влада і народ

Статус
Закрита.

Randomize

Забанен
Ну, якщо вже казати за оптимізм.То я живу в Криму=)
Такі люди є, але їх не багато.В людях треба пробудити дух.
І щоб молоде покоління зростало в умовах та вихованні націоналістичного спрямування.
Виховаєш тут, коли ті, хто називав себе патріотом Батьківщини, виявились не зовсім патріотами, і не зовсім українцями :angry: А ще більшу відразу викликають ті, хто в них продовжує сліпо вірити (чи вдавати таких, а насправді користуватися з того).
 

JamStyle

Кофейный мастер
Модератор
Какой народ, такая и власть...Не умеем мы еще боротся за свою свободу. Пока к стенке всех политиканов и "шершавого" вместе с ними, не поставить, и не выпустить пару очередин из АК, так называемая "влада" и будет на шее сидеть у народа и читать свои права. Каждый раз выбираем, и каждый раз одни и те же лица. Те же яйца только в профиль...Обещать можно кучу всего, а вот выполнять никто не хочет, да и следить некому за "обещанным".
 

МАХ

Active Member
Не бачу сенсу сперечатись… фразу 2000 літньої давнини можна трактувати, як заклик, заклик до розвитку, до кращого, але для цього спочатку потрібно об’єднатися народом, об’єднатись під однієї ідеєю і поступитися деякими принципами… хоча владу народ змінити зможе але нам потрібно ламати систему… Я ж вбачаю в цьому вислові, зворотне… народ не гідний кращого, тому задовольняйтесь тим що є… що на мою думку в ті часи, в імперії було більш логічним…


Саме так, якщо ця людина буде пополяризувати це на своєму прикладі. Далі вже вона буде не одна, навколо неї з'являться інші.
Не зрозумів що це може нам дати? Це що якось вплине на владу? Вплине на систему? Змінить ставлення до України десяток олігархів?.. ні це змінить саму свідомість українців, змінить ставлення до України. До цінностей життя… можливо змінить владу на місцях, але не більше... ми ж говоримо про владу…а влада у нас це олігархічні структури… таких і могила не виправить….

Сенс їй дбати? Владі і так добре, народ її не контролює. Навіщо тягнути конячку нагору, коли вона споглядає вниз? Тоді при владі повинен бути фанатик, переконаний патріот здатний до самопожертви заради власного народу. Де такого взяти якщо народ таких не має? Ну добре, знайдеться один чи кілька, він швидко стане негідником, як тут часто кажуть, бо втратить віру у те що робить, так як плодів 0 з таким народом. Залишається що? Грабувати і насолоджуватися життям.
Саме такою влада і повинна бути… фанатичною, патріотичною і здатна до самопожертви… а щоб контролювати міг народ, народ і повинен створити таку владу… можливо,як я вже говорив, це народна партія, спонсором якої повинен бути народ а не олігарх… Не ображайте український народ… ви втратили віру… український народ вже виховав тисячі таких.. і зараз їх мільйони… ну а далі просто нісенітниця… якщо людина здатна до самопожертви вона ніколи не переступить через свої принципи… і результату 0 не може бути.. адже відсутність результату… це також результат…

Приречений? При бажанні ви, хай ціною втрати самоповаги до себе, досягнете збагачення.
До чого тут самозбагачення? Я писав про приречення бути рабом цієї влади….
З вашого дозволу, ви якесь відношення маєте до НББ?
А що таке НББ? Шукав в гуглі… Национальной библиотеки Беларуси )))
Якщо можна розшифруйте….

2.За що боровся Бандера?!За НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!Скільки людей загинуло за тую Українську Незалежність. Її отримали 18-років тому, і самі збудували.
От і маємо те , що збудували...
І для того, щоб щось змінити - треба почати з себе.
В тому й справа що ми боролись… «за що боролись на те й напоролись».. за що ми боролись? Ми боролись за Незалежність… ми її отримали, але разом з нею і гнилу, корумповану владу, владу олігархів… і народ не в силі самостійно, або ж в межах форуму, і навіть Інтернету щось змінити, бо за 18 років олігархи так збагатились, що напевне весь народ бідніший ніж десяток наших олігархів… не напевно, а так воно і є… і що народ може вдіяти? Чикати нових виборів? Коли нашим розумом будуть маніпулювати з телеекранів, або ж прийдеться вибирати кращий варіант із поганих… Чи знову боротися за справедливість? Вийти на майдани, влаштувати революцію… так ми змінимо владу, але не систему… олігархи проспонсірують псевдо людину з народу, ми його занесемо на трон.. і на цьому все закінчиться… так само як і в 2004 році… потрібно знати за що, а точніше за кого боротися, з самого початку…
3.А чом би й не націоналіста до влади?
Чом би й ні?Хіба - це не та людина, яка б відстоювала інтереси своєї нації.
Націоналіст відстоює ідеї які суперечать з…
Коли народ буде єдним. І головним для нього не будуть проблеми: статус рос мови як другої державної чи вступ в НАТО.
Будь-який націоналіст проводитиме українізацію, проводитиме очищення історії… що не подобається меншинам, тому я вважаю що такі питання (мова, голодомор - як геноцид, НАТО, УПА…. І тому подібні питання, що розколюють Україну )потрібно відкласти на десятиліття…розбудувати країну… а потім підіймати їх, і лише через референдум…
Чесною влада буде чи ні. Та дбайливість підвищиться, коли народ сам цього захоче. Не буде вестися, коли його дурять. І будуть інші цінності важливіші.
В масштабах нації, без влади це неможливо… влада має дуже великий і важливий інформаційний вплив на народ… подивіться як виросла корупція за останні роки… все через гризню при владі…

Ти приречений, а що ж тоді, українець - то є вирок?
Я пишаюсь тим що я українець, і ніколи не покину державу своїх предків… хоча і народився в Німеччині… Я радий бути приреченим, припечений бути українцем…


Підписом ти не закличеш людей до дій. Народ закликають діями зумовленими зі словами. Для того щоб щось зробити - треба щось робити!(с)
Скажіть що я маю зробити? Я залюбки, заради Батьківщини…
Приклад з життя… колись йшов з другом… і чомусь він почав обурюватись, мов би місто у нас брудне, не прибране… скрізь сміття… а перед цим купив він насіння… пакетик на клумбу, насіння в карман, іде обурюється, насіння лузає, лушпайки під ноги… я лише сказав, що чисто там де не смітять… він зрозумів… тому не обов’язково діяти… можна просто мати совість і повагу до отою чого…

Какой народ, такая и власть....
Політики це лише обслуговуючий персонал олігархів... подолаємо цих.. прийдуть нові не чим не кращі… потрібно змінювати систему… нам потрібна виборча реформа… партійний переворот… а саме зменшення впливу олігархічних капіталів на партію… наприклад людина має право вносити певну суму на рахунок партії… і не більше… але також потрібен і контроль.. а порушників, карати ой як карати… я вже писав про це на цьому форумі….

Хватит нам помаранчевого быдла….
Дякую вам.. чим більше чую неадекватних, необґрунтованих викидів, подібного роду.. тим більше переконую себе в тому що потрібно підтримувати націоналістів…. Причому радикальних… бо читаючи ваші не аргументовані коментарі, все більше розумію, що з вами спільну мову українцеві з націоналістичними поглядами знайти буде дуже тяжко, і не всім це по силам… І примарними здаються бажання об’єднання народу навколо спільної ідеї… розбудови нової сильної, стабільної,економічно розвиненої… України…. Напевне й такі цілі вам не до вподоби… маю надію що я помиляюсь
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: влада і народ

Ну да, все население Украины за исключением западной сослать в сибирь.Мы это уже проходили.Надо же ,какие у вас кумиры.:shock:
Гаспадін СНGrey, скільки можна, як висловився Ваш улюблений проФФесор, "гнать паражняк"? А чи не пора "атвечать за базар" (він же :) ). Мої дописи, що я просив процитувати, Ви не навели. З чого я роблю висновок, що Ви в черговий раз проявили себе, як (пардон) тріпач. Тепер прошу все таки сказати, хто мої кумири, і хоч зараз якесь посилання дати на те, кого і коли вони мають наміри заслати кудись. Доречі, таварісчь, Сибіру в Україні немає, і в Сибір у нас зараз не засилають. Ви або живете в минулому, або помилились країною, друге - вірогідніше, бо невгамовна любов до північних територій і тяга туди ж таки просто червоною ниткою проходить через Вашу творчість на форумі (якщо це можна назвати творчістю, бо тоді і Янику треба буде давати Нобелівську премію в галузі літератури). І врешті, коли людині постійно ввижаються загрози та переслідування, а реально їх немає, то медики це називають "параноя". Діагнози на форумі ставити не можна, але надто страшно стає за Вас, коли читаю Ваші фантазії про те, як Вас намагаються вислати до Сибіру, насильницьки українізувати і всякого такого...
Нарешті, дозвольте Вам нагадати, що ні мої кумири (невідомо які), ні той же бридкий для Вас Ющенко ніколи не ділили людей України на сорти. А ще нагадати, що це виключно ноу-хау любого Вам проФФесора з його командою (пригадайте агітки 2004 року з малюнком, де Україна поділена на 3 сорти) та їх шанувальників, зокрема Вас ( ). На цьому прощаюсь (поки що), з нетерпінням чекатиму нових Ваших перлів.
 
Останнє редагування:

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: влада і народ

Все це чудово. Обговорення можете продовжити в Оффтопіках :)
 
Статус
Закрита.
Зверху