Вопросы

  • Автор теми SexyMan
  • Дата створення

Dre.hz

Active Member
Ответ: Вопросы

sashok сказав(ла):
Ай ай ай
на сайт солара наезжают
ай ай ай
какие плахие
PS ну шо ты тут еще умного скажешь?
Или шо, человек не может иметь своего субъективного мнения о твоем сайте?
// Написано не в модераторской ветке в воспитательных целях.

Сашок, еще один наезд в адрес Солара, и ты лишишься зеленой подсветки своего ника. Человек делом занимается, а не в игрушки играется. Умом надо отличаться. Умом!
 
З

Зверюга.ua

Guest
Ответ: Вопросы

kolu4ka сказав(ла):
блин, ну не могу понять, почему не сделать отдельные форумы для общения и софта с играми...
Тут з ціма ладу не даш... А ти пропонуєшь ще й інше розділити... Нехай вже все обєднають окрім форума. Тобто вибрати самий нормальній ресурс на котрому будуть всі викладувати фльми, ігри, софт, а на форумі обговорювати!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ответ: Вопросы

Зверюга сказав(ла):
Річ у тім, що навіщо тримати два ресурси котрі повторюють одне одного??? Доречі геймс віп набагато бідніший ніж сола віп... Так тоді навіщо??? Власні амбіції чи що заважає сашку викладувати на соларі ігри??? На мою думку йому заважає те що він не користується емулом і те що не він є там (з москальським акцентом) "Я царь и бог игр и модератор всея сети"...
Ша.
Ми тут про що?
Технічна чатина, на скільки я знаю належить Бллему. Ресурс с самого початку разроблен як ігровий.
До чого тут Сашок? Чії амбіціі і кому заважають викладувати ігри на зробленному для цього ресурсі?
 

Dre.hz

Active Member
Ответ: Вопросы

Dr_Faust сказав(ла):
Принаймні, не було С.П.
Зато там полно дырок. А раз в неделю обновлять его, а затем переставлять все моды, плагины, патчить код чтобы статус аськи не дай бог не тянули из инета - на это все времени у меня нет.
 

UFO.cz

Far away from home
Ответ: Вопросы

Угу. Если бы все так Виндовс еженедельно обновляли. А то там дырки не реже находят.
 

Luchek

человек с 2мя поцелуями
Ответ: Вопросы

Dre сказав(ла):
Зато там полно дырок. А раз в неделю обновлять его, а затем переставлять все моды, плагины, патчить код чтобы статус аськи не дай бог не тянули из инета - на это все времени у меня нет.
Дрееее,масенький :) мозет обнадежишь нас и сказес сто подписи вернут????? ааа?? у??

п.с. я тепе даз марожна подарю
 
Зверху