Комунистическая партия

Проголосували б Ви за Симоненко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    137

Haup

козаченько
Ответ: Комунистическая партия

Сейчас у коммунистов 9% рейтинг.....если учесть, что они с наибольшим представительством в нынешней Верховной Раде, то в дальнейшем их ожидает полный провал...
 
Ответ: Комунистическая партия

Сообщение от Зверюга

Ну шановние стегенце... Я іншої відповіді від комуніста не очікував! По-перше де в мойому висловлюванні "Україна" написано з маленької літери???
По-друге, у комунки немає рідної мови! Він інтернаціоналіст! Так шо якщо ви комуняка, то у вас немає рідної країні і тимпаче рідної мови.
Далі, звідки у пана Симоменка гроші на передвиборчу компанію??? Вибачаюсь що до банку то я спутав з іншим депутатом, однак у пан симоменко володіє великою кількістю кораблів і це ви можете спокійно перевірити! Так звідки гроші на це??? У людини котра за народ вболіває??? Чому цей воболівальник не їзде на веломашині чи на метро у верховну раду, а їзде на лексусі?
Що до СРСР то за що був репресований мій дідусь? За що він остсидів 15 років у сибіру? За те щоб вам жилось гарно? Щоб кожен окупант казав "мне здесь нарвится и я тут буду жить!" Ні шановний, він відсидів за те щоб Україна стала вільною від червоного багна, та расєйскіх окупантів, він відсидів за рідну мову котру ваші брати комуністи нищіли і котру ви зараз називаєте рідною...
По перше вибачаюсь за Україну з малої літери, під ранок здалося.Але перекручування слів говорить про ваш культурний рівень.
По друге я не комуняка, я комуніст
По третє в мене є рідна мова як і Батьківщина. В 19 столітті розказували людям що в інтернаціоналістів дружини спільні, тепер ви вигадали цю маячню
В четверте знов таки ніде не знайшов інформації про "флот Симоненка", якась дурня. І якщо це так то чому ніхто не звернув на це увагу виборчої комісії, адже є офіційна декларація про статки Симоненка, так як і інших комуністів, чому ніхто з парламентарів-мільйонерів не відповів цим Симоненкові в Верховній Раді коли Симоненко звинувачує їх в обмані та обкраданні народу України?
В п'яте ні на якому лексусі Симоненко не їзде, не знаю звідки ви берете цю маячню. Він може йздити в робочому режимі на службовій машині(наскільки мені відомо по попередньому запису), так як їздять в усякому разі лідери фракцій і міністри.
Щодо метро і велосипедів. Симоненко комуніст а не зелений. Може йому ще в дранті ходити у ВР, щоб бути схожим на людину яка відстоює інтереси свого народу. Самокат ще скромніше.
Щодо російських окупантів: то "мне здесь нравится и я тут буду жить" казали німці, на боці яких воювали націоналісти (не всі, частково).
Незнаю яку мову нищили в СССР, але в мене є книги українською мовою відані в СССР, від класіки до дитячих книжок не треба ля-ля. Хто хотів той купляв.
За що сидів ваш дід у Сибіру мені невідомо, та навряд чи за те щоб мені жилося краще. Але я знаю за що загинув мій прадід. За те щоб фашистська нечисть не панувала на цій землі. І за те щоб ті люди які стріляли в наших солдат, фактично віддаляючи Велику Перемогу не ходили парадом по Хрещатику і не вважалися героями. Взагалі ця тема про комуністичну партію відновлену в 1994 році. Про діда свого зробіть окрему тему і там розказуйте про його образи на комуністів.
 
Останнє редагування:
Ответ: Комунистическая партия

Повыдомлення выд Dr Faust

Ну історія зі "спікером" ткаченко та боротьбою з медведчуком - це єдиний яскравий епізод відкритої боротьби комуняк з кучмістами. Потім кучма, мабуть, їх добре забашляв, бо такої боротьби вже не було.
Я вам вже дав пораду, почитайте газети того часу, якщо самі не пам'ятаете. Для вас боротьба в парламенті це тільки бійки та яскраві епізоди? а як же основна діяльність парламентаря? В той час як Ющенко батьком Кучму називав комуністи не входили до прокучмівського табору, з чим він усіляко боровся (приходиться повторювати). А те що "мабудь забашляв", то якщо ви не знаете чогось то краще не кажіть.
 
Ответ: Комунистическая партия

Сообщение от Ulltraviolet

КПУ - комерсанты с красными флажками на столах ВР, торгующими нормативными решениями. Иногда прорывается реальнаю информация. К примеру я обратил внимане на фразу Ю. во время инагурации, он сказал, что больше не будут заносится деньги в ВР для принятия решений. Так вот именно это о них.
Этой "реальной информацией" ты только Ющенко обгадил.
 
Ответ: Комунистическая партия

Сообщение от КОСТА

Хотя, как по мне так там и обсуждать нечего - те же буржуи, только прикрываются утопическими лозунгами о равенстве. Дивиз правдивее будет звучать так: "От каждого по способностям, нам по потребностям".
Основание таких рассуждений? неужели слышали что у Симоненко нефтяная вышка в Норвегии за народные деньги, или поверили Зверюге про флот.
 
Ответ: Комунистическая партия

Сообщение от Haup

Сейчас у коммунистов 9% рейтинг.....если учесть, что они с наибольшим представительством в нынешней Верховной Раде, то в дальнейшем их ожидает полный провал...
Вобще чесно говоря не понял что ты сказал, какое наибольшее представительство, почему полный провал.... загадки какие-то
9% кстати еще не видел ни в одном соц опросе
 
Ответ: Комунистическая партия

Сообщение от Haup

Разве при Советской власти жилось лучше? Просто мы все были одинаково-серые.............нескем и сравнить.....щас хоть мозгами заработать можно, а не по потребностям!!!!!!!!
Что то у меня сомнения что ты жил при Советской власти, и знал кто какого оттенка.
Ты хоть понимаешь о чем ты говоришь? По потребностям это когда у тебя есть все что ты хочешь и в любом количестве.
Ну зарабатывай мозгами, искренне тебе этого желаю, а как же те люди что не смогли мозгами, или те кто сразу планировал руками. Веь материальные блага в конечном итоге создаются только руками, человеком труда. Причем не рыночника и не работника фирмы поставщика, а производственника.
 

Haup

козаченько
Ответ: Комунистическая партия

Ножка_Буша сказав(ла):
Вобще чесно говоря не понял что ты сказал, какое наибольшее представительство, почему полный провал.... загадки какие-то
9% кстати еще не видел ни в одном соц опросе

передача есть "Свобода слова"...там был рейтинг всех партий.....
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ответ: Комунистическая партия

Ножка_Буша сказав(ла):
Основание таких рассуждений? неужели слышали что у Симоненко нефтяная вышка в Норвегии за народные деньги, или поверили Зверюге про флот.
Основания? Я слушал его выступления в Раде. Ничего кроме поддержки тех, кого ему выгодно не видел. Как идейный коммунист может поддерживать и отстаивать законы, направленные на усиление монополизации и обогащения правящей верхушки? А как же народ? Пользуется ваш Симоненко доверчивостью бабушек и дедушек, которые голосуют за бренд "коммунизм" по привычке.
Чисто моё мнение, но, думаю Ильич со мной бы согласился - политическая праститутка Ваш Симоненко.
 
Ответ: Комунистическая партия

Сообщение от КОСТа

Основания? Я слушал его выступления в Раде. Ничего кроме поддержки тех, кого ему выгодно не видел. Как идейный коммунист может поддерживать и отстаивать законы, направленные на усиление монополизации и обогащения правящей верхушки? А как же народ? Пользуется ваш Симоненко доверчивостью бабушек и дедушек, которые голосуют за бренд "коммунизм" по привычке.
Чисто моё мнение, но, думаю Ильич со мной бы согласился - политическая праститутка Ваш Симоненко.
Никакой конкретики потому ответить не представляется возможным.
Читайте выше, таких заявлений было много, конкретно никто ничего сказать не может
 
Зверху