Український Крим і Чорноморський флот РФ

Черноморский Флот РФ

  • Нужно срочно вывести !

    Голосів: 89 54.6%
  • Пусть стоит и далее ...

    Голосів: 32 19.6%
  • Пусть стоит до 2017 года и выесжает с территории Украины

    Голосів: 42 25.8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    163

Зверюга

Vulcher
Модератор
Re: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

На що російська сторона відповіла щось на зразок "нам насрати на вашу заборону, наши кораблі всеодно будуть стояти у Севастополі". От і подивимось, що крім балаканини наша влада може запропонувати. Те ж саме вони і у 2017 році скажуть. А там до речі на кораблях крилаті рокети, які і до Кієва долетять.
ЗІ: а кораблі ЧФ РФ, по їх повідомленням, вже потопили один грузинський катер.
А нашей власти не стоит пороть горячку, если все же корбли вернуться в Севастополь, то просто надо подавать в международный суд, да подождем годик, но потом росия будет вынуждена подчинится, иначе просто отрежут все комуницаии и поставки на эту базу, и заблокируют акваторию...
Я почему то думаю что так и будет. И кораблики сами уберутся из Крыма, или их уберут по средствам динамита...
 

madwolfa

USA, Midwest
Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

як ви собі уявляєте стрільбу ракетами в по нашій території з боку ЧФ РФ? Я собі, чогось, не можу цього уявити.
Кто-то мог представить неделю назад, что РФ будет долбить Грузию ?
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Кто-то мог представить неделю назад, что РФ будет долбить Грузию ?
Я - мог. С таким президентом как Саакашвили это вполне закономерный результат.
Допрыгался мальчик.
 

Satori

Well-Known Member
Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

У Криму зібрали понад 2 мільйони підписів кримчан за безстрокове перебування на території півострова Чорноморського флоту Росії. Це стверджують організатори акції – кримські комуністи. Водночас експерти ставлять під сумнів такі результати, адже виходить, що підписалися під вимогою комуністів майже всі мешканці півострова, в тому числі – прихильники виведення російських військових, пацифісти і політично байдужі громадяни, а також – пів мільйона неповнолітніх: школярів, вихованців дитсадків і новонароджених немовлят.

Збір підписів, організований кримськими комуністами проти виведення з Криму Чорноморського флоту Росії і за його «вічне» перебування на півострові, розпочався 2 травня. І менш, аніж за два місяці Кримський Республіканський комітет Компартії України рапортує: є 2 мільйони 42 тисячі 511 підписів кримчан!
Не пори чепухи. В Крыму большинство против Ющенко и всего что он теперь собой символизирует. И честно говоря они правы.
Власть Украины, увы, буквально каждый день демонстрирует свою неспособность решать хоть какие то вопросы, внутренние или внешние.
Увлеклись, видимо, чрезмерно бабками господа....
 

madwolfa

USA, Midwest
Re: Відповідь: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

Я - мог. С таким президентом как Саакашвили это вполне закономерный результат.
Допрыгался мальчик.
Не тебе судить. Это выбор грузинского народа.
 

Зверюга

Vulcher
Модератор
Re: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

В Крыму начнеться массовая проверка паспортного режима, на наличие 2го грожданства, и если такие особи будут найдены, то они автоматически лишаться гражданства Украины и будут департированы )))
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Черноморский Флот РФ отказывается считатся с Украиной

В Крыму начнеться массовая проверка паспортного режима, на наличие 2го грожданства, и если такие особи будут найдены, то они автоматически лишаться гражданства Украины и будут департированы )))
Ну не автоматически , но если откажутся менять российское - то по процедуре лишатся Украинского (так как прямая Конституционная норма запрещает двойное гражданство)
 
Зверху