влада і народ

Статус
Закрита.

KLear

New Member
Що зараз що 1000 років чи 2000 років тому, цей вислів не справедливий… 2000 років тому взагалі народ ніяким чином не міг впливати на владу… а такі вислови з точки психології, напевне могли бути направлені саме для придушення намагань супротиву експлуатаційній політиці, а враховуючи що Август правитель імперії… придушення и національних заворушень… будуючи свідомість людини, в тому що влада не винна, влада в вас яка і має бути… а от сам народ не гідний кращого…
Зараз народ може впливати, народ обирає.. але все це лише ілюзія… нас узурпували і доять як корову… Так ми повалили імперську комуністичну політику… національні подуми створили свою державу… але ми прорахувались в виборі правителя…. Зараз же все проплачено… декілька царів править нами… кожні вибори, це не вибір народу.. це нав’язана думка, маніпуляція народом… хто більше вкладе коштів, хто більше буде з’являтися в ЗМІ, хто краще пропіариться… той і переможец на виборах.. той і більше всього буде відбивати вкладені кошти… і цей круговорот досить тяжко зупинити… що робити народу? Вийти на майдани створити революцію??? І що це дасть? Хтось вдало перехватить ініціативу, назветься народним обранцем… по суті зміниться лише правитель… а нам потрібно зламати систему…. Хто зможе її зламати??? Напевне людина з народу… не націоналіст, а громадянин своєї батьківщини – України… ціль у якого не збагачення олігархів, а процвітання країни, щоб з Україною рахувались всі… щоб ми не довго й вперто стукались на колінах в двері Євросоюзу, а навпаки нас забирали туди з руками і ногами… щоб не ми їхали працювати за кордон… а щоб до нас їхали… але навіть якщо така людина й набере великої підтримки, скоріш за все він отримає кулю в скроню, перш ніж змінить систему… яку 18 років будували олігархи під себе… Як може пересічний громадянин , а вцілому народ змінити щось?
1.Такі вислови є актуальними й на 2009 рік в Україні.
Я згодна з lar'x.
2.За що боровся Бандера?!За НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!Скільки людей загинуло за тую Українську Незалежність.Її отримали 18-років тому, і самі збудували.
От і маємо те , що збудували...
І для того, щоб щось змінити - треба почати з себе.
3.А чом би й не націоналіста до влади?
Чом би й ні?Хіба - це не та людина, яка б відстоювала інтереси своєї нації.
4.А якщо й отримає кулю в лоба.Так заради ж Батьківщини.
Підіймати треба народ,бо коли багато і єдно - то всі б не отримали.І змогли б усе.
5.Громадяни України зараз живуть за таким гаслом " Моя хата з краю".


Тобто ви хочете сказати, що якщо людина, як окрема частина народу, буде саморозвиватися, буде знати всі науки в ідеалі, не буде палити й пити то тоді прийде нова, чесна влада??? Ні… а от навпаки… можливо? Якщо буде влада, що дбатиме про народ.. то і показники пияцтва і освіта покращиться… народ якраз і відображення результатів правління тої чи іншої влади… при Кучмі… народ був бідний… при Ющенку народ, багатший, але боржник… до того ж у вислові читко сказано "Каждый народ имеет такую власть, которую он заслужил" … як я можу змінити народ?... як ви можете його змінити…. Як можна переконати людину що пияцтво не приведе ні до чого гарного, якщо він втратив роботу, і по суті йому вже нічого втрачати… Це більше схоже на приречення (вирок) народу, ніж на заклик до змін… я приречений бути частиною цього народу.. я приречений бути рабом цієї влади… А от підпис мій закликає, до боротьби, до активних дій… які б могли б змінити систему…
Чесною влада буде чи ні.Та дбайливість підвищиться, коли народ сам цього захоче.Не буде вестися, коли його дурять.
І будуть інші цінності важливіші.
Коли народ буде єдним.І головним для нього не будуть проблеми: статус рос мови як другої державної чи вступ в НАТО.На таких проблемах наші політики й "виїжджають".
Ти приречений, а що ж тоді, українець - то є вирок?
Підписом ти не закличеш людей до дій.
Народ закликають діями зумовленими зі словами.


Для того щоб щось зробити - треба щось робити!(с)
 

Vlad_S

Скептик
пословица 2000летней давности не применима к нашим реалия жизни в информационном обществе...
Зато применим другой, родившийся в советское время и, имхо, крайне актуальный в нынешних условиях: "Народ имеет ту власть, которая его имеет", - и пора это как-то менять, а то совка уже 18 лет как нет, а воз и ныне там :)
 

Randomize

Забанен
1.Такі вислови є актуальними й на 2009 рік в Україні.
Я згодна з lar'x.
2.За що боровся Бандера?!За НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!Скільки людей загинуло за тую Українську Незалежність.Її отримали 18-років тому, і самі збудували.
От і маємо те , що збудували...
І для того, щоб щось змінити - треба почати з себе.
3.А чом би й не націоналіста до влади?
Чом би й ні?Хіба - це не та людина, яка б відстоювала інтереси своєї нації.
4.А якщо й отримає кулю в лоба.Так заради ж Батьківщини.
Підіймати треба народ,бо коли багато і єдно - то всі б не отримали.І змогли б усе.
5.Громадяни України зараз живуть за таким гаслом " Моя хата з краю".



Чесною влада буде чи ні.Та дбайливість підвищиться, коли народ сам цього захоче.Не буде вестися, коли його дурять.
І будуть інші цінності важливіші.
Коли народ буде єдним.І головним для нього не будуть проблеми: статус рос мови як другої державної чи вступ в НАТО.На таких проблемах наші політики й "виїжджають".
Ти приречений, а що ж тоді, українець - то є вирок?
Підписом ти не закличеш людей до дій.
Народ закликають діями зумовленими зі словами.


Для того щоб щось зробити - треба щось робити!(с)
Хех, мне б Ваш оптимизм :)
Вы мне показать националиста можете? Только реального националиста, а не эксплуататора националистической идеи?? Такого, чтоб с холодным серцем и светлой головой. Бандера кстати ставил своей целью только освобождение, управленцем он не был, что сыграло свою печальную роль в отношениях с восточной Украиной в период оккупации. Это я так к примеру, что на одной идее далеко не уедешь.
 

Randomize

Забанен
Зато применим другой, родившийся в советское время и, имхо, крайне актуальный в нынешних условиях: "Народ имеет ту власть, которая его имеет", - и пора это как-то менять, а то совка уже 18 лет как нет, а воз и ныне там :)
Ну вот вы знаете, КТО У НАС РЕАЛЬНО ПРАВИТ?:cool: А потом про пословици поговорим :mrgreen:
 

KLear

New Member
Хех, мне б Ваш оптимизм :)
Вы мне показать националиста можете? Только реального националиста, а не эксплуататора националистической идеи?? Такого, чтоб с холодным серцем и светлой головой. Бандера кстати ставил своей целью только освобождение, управленцем он не был, что сыграло свою печальную роль в отношениях с восточной Украиной в период оккупации. Это я так к примеру, что на одной идее далеко не уедешь.
Ну, якщо вже казати за оптимізм.То я живу в Криму=)
Такі люди є, але їх не багато.В людях треба пробудити дух.
І щоб молоде покоління зростало в умовах та вихованні націоналістичного спрямування.
 

lar'x

ICQ 408483443
Відповідь: Re: влада і народ

Ну якщо вже казати за оптимізм.То я живу в Криму=)
Такі люди є, але їх не багато.В людях треба пробудити дух.
І щоб молоде покоління зростало в умовах та вихованні націоналістичного спрямування.
Респект дівчині, яка живе в Криму, спілкується і так гарно володіє українською :) У нас, в Сумах таке рідко побачиш.
З такими, вашими, насторями не легко, мабуть, вам приходиться?
 

KLear

New Member
Re: Відповідь: Re: влада і народ

Респект дівчині, яка живе в Криму, спілкується і так гарно володіє українською :) У нас, в Сумах таке рідко побачиш.
З такими, вашими, насторями не легко, мабуть, вам приходиться?
Ну, як сказати...
Зараз вже доволі нормально.А от минулі роки було важче.
Люди звикають.Звісно поміж деякими особами, я залишилась "свідомою бендеркою, націоналісткою тощо"
Але з часом підтримка зростає.
І зараз більше байдужих ніж тих, хто проти.
Зменшилось жахання і нерозуміння української мови.
Все частіше люди відповідають "українською на українську".
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: влада і народ

1.Такі вислови є актуальними й на 2009 рік в Україні.
Я згодна з lar'x.
2.За що боровся Бандера?!За НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!Скільки людей загинуло за тую Українську Незалежність.Її отримали 18-років тому, і самі збудували.
От і маємо те , що збудували...
І для того, щоб щось змінити - треба почати з себе.
3.А чом би й не націоналіста до влади?
Чом би й ні?Хіба - це не та людина, яка б відстоювала інтереси своєї нації.

4.А якщо й отримає кулю в лоба.Так заради ж Батьківщини.
Підіймати треба народ,бо коли багато і єдно - то всі б не отримали.І змогли б усе.
5.Громадяни України зараз живуть за таким гаслом " Моя хата з краю".
+100

Народ закликають діями зумовленими зі словами.
Для того щоб щось зробити - треба щось робити!(с)
Приклад діє сильніше за погрози.
 

Randomize

Забанен
Re: Відповідь: Re: влада і народ

А ви знаєте?))

Так про що взагалі тоді ми тут говоримо?)
про то что
пословица 2000летней давности не применима к нашим реалия жизни в информационном обществе. Вот так то.
05.02.2009 16:14
 
Статус
Закрита.
Зверху