Манифест среднего класса Украины

Shima

New Member
Мы живем в интересные времена... 21 век будет на столько же отличаться от 20, как 20 отличается от 19. И чувствую я, мы не доживем до старости... вот чесс слово! Будем надеяться, что я ошибаюсь.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Манифест среднего класса Украины

mi][a, цьому з дитинства треба вчити. І вчити так, щоб це на генном рівні залишалось. І крім того, є великий недолік. Непорядна людина людиною з такими цінностіми буде легко користуватись, якщо не сказати маніпулювати. Тому потрібна ще й якась зброя, чи засоби захисту. І тут ми знову повертаємось до того з чого починали. Бо якщо будуть дієви засоби захисту описаної вище людини, суспільства, то не буде і проблем суспільству таким і стати.
забыл добавить трезвый ум и гибкую логику, что всегда можно было думать своей головой и не поддаваться на манипулиции :cool:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Манифест среднего класса Украины

забыл добавить трезвый ум и гибкую логику, что всегда можно было думать своей головой и не поддаваться на манипулиции :cool:
:). Покажить мені людину, яка не вважає себе розумною, власну логіку неперевершеною, і тим більш ні на яке маніпулювання вона не поддається. Ну і звісно усіх інших бездарами і популістами у кращому випадку.
Ось тільки чомусь все інакше і правда навить не по середині.
До тогож виникає протирічча. Гібка логіка підказує, що краще хапати все погано лежить і звинувачувати у цьому тих хто поруч. Тверезий ум, що головне щоб мені коханому було краще, а усі там моральні забобони і правила, то для інших. Ну і взагалі, краще за все починати іншими маніпулювати. Ось саме тому у воликі політики таки зразки тверезого ума і гібкої логіки і пробиваються.
Як на мене, як це не банально, але краще все ж таки совість мати. Мати у підсвідомості усі ті забобони, які тисячи років писали, у тому числі і кров'ю: не убій, не вкради ... Ось тоді навить гібка логіка буде рухатись у правильному напрямку. Буде вигадувати, не як щось вкрасти і не попастись, а як жити не крадучи.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Манифест среднего класса Украины

:). Покажить мені людину, яка не вважає себе розумною, власну логіку неперевершеною, і тим більш ні на яке маніпулювання вона не поддається. Ну і звісно усіх інших бездарами і популістами у кращому випадку.
Ось тільки чомусь все інакше і правда навить не по середині.
До тогож виникає протирічча. Гібка логіка підказує, що краще хапати все погано лежить і звинувачувати у цьому тих хто поруч. Тверезий ум, що головне щоб мені коханому було краще, а усі там моральні забобони і правила, то для інших. Ну і взагалі, краще за все починати іншими маніпулювати. Ось саме тому у воликі політики таки зразки тверезого ума і гібкої логіки і пробиваються.
Як на мене, як це не банально, але краще все ж таки совість мати. Мати у підсвідомості усі ті забобони, які тисячи років писали, у тому числі і кров'ю: не убій, не вкради ... Ось тоді навить гібка логіка буде рухатись у правильному напрямку. Буде вигадувати, не як щось вкрасти і не попастись, а як жити не крадучи.
ну вобщето, все названое мной, должно быть вместе... по отдельности оно безсмысленно =)
и я думаю, что к этому нужно стремиться
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Манифест среднего класса Украины

Нажаль такого не буде. Бо яким би там хтось себе зарозумилим не вважав, а всеодно знайдеться хтось розумніший. Дві більш меньш однаково розумні людини, з спільними поглядами на життя знайдуть спільну мову. І перши 3 пункти цілком між собою будуть виконувати. Навить частину 4-го - на дачах один у одного. Ну і можливо нав'язувати один одному якусь думку не будуть. Але майже неможливо примусити їх так само ставитись до тих, кого вони не вважають рівними собі, так само як і захистити їх самих від тих, хто на щабелях вище за них. Урівнювати всіх вже намагались, вийшло ще гірше. Тому, без якихось корисних для кожного мативів, все це утопія.
Може краще так:
1) взаємоповага. Бо якщо ти будеш поважати чиїсь погляди, світогляд і все інше, но будеш мати право вимагати такого ж ставлення і до себе. Головне не забувати що перше це поважати іншого, а вже як наслідок мати право вимагати такого ж ставлення до себе.
2) взаємодопомога. Якщо ти комусь допоможеш, усі твоя користь у цьому полягає лише в тому, що і тобі допоможуть. А не допоможешь - не маєш права на чиюсь допомогу. І нехай будеш помирати, люди будуть йти мімо, ти це заслуговуєш.
3) всяеморозуміння. Ну це теж саме що і взаємоповага. Якщо є взаємоповага, то знайти якийсь компроміс і порозумитися немає проблем. Проблеми є лише коли немає довіри один до одного.
4) любить природу, мать вашу. А що тут казати. Ну нехай наши діти, чи я вже думаю ми, будемо жити на планеті, рослини і тварини якої чомусь зникли, повітрям дихати неможна, ну і щось на зразок сюжету з фільму "Післязавтра". Самі собі і подякуємо.
5) А ось з "отказ от навязанных "потребностей" и "ценностей" " складніше. Бо людина народжується без забобонів, і уся мораль і таке інше, це і є нав'язані цінності і потреби, ну звісно крім природніх, хоча всеодно все до них кінцем-кінцев і зводиться. Тут вже потрібно визначатися які саме потреби і цінності зайві. І ось саме тут і випробування для перших пунктів.
 
W

White_Power

Guest
Тем что вы здесь трепаетесь вы ничего не измените в стране.Всё за нас уже давно продумано.Правят нашей жизнью "сильные мира сего" т.е. политики!Максимум что можно зделать это ити на акции протеста.Но я ни кого не призываю.Так что прекратите заниматься ерундой.
 

Dobrofey

Active Member
кто клаксноить в понедельник будет?

– 22 декабря 2008 года, 12:00: автомобилисты Киева и Украины сигналят в течение трех минут. «Безлошадные» граждане используют свистки и дудки.
Ага, а не имеющим под рукой ни машины, ни свистка предлагается хотя бы громко и с возмущением пукнуть! :lol::lol:

Менталитет наш просто таков, что без пинка под зад ничего добиваться не станем, еще с советских времен людей мордовали, выбивая из них дух и волю к самоопределению. Библейский Моисей не просто так водил 40 лет евреев по пустыне, пока не умер последний раб среди них, и нация не переродилась уже без этого "рабского сознания". Вот и у нас хоть какой-то реальный общенациональный патриотизм сможет развиться только лет через 20-ть, когда вырастет постперестроечное поколение, родившееся уже в "незалежнiй" Украине.
 

superblast

Member
Ага, а не имеющим под рукой ни машины, ни свистка предлагается хотя бы громко и с возмущением пукнуть! :lol::lol:

Менталитет наш просто таков, что без пинка под зад ничего добиваться не станем, еще с советских времен людей мордовали, выбивая из них дух и волю к самоопределению. Библейский Моисей не просто так водил 40 лет евреев по пустыне, пока не умер последний раб среди них, и нация не переродилась уже без этого "рабского сознания". Вот и у нас хоть какой-то реальный общенациональный патриотизм сможет развиться только лет через 20-ть, когда вырастет постперестроечное поколение, родившееся уже в "незалежнiй" Украине.
Простите за мое пессимистичное ИМХО, но мне кажется что это постперестроечное поколение способно только пиво на лавочке жрать, тупить сутками за компом и думать только о себе любимом. Образование хуже чем раньше, система ценностей деградировала, взаимопомощь это вообще гы)))... но это так, личные наблюдения.

1) взаимоуважение
2) взаимопомощь
3) взаимопонимание
4) рациональное использование природных ресурсов
5) отказ от навязанных "потребностей" и "ценностей"
Ну детсад прямо! Вы историю учили? Это все те же утопические идеи комунн 19-го века. Все что вы тут говорите давно придумали, пытались ввести в жизнь и все это с треском провалилось.
 

Vader

Remembering How She Bleed
А я думаю,что надо все взять и поделить! (с)
 
Зверху