Полицейский беспредел

Vic_51

Миссионер
коли тоді вони знали, що якщо Луценко його "дебош" не вдалося замовчати
В стране где он не более чем номинальная личность?
А, случись такое в Борисполе, смею предположить что его ещё бы и на орден представили: мол не щадя своего здоровья, на благо народа и т.д. и т.п. Ничего не напоминает?

Только революция.
Не, уже было. Тем более что:
Нічого це не змінить. Хтось під "шумок" комусь помститься ( до кого дотягнеться - сусіду там, чи податковому інспектору ), до влади, як завжди, дорвуться ті, хто більше всіх буде базикати, потягнуть за собою найближчих "любих друзів" ( як завжди ).
PS Про купе уже было, вроде решили гнать оттуда неадекватов а не менять их на следующих. Но это притянуто за уши, ведь к государственным структурам и механизмам такое сравнение отношения не имеет.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Полицейский беспредел

А це ж поліція Євросоюзу. Ті стандарти, до яких ми маємо "тягнутись".
Так. Мені здається, що . Там поліцейський не буде хизуватися своєю владою, а в разі потреби зупинить навіть вищу посадову особу. У випадку з Луценком, на мою думку, мало місце інше: попри всі відхрещування від гітлеризму, вони продовжують вважати нас "унтерменшами" (хоча, наша провина в тому також є). А ще дуже хочеться їм когось підставити під свої гріхи. Я наводив приклади і про їх нинішні фільми і про випадок з Дем'янюком.
Але, наскільки я розумію, шанувальнику Вермахту пану Штайну то байдуже?
Ну і що? Де факти того, що грузини не довіряють своїй поліції, як українці своїй міліції? Продовжуєте мавпувати та заводити дискусію в глухий кут? Як приклад я навів вчинок головного міліціянта Грузії. Наш Захарченко на таке здатен після всього, що сталося? Наскільки я знаю, він навіть не вибачився за своїх колег. Ви ж мені пропонуєте якусь інформацію від Гобліна (до речі, колишній "ментяра", мабуть в найгіршому розумінні цього слова), що уявив себе не лише корифеєм перекладу (навіть щось "вякав" на Володарського), але, як бачимо і "політичним аналітиком". І звичайно ж "про підарасів." Хто б сумнівався. Кому що, а Штайну - "підараси" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Маєте бажання - почитайте ще "про їх стандарти", до яких, за Вашою думкою, не варто "тягнутися":



Випадок більш комічний, але все таки -

Його там вже "судять" скільки я себе пам'ятаю. А він все ще непогано себе почуває.
А може пригадаєте, кого з наших можновладців так судили? Максимум, що змогли, намагалися показово посварити Кучму. Показово посварили, далі що?
Не маю інформації з іншого джерела про цю ж подію. Але знаю, що ці хлопці не відзначаються лагідною поведінкою. Окрім те, що поділяють тих же націоналістів на правильних (себе) і неправильних (інших) щось та говорить. Наскільки я знаю з маршами "Свободи" в той час проблем не було. але ж "Свобода" за їх класифікацією, мабуть, неправильні націоналісти.
Хотілось би якийсь інший приклад.
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Полицейский беспредел

до влади, як завжди, дорвуться ті, хто більше всіх буде базикати
При обнулении статусов до власти дорвутся те, кто сможет показать себя, организовать людей, спланировать действия.

Якийсь час можливо щось і буде працювати "як треба". Але не факт. Скоріше за все, мотивуючим революційними часами нова влада проведе черговий "дерібан" майна - відбере у багатих і віддасе - державі. Ну звісно "під своїм мудрим керівництвом".
Любую систему нужно чистить. Пока Сталин отстреливал - система работала, как только отстреливать перестали - все загнило.
"Основу любой организации составляет среднее звено руководства, то, что
стоит между вождем и народом, между князем и дружиной Оно же является
наиболее уязвимой и скоропортящейся частью организации. Сталин это понимал,
Наполеон - нет. После российской кампании ему нужно было расстрелять
маршалов, министров и родственников, и заменить их капитанами. Он выиграл
бы."

Тільки по ходу справи хтось "напроч" зійде з дістанції.
И что с того?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Полицейский беспредел

Там поліцейський не буде хизуватися своєю владою, а в разі потреби зупинить навіть вищу посадову особу.


А ще дуже хочеться їм когось підставити під свої гріхи. Я наводив приклади і про їх нинішні фільми і про випадок з Дем'янюком.
После всей той лжи, которую на них повесили - они еще действуют недопустимо толерантно.

А може пригадаєте, кого з наших можновладців так судили?
Юлия Владимировна - сидит. Луценко - отсидел.
А Берлускони - все "судят"...
Начальник таможни (или как его там) - сидит. Генерал милиции Пукач - сидит.
А начальник ГАИ Эстонии... лишь "подал в отставку".
Такие дела...

Наскільки я знаю з маршами "Свободи" в той час проблем не було.
Потому, что "Свобода" тогда поступила достаточно подло. Как, в общем, и всегда. Вместо того, чтобы поддержать националистов - "Свобода" поддержала власть.
Была общая договоренность всех основных правых сил, мол пройдем маршем по намеченному пути. Но перед началом марша власть решила все запретить и "чтобы избежать сутычок" пустить коммунистов на Хрещатик, а националисты пусть "ходят на Троещине". "Свобода" личные амбиции решила поставить выше идеи и "взяв под козырек" пошла отмечать там, где указали ей власти.

Не маю інформації з іншого джерела про цю ж подію.

Это пойдет?

Але знаю, що ці хлопці не відзначаються лагідною поведінкою.
УНТПшники, кстати, сами тогда разбежались в основной массе. Остались только Патриот Украины и Братство.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Полицейский беспредел

Знову "суперфілолог" і "політичний аналітик" Гоблін? А іншого Ви не знайшли? А Ви слухали, про що він каже - що на нижчому рівні (з їх ППСником чи ДАЇшником) через хабар домовитися не можна, а корупція є лише на вищому рівні.
Коли не помиляюся, то йшлося саме про їх поліцію. І тут Гоблін говорить про відсутність серед них корупції. Ви б хоча передивлялися той матеріал що викладаєте.
После всей той лжи, которую на них повесили - они еще действуют недопустимо толерантно.
В такому разі союзники дуже толерантно розбомбили Дрезден. Німеччина заслужила на більшу помсту.
Юлия Владимировна - сидит. Луценко - отсидел.
А Берлускони - все "судят"...
Начальник таможни (или как его там) - сидит. Генерал милиции Пукач - сидит.
А начальник ГАИ Эстонии... лишь "подал в отставку".
Такие дела...
Містер Штайн знову вирішив помавпувати? "Воно й не дивно". Юля і Луценко сіли не за злочини, а за те, що були в опозиції до влади. "Или как его там" також з тієї причини, бо він був Юлін підлеглий. Пукача спіймала колишня влада.А який, на Вашу думку, на нього чекав вирок після такого резонансу? Зате Леонід Вінілович (аналог Берлусконі) показово був переляканий і показово відпущений без суду, попри те,
І на начальнику естонського ДАЇ (тобто на його підлеглих) гріхів набагато менше, ніж на підлеглих Захарченка. Проте перший подав у відставку, а другий навіть не вибачився за свою міліцію. Але пану Штайну то не важливо, бо "підараси" куди страшніші і небезпечніші. Чи не так?

Потому, что "Свобода" тогда поступила достаточно подло. Как, в общем, и всегда. Вместо того, чтобы поддержать националистов - "Свобода" поддержала власть.
Была общая договоренность всех основных правых сил, мол пройдем маршем по намеченному пути. Но перед началом марша власть решила все запретить и "чтобы избежать сутычок" пустить коммунистов на Хрещатик, а националисты пусть "ходят на Троещине". "Свобода" личные амбиции решила поставить выше идеи и "взяв под козырек" пошла отмечать там, где указали ей власти.
......
УНТПшники, кстати, сами тогда разбежались в основной массе. Остались только Патриот Украины и Братство.
Бла-бла-бла. Коротше кажучі - казли всі, крім "ПУ" і фараона Діми. Дивно, як це Ви ще яєчню на вічному вогні не згадали. Там також була репресія влади?

Это пойдет?
Ні, бо це про ті самі події, лише іншою мовою. Мені, будь ласка, , тільки часів Ющенка.
 

21h

Вернулся
Vic_51,Так точно, Путин закрыл после "переможных контрактов".
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Полицейский беспредел

Да бросьте! Кстати, вот при Ющенко дела против неё закрывали.
Це коли вона "кинула" на мільйони доларів міністерство оборони РФ, як казав Корчинський "нашого ймовірного супротивника"? Так за це їй треба Героя України дати. :lol::lol::lol:
 
Зверху