, навіть, сумнівів - перевищення повноважень, більше того, якась незрозуміла і безглузда помста. Хай там як, а я із задоволенням би пішла на футдол до цього, а зараз - ну його, дома подивлюся.
 

Andys

New Member
Re: Відповідь: савик шустер и "свобода слова"

Ви тут про закони згадали, а про совість хтось згадає, невже це нормальний випадок для працівників в формі? Чи для того, щоб зупинитися йому потрібно отримати наказ, а сам він сліпий чи шо. Весь світ від цього випадку в шоці, немає, навіть, сумнівів - перевищення повноважень, більше того, якась незрозуміла і безглузда помста. Хай там як, а я із задоволенням би пішла на футдол до цього, а зараз - ну його, дома подивлюся.
ну а я про что
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Еще раз повторяю, что если бы ее ИЗБИВАЛИ то она бы еще лежала в больнице. Сказано было валите нах. из сектора, а она в противоположную сторону смотрит и что то говорит.
ст. 11 Закона про милицию гласит, что сотр. милиции имеет право применять спецсредства к лицам, которые подозреваются в совершении правонарушения, за оскорбление сотрудника, за неповиновение, а подозрение - это на усмотрение сотрудника. Нельзя применять только к особам младше 14 лет, и к беременным женщинам. Этой как мне известно 16.
Якщо я Вас правильно зрозумів, то треба "беркутовціям" ще "півлітру" поставити за те, що ту дівчинку не покалічили або й не вбили. А то запросто таке могли зробити і, судячи з Ваших слів, були б абсолютно праві.
Наскільки я знаю, то спецзасоби не можна застосовувати відносно осіб похилого віку, жінок з явними ознаками вагітності і неповнолітніх (окрім вчинення ними групового нападу). Ви там бачили груповий напад? Ця дівчинка керувала групою хуліганів?
І що значить "валите нах. из сектора"? Ви не припускаєте, що неповнолітня особа може в такій екстремальній ситуації перебувати в шоці від побаченого або просто перелякатись, щоби адекватно реагувати на подібного роду команди. Наскільки я знаю, то в КК України є стаття за те, що дії під час захисту не відповідали реальній загрозі (нехай дипломовані юристи мене поправлять). Має місце якраз цей випадок.
 
Останнє редагування:

Life-ua

+ плюс - минус
ст. 11 Закона про милицию гласит, что сотр. милиции имеет право применять спецсредства к лицам, которые подозреваются в совершении правонарушения, за оскорбление сотрудника, за неповиновение, а подозрение - это на усмотрение сотрудника. Нельзя применять только к особам младше 14 лет, и к беременным женщинам. Этой как мне известно 16.
За совершение административного правопорушення - закон не предусматривает применение силы (по отношению к этой девочки превышенны должностные полномочия , так как видно что она не сопротивлялась - да и зажжение фаэра (что повлекло разгон) есть административным правопорушенням за что дивно что разгоняли целую трибуну)
 

Life-ua

+ плюс - минус
а Президент? Он тоже улыбался и смотрел на бойню.
я не видел улыбался он или нет , но за действия Беркута в целом должен отвечать министр МВД (или принять меры и наказать виновных или уйти в отставку) - так как они в его подчинении .
 

BartoN

Member
Стаття 12. Умови і межі застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів і вогнепальної зброї

Міліція має право застосовувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби і вогнепальну зброю у випадках і в порядку, передбачених цим Законом.

Застосуванню сили, спеціальних засобів і вогнепальної зброї повинно передувати попередження про намір їх використання, якщо дозволяють обставини. Без попередження фізична сила, спеціальні засоби і зброя можуть застосовуватися, якщо виникла безпосередня загроза життю або здоров'ю громадян чи працівників міліції.

Забороняється застосовувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби і вогнепальну зброю до жінок з явними ознаками вагітності, осіб похилого віку або з вираженими ознаками інвалідності та МАЛОЛІТНІХ, крім випадків вчинення ними групового нападу, що загрожує життю і здоров'ю людей, працівників міліції, або збройного нападу чи збройного опору.
МАЛОЛІТНІ - ДО 14 ЛЕТ!!!
 

Grosso

wonderwall
За совершение административного правопорушення - закон не предусматривает применение силы (по отношению к этой девочки превышенны должностные полномочия , так как видно что она не сопротивлялась - да и зажжение фаэра (что повлекло разгон) есть административным правопорушенням за что дивно что разгоняли целую трибуну)
ну тут поддержу Луценко, который в эфире у Шустера сказал: "Раз кто- то украл кошелек, это не значит, что нужно посадить весь квартал".
Сволочи. Особенно те, кто на девочку дубинку поднял. И Стогний с его доводами о якобы запугивании (!!!) выглядит просто смешно... Просто бессовестный лгун! Он даже в студии перед ребенком не извинился! Да еще и брякнул: "представь о том, что бы было, если бы тебя ударили!"
Ну а о том, как на одну и ту же ситуацию с файером реагируют менты у нас и у них, знают многие.
Міліція має право застосовувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби і вогнепальну зброю у випадках і в порядку, передбачених цим Законом.

!![/B][/COLOR]
Працівники міліції мають право застосовувати наручники,
гумові кийки, засоби зв'язування, сльозоточиві речовини,
світлозвукові пристрої відволікаючої дії, пристрої для відкриття
приміщень і примусової зупинки транспорту, водомети, бронемашини
та інші спеціальні і транспортні засоби, а також використовувати
службових собак у таких випадках:
1) для захисту громадян і самозахисту від нападу та інших
дій, що створюють загрозу їх життю або здоров'ю;
( Дію пункту 1 частини першої статті 14 поширено на особовий склад
Державної фельд'єгерської служби України при Державному комітеті
зв'язку та інформатизації України згідно із Законом N 834-XIV
( 834-14 ) від 06.07.99 )
2) для припинення масових безпорядків і групових порушень
громадського порядку;
3) для відбиття нападу на будівлі, приміщення, споруди і
транспортні засоби, незалежно від їх належності, або їх звільнення
у разі захоплення;
( Дію пункту 3 частини першої статті 14 поширено на особовий склад
Державної фельд'єгерської служби України при Державному комітеті
зв'язку та інформатизації України згідно із Законом N 834-XIV
( 834-14 ) від 06.07.99 )
4) для затримання і доставки в міліцію або інше службове
приміщення осіб, які вчинили правопорушення, а також для
конвоювання і тримання осіб, затриманих і підданих арешту, взятих
під варту, якщо зазначені вище особи чинять опір працівникам
міліції або якщо є підстави вважати, що вони можуть вчинити втечу
чи завдати шкоди оточуючим або собі;
5) для припинення масового захоплення землі та інших дій, що
можуть призвести до зіткнення груп населення, а також діянь, які
паралізують роботу транспорту, життєдіяльності населених пунктів,
посягають на громадський спокій, життя і здоров'я людей;
6) для припинення опору працівникові міліції та іншим особам,
які виконують службові або громадські обов'язки по охороні
громадського порядку і боротьбі із злочинністю;
7) для звільнення заложників.
Вид спеціального засобу, час початку та інтенсивність його
застосування визначаються з урахуванням обстановки, що склалася,
характеру правопорушення і особи правопорушника.
( Дію частини другої статті 14 поширено на особовий склад
Державної фельд'єгерської служби України при Державному комітеті
зв'язку та інформатизації України згідно із Законом N 834-XIV
( 834-14 ) від 06.07.99 )
( 834-14 ) від 06.07.99 )
Вопрос: "Что из вышеперечисленного совершила эта девочка?" Вы ж цитируйте закон в нужном объеме, а не выхватывайте отдельные фрагменты.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Речь вообще не только о конкретной девочке. Фаеры никак не тянут на какую либо из причин по которым Беркут должен налетать и разгонять трибуну с помощью дубинок. Это было административное нарушение, за которое участникам максимум светил штраф, и их вполне можно было задержать и более цивилизованым способом. Действия Беркута ничем не аргументировано. А что касается Стогния, то он всего лишь должностное лицо, которое высказывает точку зрения руководства. Работа у него такая - если не ошибаюсь начальник отдела связи с пресой или общественностью. Своё мнение он если и имеет, высказывать, как должностное лицо не имеет право. И я ему не сочувствую, если его мнение не совпадает с тем, что ему приходится говорить, действительно, выглядит он как идиот.
 

Life-ua

+ плюс - минус
ну тут поддержу Луценко, который в эфире у Шустера сказал: "Раз кто- то украл кошелек, это не значит, что нужно посадить весь квартал".
І я про это , сейчас должен следователь прокуратуры возбудить уголовное дело (правда с прокурорами у нас неразбериха) и выяснить было-ли превышение служебных полномочий или нет (хотя это все видели) и на каком основании и кто дал команду разгонять трибуну из-за Фаеров . (я слышал Итальянци хотят нас лишить Евро 2012 - мол у нас жестоко избивают даже детей , эти кадры обошли весь мир . Если товарищь Цушко не извенится публично за дейстивия милиции - то дивно будет если он не подаст в отставку)

Кстате к твоему примеру : если кто-то из Секретариата президента позвонит ему и скажет об неизвестных людях он тоже поедет как в прокуратуру штурмовать ?

И Стогний с его доводами о якобы запугивании (!!!) выглядит просто смешно... Просто бессовестный лгун! Он даже в студии перед ребенком не извинился! Да еще и брякнул: "представь о том, что бы было, если бы тебя ударили!"
Стогний в моих глазах упал дальше некуда , может ждёт генеральское звание ? Даже если он и не признаёт избиения девочки (неправомерного) - то хотя-бы за факт избиения извинился-бы от имени МВД ... (дескать сожалею что пострадали и всё такое , но даже этого мы не дождались)

Вопрос: "Что из вышеперечисленного совершила эта девочка?" Вы ж цитируйте закон в нужном объеме, а не выхватывайте отдельные фрагменты.
Я видел только как стояла беспомощьная девочка (растерянная) и как её толкали и прилаживались дубинкой . (больше ничего , даже сопротивления для защиты не оказывала)
 
Зверху