влада і народ

Статус
Закрита.

CHGrey

Rzzevskiy
Ну да, все население Украины за исключением западной сослать в сибирь.Мы это уже проходили.Надо же ,какие у вас кумиры.:shock:
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: влада і народ

...Врешті мої кумири змусять п'яту колону або поважати Україну, або все ж пристати на план Путіна по заселенню Зауралля.
Судя по тому, что они за 5 лет своего правления этого не сделали, но зато разбазарили и разворовали все что можно, с ними никакой "пятой колонны" не нужно :)
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ющенко достаточно побыл у власти,Украина еще одного такого не вынесет.
 

Melpomene

адепт хаоса
"Каждый народ имеет такую власть, которую он заслужил" (с) римский император Август
А в данном случае украинский народ за неё ещё и боролся...
 

Randomize

Забанен
пословица 2000летней давности не применима к нашим реалия жизни в информационном обществе. Вот так то.
 

МАХ

Active Member
"Каждый народ имеет такую власть, которую он заслужил" (с) римский император Август
А в данном случае украинский народ за неё ещё и боролся...
Що зараз що 1000 років чи 2000 років тому, цей вислів не справедливий… 2000 років тому взагалі народ ніяким чином не міг впливати на владу… а такі вислови з точки психології, напевне могли бути направлені саме для придушення намагань супротиву експлуатаційній політиці, а враховуючи що Август правитель імперії… придушення и національних заворушень… будуючи свідомість людини, в тому що влада не винна, влада в вас яка і має бути… а от сам народ не гідний кращого…
Зараз народ може впливати, народ обирає.. але все це лише ілюзія… нас узурпували і доять як корову… Так ми повалили імперську комуністичну політику… національні подуми створили свою державу… але ми прорахувались в виборі правителя…. Зараз же все проплачено… декілька царів править нами… кожні вибори, це не вибір народу.. це нав’язана думка, маніпуляція народом… хто більше вкладе коштів, хто більше буде з’являтися в ЗМІ, хто краще пропіариться… той і переможец на виборах.. той і більше всього буде відбивати вкладені кошти… і цей круговорот досить тяжко зупинити… що робити народу? Вийти на майдани створити революцію??? І що це дасть? Хтось вдало перехватить ініціативу, назветься народним обранцем… по суті зміниться лише правитель… а нам потрібно зламати систему…. Хто зможе її зламати??? Напевне людина з народу… не націоналіст, а громадянин своєї батьківщини – України… ціль у якого не збагачення олігархів, а процвітання країни, щоб з Україною рахувались всі… щоб ми не довго й вперто стукались на колінах в двері Євросоюзу, а навпаки нас забирали туди з руками і ногами… щоб не ми їхали працювати за кордон… а щоб до нас їхали… але навіть якщо така людина й набере великої підтримки, скоріш за все він отримає кулю в скроню, перш ніж змінить систему… яку 18 років будували олігархи під себе… Як може пересічний громадянин , а вцілому народ змінити щось?
 

lar'x

ICQ 408483443
Відповідь: влада і народ

Що зараз що 1000 років чи 2000 років тому, цей вислів не справедливий… 2000 років тому взагалі народ ніяким чином не міг впливати на владу… а такі вислови з точки психології, напевне могли бути направлені саме для придушення намагань супротиву експлуатаційній політиці, а враховуючи що Август правитель імперії… придушення и національних заворушень… будуючи свідомість людини, в тому що влада не винна, влада в вас яка і має бути… а от сам народ не гідний кращого…
А як що до того, що саме такі вислови повинні і підбурювати народ в першу чергу самому розвиватися і культурно і розумово, а не надалі бидлувати і гнати на галіму владу яку ж сам вибрав.

"Ааа... нас надурили, а хіба ж ми знали що вони такі... ми повірили"

Так хто ж у цьому винен? Той хто вас надурив, чи ви - що повірили? Перший хоч має розум та здібності, а ви? Здібність дуритися?

Маємо те що маємо і те чого заслуговумо.

МАХ, особливо бісить, що я це читаю у дописі людини яка своїм підписом поставила заклик НББ! до все того ж "небайдужого" народу.
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: влада і народ

....
Маємо те що маємо і те чого заслуговумо...
Тобто ви хочете сказати, що якщо людина, як окрема частина народу, буде саморозвиватися, буде знати всі науки в ідеалі, не буде палити й пити то тоді прийде нова, чесна влада??? Ні… а от навпаки… можливо? Якщо буде влада, що дбатиме про народ.. то і показники пияцтва і освіта покращиться… народ якраз і відображення результатів правління тої чи іншої влади… при Кучмі… народ був бідний… при Ющенку народ, багатший, але боржник… до того ж у вислові читко сказано "Каждый народ имеет такую власть, которую он заслужил" … як я можу змінити народ?... як ви можете його змінити…. Як можна переконати людину що пияцтво не приведе ні до чого гарного, якщо він втратив роботу, і по суті йому вже нічого втрачати… Це більше схоже на приречення (вирок) народу, ніж на заклик до змін… я приречений бути частиною цього народу.. я приречений бути рабом цієї влади… А от підпис мій закликає, до боротьби, до активних дій… які б могли б змінити систему…
 

lar'x

ICQ 408483443
Відповідь: влада і народ

Тобто ви хочете сказати, що якщо людина, як окрема частина народу, буде саморозвиватися, буде знати всі науки в ідеалі, не буде палити й пити то тоді прийде нова, чесна влада???
Саме так, якщо ця людина буде пополяризувати це на своєму прикладі. Далі вже вона буде не одна, навколо неї з'являться інші.

Ні… а от навпаки… можливо? Якщо буде влада, що дбатиме про народ.. то і показники пияцтва і освіта покращиться… народ якраз і відображення результатів правління тої чи іншої влади…
Сенс їй дбати? Владі і так добре, народ її не контролює. Навіщо тягнути конячку нагору, коли вона споглядає вниз? Тоді при владі повинен бути фанатик, переконаний патріот здатний до самопожертви заради власного народу. Де такого взяти якщо народ таких не має? Ну добре, знайдеться один чи кілька, він швидко стане негідником, як тут часто кажуть, бо втратить віру у те що робить, так як плодів 0 з таким народом. Залишається що? Грабувати і насолоджуватися життям.

при Кучмі… народ був бідний… при Ющенку народ, багатший, але боржник… до того ж у вислові читко сказано "Каждый народ имеет такую власть, которую он заслужил" … як я можу змінити народ?... як ви можете його змінити…. Як можна переконати людину що пияцтво не приведе ні до чого гарного, якщо він втратив роботу, і по суті йому вже нічого втрачати… Це більше схоже на приречення (вирок) народу, ніж на заклик до змін… я приречений бути частиною цього народу.. я приречений бути рабом цієї влади… А от підпис мій закликає, до боротьби, до активних дій… які б могли б змінити систему
Приречений? При бажанні ви, хай ціною втрати самоповаги до себе, досягнете збагачення.

З вашого дозволу, ви якесь відношення маєте до НББ?
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху