Выборы 2006

  • Автор теми Best
  • Дата створення

я свой голос отдам за


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    178

Haup

козаченько
Ответ: Выборы 2006

"Ножка Буша", я здаю тебе Рейстаг)))) мы про разное говорим, ты меня не понял, наверное как и я тебя!!! Наша дискусия превратилась в маразм))))


а блок "Не Так!" походу и не попадает в парламент!? ;)

З.Ы. реально в Украине существует партия "Политики Путина"!!! без приколов
 

Fanat-SS

White Power 88
Ответ: Выборы 2006

Ох ці ЗЕЛЕНІ....а чому не має партії любителів меду чи кактусів...гг. Цікаво, в який бік поведуть нас зелені - в той, де найбільше зелених насаджень на 1м кв., чи де найменш радіаційного забруднення
 
Останнє редагування:

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Выборы 2006

LorD сказав(ла):
наверное за зеленых буду голосвать : ) а то учится по специальности и не голосовать за экологов - позор.
бажано реально оцiнювати їх можливостi i голосувати за ту партiю, яка 100% пройде

Партiя регiонiв
БЮТ
Наша Україна
СПУ
 

Dr_Faust

New Member
Ответ: Выборы 2006

Haup сказав(ла):
Политреклама разных партий. Подумал, может комуто пригодится))))

А ось вам креатифф від наташки.
Нажаль, не записав ту, де розвалюють костел під заклик "захистимо православ'я!"
Як таку рекламу взагалі дозволили транслювати?!
 
S

SandraXXX

Guest
Ответ: Выборы 2006

а я за НДП
тем более на местном уровне, буду голосовать за номер №26, все остальные отстой
Могилин Дмитрий Викторович - такие люди должны быть депутатами, и тада буде все ОК.
 
Ответ: Выборы 2006

Сообщение от Sezal

бажано реально оцiнювати їх можливостi i голосувати за ту партiю, яка 100% пройде
Какая то странная мания, отдать свой голос только за ту партию которая пройдет.
Ты по рейтингам голосуешь, не по убеждениям?
 
Ответ: Выборы 2006

Сообщение от Sezal
ну так це тобi i менi вирiшувати хто бреше, а хто нi... тепер у нас є вибiр, а ранiше його не було.... Це i є СВОБОДА СЛОВА. Ми ранiше всi слухали як кучма/медведчук/я...кович росказували про зростання ВВП.

Хоча i зараз вони продовжують байки росказувати, а ми все слухаємо i слухаємо.... мда. соромно за свою нацiю.
Вирішувати.... От скажи Ющенко та Тимошенко поливають брудом один одного, хто з них бреше? В потоці дезінформації чи брехні тяжко знайти хто говорить правду, хіба що повірити. Політики ніяк не відповідають за свої слова, можно брехати що завгодно і про кого завгодно, не червоніючи, дивлячись в очі всій країні. Тому я й вважаю що ці здобутки не є такі важливі.

А порівнювати з Кучмою чи Януковичем не треба, якщо кожний наступний президент буде на грамм кращій від попереднього, то пройде занадто багато часу поки Україні "покращає".
 

taurus__73

New Member
Модератор
Ответ: Выборы 2006

Ножка_Буша сказав(ла):
Какая то странная мания, отдать свой голос только за ту партию которая пройдет.
Ты по рейтингам голосуешь, не по убеждениям?
Это не мания, это ральность..... Голосуя за непроходную партию, ты сознательно отдаёшь свой голос на растерзание. Это значит что ты минимум голосуешь за НУ, СПУ, БЮТ и РУ....
Пойми пустых кресел в Раде не будет....
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Выборы 2006

Ножка_Буша сказав(ла):
Какая то странная мания, отдать свой голос только за ту партию которая пройдет.
Ты по рейтингам голосуешь, не по убеждениям?
я голосував i буду голосувати звiсно ж за переконяннями... просто коли 2000 року був вибiр мiж Кучмою i Симоненко - то це не вибiр, тодi багато хто за "менше зло" голосував.

Але зараз в тiм то i рiч, що є величезний вибiр i менi подобаються багато якi полiтичнi сили.... однi бiльше однi менше.... але я роблю вибiр за ту, хто напевно пройде от i все.
 
Останнє редагування:
Зверху