Выборы 2006

  • Автор теми Best
  • Дата створення

я свой голос отдам за


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    178

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Выборы 2006

для тих хто збирається голосувати за Партiю Регiонiв обов'язково подивiться
 

serg_pet

New Member
Ответ: Выборы 2006

sezal сказав(ла):
для тих хто збирається голосувати за Партiю Регiонiв обов'язково подивiться
Закрита зона (23.03.2006) - Гостi з минулого (про кримiнал, який рветься
в депутати).avi[/URL]
а те, кто собирается голосовать за помаранчевых смотрите больше РТР!
помойму сейчас смотреть уже поздно, постоянно идет информационная война и что правда, а что клевета определить совершенно невозможно!
смотреть уже поздно, настал тот момент когда надо подключать голову и думать за кого голосовать.
P.S. лично я буду голосовать против всех, в политике разочаровался полностью, поэтому агитационного подтекста в моих постах не искать.
 
S

SandraXXX

Guest
Ответ: Выборы 2006

serg_pet сказав(ла):
а те, кто собирается голосовать за помаранчевых смотрите больше РТР!
помойму сейчас смотреть уже поздно, постоянно идет информационная война и что правда, а что клевета определить совершенно невозможно!
смотреть уже поздно, настал тот момент когда надо подключать голову и думать за кого голосовать.
P.S. лично я буду голосовать против всех, в политике разочаровался полностью, поэтому агитационного подтекста в моих постах не искать.
лучше так как ты прейти и всех вычеркнуть
чем ваще не прийти
это еще хуже
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Выборы 2006

SandraXXX сказав(ла):
лучше так как ты прейти и всех вычеркнуть
чем ваще не прийти
это еще хуже
якщо Ви проти всiх, то треба не викреслювати всiх (руки заморяться), бо бюлетень буде недiйсним i Ваш голос не врахують просто, а поставити позначку напроти пункта "Проти всiх"
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Выборы 2006

serg_pet сказав(ла):
а те, кто собирается голосовать за помаранчевых смотрите больше РТР!
помойму сейчас смотреть уже поздно, постоянно идет информационная война и что правда, а что клевета определить совершенно невозможно!
смотреть уже поздно, настал тот момент когда надо подключать голову и думать за кого голосовать.
P.S. лично я буду голосовать против всех, в политике разочаровался полностью, поэтому агитационного подтекста в моих постах не искать.
отримати iнформацiю нiколи не пiзно. Особисто я лише сьогоднi остаточно визначився за кого голосувати на мiсцевому рiвнi.

PS.
РТР дивитись шкiдливо для здоров'я. Я коли дивлюсь росiйськi канали у мене енергiя кудись дiвається.... однi теракти i ВВП звiтує про зростання ВВП. До речi, РТР так i не спростували iнформацiї про в'язницi ЦРУ на територiї України... це вже просто свинство i вiдверта зневага до iншої країни... ой, вибачте я забув, що вони вважають Україною совоєю.
 

Dr_Faust

New Member
Ответ: Выборы 2006

Haup сказав(ла):
этой попсой(я иммею ввиду не группы) они отталкивают людей от НСНУ....както все дешево и тупо!!!!!!
Згоден, якби ніхто з урядовців та депутатів не виступав на концерті, було б краще.
 

serg_pet

New Member
Ответ: Выборы 2006

sezal сказав(ла):
отримати iнформацiю нiколи не пiзно. Особисто я лише сьогоднi остаточно визначився за кого голосувати на мiсцевому рiвнi.

PS.
РТР дивитись шкiдливо для здоров'я. Я коли дивлюсь росiйськi канали у мене енергiя кудись дiвається.... однi теракти i ВВП звiтує про зростання ВВП. До речi, РТР так i не спростували iнформацiї про в'язницi ЦРУ на територiї України... це вже просто свинство i вiдверта зневага до iншої країни... ой, вибачте я забув, що вони вважають Україною совоєю.
это не "зневага" и не "любовь" это как раз и называется информационной войной, а как говорят великие, на войне все методы оправданы. Хорошо, что Россия пока, не в пример США, не превращает информационную войну в настоящую. Украине не стоит бороться против России, достаточно стать "серьезной" страной и Россия сама отстанет. Я, может и не одобряю действия России, но не стоит все наши беды валить на кого-то, у нас синдром, приходит новый политик и начинает гнать на предидущего, (началось все с Хрущева, при разоблачении культа личности), и так продолжается до сих пор, и памаранчевые от этой беды не избавились.
Sezal,если ты только вчера определился за кого будешь голосовать, то позволю себе предположить, что ты избиратель с нечетко выраженной гражданской позицией (так называют политэксперты), что на тебя повлияла все-го лишь грамотно продуманная политтехнология, и ты не судил по делам сделанным на протяжении какого-то длинного периода, а судил лишь по тем словам которые были сделаны в предвыборном обращении, или на встрече с кандидатом. Это мое предположение.
 

Dr_Faust

New Member
Ответ: Выборы 2006

Нажаль, тема про героїв України зникла, так викладу тут:

 
S

SandraXXX

Guest
Ответ: Выборы 2006

Dr_Faust сказав(ла):
Нажаль, тема про героїв України зникла, так викладу тут:

так а че это???
ану паясни свае мнение
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Выборы 2006

serg_pet сказав(ла):
Sezal,если ты только вчера определился за кого будешь голосовать, то позволю себе предположить, что ты избиратель с нечетко выраженной гражданской позицией (так называют политэксперты), что на тебя повлияла все-го лишь грамотно продуманная политтехнология, и ты не судил по делам сделанным на протяжении какого-то длинного периода, а судил лишь по тем словам которые были сделаны в предвыборном обращении, или на встрече с кандидатом. Это мое предположение.
свiй вибiр в рамках всiєї країни я зробив давно, ще на 2002 виборах, 2004 президентських i не вiдступлю на цих. Нечiтка громадянська позицiя, це коли людина каже, що "я ж за Ющенка голосував, я йому вiрив, а вiн мене розчарував... " i вирiшує голосувати за Партiю Регiонiв. Передi мною таких вибiр НIКОЛИ не стояв i не буде.

Ще раз повторюю, що тиждень тому я зробив вибiр щодо мiсцевих органiв самоврядування. Цей вибiр було достить складно зробити, бо iнформацiї досить мало i без живого спiлкування з людиною важко зробити якiсь висновки. Можна було б пiти по легкому шляху (проголосвати проти всiї - це найлегше, це знiмає вiдповiдальнiсть, бо тодi можна буде сказати, що "а я ж на них не голосував"). Можна було пiти по теж досить легкому шляху i проголосувати за ту ж полiтичну силу/блок що i у Верховну Раду, але як на мене це бездумано i теж безвiдповiдально, бо пiд списками вiдомих полiт.сил йдуть гади (навiть вiд нормальних полiт.сил.). Тому мiй вибiр був зроблений за мiсцевих, якийх я знаю особисто i потiм зможу з них спитати.

Люди добрi, не ховайтесь вiд вибору. Якщо вам не байдуже, то берiть вiдповiдальнiсть (перед собою, пере майбутнiм своїх дiтей) i таки голосуйте ЗА, а не ПРОТИ!
 
Зверху