Полицейский беспредел

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Полицейский беспредел

Мстят? Бандеры на них нет!
Бандєрьі нєтъ, но дєло єга жьівьотъ! Понєжє імєнно бандєровцьі істязаютъ руССкіх людєй ваапсчє і (нє пабаюсь єнтого словєса) развєдчєгов в частності своєю т.н. "мовою", сімволікой і нєпосільньім созєрцанієм нєнавістньіх вьішьіванок. ДОКОЛЄ???
Нагадайте. Тільки прошу нагадати не якісь безлузді пропозиції якихось там корифанів, пардон, однопартійців підсудного, які, як і Ваші пости, "відзначаються глибоким змістом і виваженістю", а факти того, як влада "кришувала" Лозінського, як намагалася "зам'яти" чи перекрутити справу, як пом'якшували вирок. Я ж знаю одне: як тільки Лозінського спіймали - одразу ж взяли під варту і на волю він більше не вийшов. Як робить нині Ваша влада - я наводив приклад з тим же Демишканом, що за вбивство людини отримав умовний термін.
Тому як то у вас кажуть "чья бы корова мычала".
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Полицейский беспредел

Евросоюз - евростандарты. Мы ж туда, вроде как, интегрироваться хотим?
А до чого тут це? Луценко і євроінтеграція? Зв'язка не бачу. Дивно, як Ви ще "підарасів" не згадали, які постійно бігають за Вами та домагаються Вас скрізь, де тільки можна. Коли ж Ви так завзято про інтеграцію. Ось випадок у країні, яка дійсно стає на шлях цієї інтеграції. Президент Грузії Михайло Саакашвілі реформував свою міліцію. Тепер у них даїшники не беруть хабарів, а люди цілком довіряють охоронцям порядку. Коли ж громадськості стали відомі факти знущання над затриманими у відділку - . А тепер порівняйте з подіями на нашій Миколаївщині... Як Ви гадаєте, Захарченко подасть у відставку? Питання риторичне.
Ось Вам Як гадаєте, чим закінчилось все? Та нічим, . І це лише син віце-мера якогось там райцентру. А ось в Італії . Справді, нікчемні у них цінності. Тому Ви і далі продовжуйте бити на сполох і горлати про засилля "підарасів".
Да, Ющ не выпускал "Вадиків-румунів" - он выпускал Беркут.
Добре, нехай буде "Беркут". Факти в студію.
 
Останнє редагування:

Satori

Well-Known Member
Двое.
Один у другого спрашивает - Ты хочешь в Европу? Хочу!!!
- И я тебя хочу в Европу.
/...риторика.../
 

21h

Вернулся
Satori, меня всегда удивляли субъекты , точнее частные случаи человека думающего, причастность которых у меня вызывает сомнения. Неужели взрослый, адекватно мыслящий человек настолько подвержен догматическому мышлению. Что такое "хочу в Европу" - это самый что ни есть шаблон, догма, под смыслом которого эти индивиды подразумевают что то похожее на "хочу в туалет", настолько же не преодолимое желание. А что на самом деле подразумевается в понятии "движение в Европу"? А потнимается вот что:
а) верховенство права;
б) равноправие;
г) развитая соц. сфера;
д) развитая инфраструктура, свобода передвижения;

Кто заметил разницу между "хочуу в Европу" и "движение в Европу"?
И да, прекращайте тут оффтопик не ведитесь на троллинг Викса.
 

Satori

Well-Known Member
Satori, меня всегда удивляли субъекты , точнее частные случаи человека думающего, причастность которых у меня вызывает сомнения. Неужели взрослый, адекватно мыслящий человек настолько подвержен догматическому мышлению. Что такое "хочу в Европу" - это самый что ни есть шаблон, догма, под смыслом которого эти индивиды подразумевают что то похожее на "хочу в туалет", настолько же не преодолимое желание. А что на самом деле подразумевается в понятии "движение в Европу"? А потнимается вот что:
а) верховенство права;
б) равноправие;
г) развитая соц. сфера;
д) развитая инфраструктура, свобода передвижения;

Кто заметил разницу между "хочуу в Европу" и "движение в Европу"?
И да, прекращайте тут оффтопик не ведитесь на троллинг Викса.
Согласен со всем сказанным Вами. Эта якобы шуточная фразка из какого-то сайтика просто иллюстрирует как мне кажется слишком уж обывательское представление многих по поводу именно движения в Европу, то есть
а) верховенство права;
б) равноправие;
г) развитая соц. сфера;
д) развитая инфраструктура, свобода передвижения;
как Вы правильно и написали.
Некоторые пытаются свести представление об этом эволюционном процессе для Украины к неким пародийным представлениям о якобы вседозволенности в Европе или ее распущенности. Что вовсе не соответствует действительности.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Полицейский беспредел

А до чого тут це? Луценко і євроінтеграція? Зв'язка не бачу.
Ну як же:
Ага. Тільки німці зробили алкоголіком не лише Луценка, але і його сина, який на той час проходив серйозне лікування, тому алкоголь вживати просто не міг.
А це ж поліція Євросоюзу. Ті стандарти, до яких ми маємо "тягнутись".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі реформував свою міліцію. Тепер у них даїшники не беруть хабарів, а люди цілком довіряють охоронцям порядку.


А ось в Італії засудили колишнього найвищого посадовця країни.
Його там вже "судять" скільки я себе пам'ятаю. А він все ще непогано себе почуває.

Добре, нехай буде "Беркут". Факти в студію.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Полицейский беспредел

Нет, сначала нужно изменить систему. А система уже исправит остачу.
Чиновник - он больше бюрократ, чем человек. Т.е. каким бы он ни был вором по своей человеческой сути, если система воровать не даст - он воровать не будет, при всем желании.
Згоден. Але... Хто її змінити зможе? В сенсі так, щоб вона після цього, так, як вона має по змісту працювати, почала працювати. Чи хоча б щось схоже було. Де ці люді?

Да ладно. А то ли не Луценко дебош в Германии устраивал? То ли не Лозинского прикрывали до последнего? То ли не при Юще прессовали на митингах?
Просто срача между политиками было полно, на других эфирного времени не оставалось. Когда премьер гонит на президента - никто не будет вместо этого показывать истории про рядового опера, который что-то там натворил.
Класне порівняння :facepalm:
Я не кажу, що за Юща все було так як треба. Але, нагадайте якійсь "ментовський беспредел", який би намагались на гальмах спускати. Мєнти з того часу майже не змінились, але, одна справа, коли тоді вони знали, що якщо Луценко його "дебош" не вдалося замовчати, то їм тим більш, і інша справа зараз, коли вони знають, що їх "старші" від будь чого за певну плату "відмажуть".
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Полицейский беспредел

Згоден. Але... Хто її змінити зможе? В сенсі так, щоб вона після цього так як вона має по змісту працювати, почала працювати. Чи хоча б щось схоже було. Де ці люді?
Только революция. И не "маскарад на площади", а именно полноценный бунт. Обнуление всех статусов. Тогда и будут люди. По-другому ничего не поменяется.

але, одна справа, коли тоді вони знали, що якщо Луценко його "дебош" не вдалося замовчати, то їм тим більш
...умолчать то не удастся, но и последствий то тоже никаких не будет. ;)
И да, кто мешает вам сейчас освещать события?
Главное ведь не в том, "узнают-не узнаю", главное в том, "а что за это будет". Когда в Лондоне пристрелили негра со стволом - пол района спалили, а когда в Киеве ни за что забили студента - и сотни человек на митинг не вышло. Хотя освещали этот случай в полной мере. Так кто виноват?
 

valery_ua

Well-Known Member
Відповідь: Полицейский беспредел

Примерно минуты с 20 смотрите повнимательнее кого экстрасенс назвал убийцей!

 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Полицейский беспредел

Только революция. И не "маскарад на площади", а именно полноценный бунт. Обнуление всех статусов. Тогда и будут люди. По-другому ничего не поменяется.
Нічого це не змінить. Хтось під "шумок" комусь помститься ( до кого дотягнеться - сусіду там, чи податковому інспектору ), до влади, як завжди, дорвуться ті, хто більше всіх буде базикати, потягнуть за собою найближчих "любих друзів" ( як завжди ). Якийсь час можливо щось і буде працювати "як треба". Але не факт. Скоріше за все, мотивуючим революційними часами нова влада проведе черговий "дерібан" майна - відбере у багатих і віддасе - державі. Ну звісно "під своїм мудрим керівництвом". І все. З чого злізли, на те і сіли. Тільки по ходу справи хтось "напроч" зійде з дістанції.
Не бачу я у такому розвитку подій якісь якісні відмінності від "маскараду на площаді".
 
Зверху