Выборы 2006

  • Автор теми Best
  • Дата створення

я свой голос отдам за


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    178

Fanat-SS

White Power 88
Ответ: Выборы 2006

Доречі, анекдот по темі: Українець розповідає поляку, які в Польщі гарні шляхи. А поляк каже, що гарні дороги в Німеччині, а в Україні вони взагалі відсутні
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Выборы 2006

 

ret_

Я добрый.Главное,не злить
Ответ: Выборы 2006

Roven сказав(ла):
Как нас приймут в Европу если Премьер будет судимый человек, а в парламенте будет сидеть шофёр олигарха?
Вот как станет Юля править страной так может порядок хоть наведёт.
А вобще агитация уже задрала, такой бред, скорей бы выборы.
Я думаю явка на выборы будет бешенная!
а я думаю, - если народ поумнел, ее вообще не должно быть , а если так и остались в дебилах , то и дальше всех будут иметь , ну так заслужили ....
 
Ответ: Выборы 2006

Сообщение для Haupа

Ладно, предлагаю закончить наш разговор, а то чем дальше тем больше напоминает бред :=)))
 

Dr_Faust

New Member
Ответ: Выборы 2006

Йдемо на ТАРТАКа сьогодні о 18-00 на Площі незалежності!
 
Ж

Жора

Guest
Ответ: Выборы 2006

Про "Нашу Украину".
5м №ом идёт там певица Руслана. Сегодня выкопал в осле любопытное фото. (Точную ссылку не дам, чтоб по статье не пойти, но заинтересованные пусть ищут Руслана! ххх, или просто Руслана, там разберётесь.)
Сначала они рассорились с Юлёй, потом снюхались с Януковичем.
Теперь таких №5-ых двигают в ВР!
После этого хоть кто-то им будет верить?
П.С. Докажете что это фальш - удалю эти посты без базара.
 
Останнє редагування модератором:

_S_A_N_Y_A_

Форумчанин
Ответ: Выборы 2006

Жора сказав(ла):
Про "Нашу Украину".
5м №ом идёт там певица Руслана. Сегодня выкопал в осле любопытное фото. (Точную ссылку не дам, чтоб по статье не пойти, но заинтересованные пусть ищут Руслана! ххх, или просто Руслана, там разберётесь.)
Сначала они рассорились с Юлёй, потом снюхались с Януковичем.
Теперь таких №5-ых двигают в ВР!
После этого хоть кто-то им будет верить?
та "им" побольше, чем "твоим" верят. Я верю Ющенку, верю в "Нашу Украину"
Читай ЛС, там комплименты я тебе малявой кинул... :box:
 

Dr_Faust

New Member
Ответ: Выборы 2006

Ми обираємо не особистості, а політику.
В ВР 5 скликання особистості не будуть грати головні ролі через сумнозвістну політреформу.
P.S.: Фото дуже сумнівне. Непрофесійна робота в Фотошопі: порушено динамічний діапазон та глибину різкості. Халтура!
:)
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Выборы 2006

Жора сказав(ла):
Про "Нашу Украину".
5м №ом идёт там певица Руслана. Сегодня выкопал в осле любопытное фото. (Точную ссылку не дам, чтоб по статье не пойти, но заинтересованные пусть ищут Руслана! ххх, или просто Руслана, там разберётесь.)
Сначала они рассорились с Юлёй, потом снюхались с Януковичем.
Теперь таких №5-ых двигают в ВР!
После этого хоть кто-то им будет верить?
П.С. Докажете что это фальш - удалю эти посты без базара.
ха. невже хтось подумав, що то справжне фото? тому фото вже бiльше року i було то вiдразу пiсля перемоги Руслани на Євробаченнi (як розумiєте емоцiй багато було i вона на стiл тодi залiзла i спiвала, а якийсь фотограф умудрився пiд юбку зазирнути), а наступного дня якiсь виродки (з росiї... на сайтi vofka.ru чи щось таке) досить таки невдало домалювали. В оригiналi там нiчого непристойного не було.... трiшки-трiшки видно бiлу бiлизну було от i все. Якщо не вiрите, то подивiть на першу фотку що прикрiплена - може ви ще й на цю скажете, що це правда???? не смiшiть.

Краще подивiться на другу фотку (Клично однiєю рукою Руслану тримає) - ото правда!
 

Вкладення

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Выборы 2006

Сьогоднi, 22 березня, середу на каналi НТН о 19.00 передача з Юлiєю Тимошенко (2 години йтиме!)
 
Зверху