Стройка века в Сумах

Merime

New Member
Так нічого засирати місто. Воно так і робиться - спочатку зумисне загиджують якесь місце, а потім кажуть: так там же пісяють і какають, віддайте мені під приватну забудову і я там наведу порядок. А до чого тут мінаєв? До того, що такого бездарного керівництва місто ще не знало. Я маю на увазі і т.зв. міську раду, де зібрались пройдисвіти, у яких крім шкурних інтересів інших немає ніяких.
 

zloi

technohouse :*)
Ага, пусть лучше останется обосанный и обкаканный (прошу прощения за грубость) исторический вид Сум! Клево то как пройтись и понюхать свежие запахи мочи и вступить в какую-нибудь специфическую кучку! Оставим все как есть - это же история, а вдруг навалял какой-то известный человек? Какие-то исторические памятки хотят снести? Или вот те развалюхи возле стадиона для кого-то представляют историческую ценность? Блин, что за менталитет??? Лучше быть в дерьме, но оставаться патриотом непонятно чего??? При чем тут Минаев?? Оскорблять человека на форуме может каждый... Так - лишь бы пальцы были делом заняты.
на 100 процентов поддерживаю ... тот забор вдлоль дороги является общественным туалетом ... да вообщем и вся эта гора ... + эти разваленные дома (кто когданить подымался по лестнице возле юбилейного знает какой там прекрасный аромат)... а тенисные корты? а летняя эстрада ? а студенческий пляж? а сам парк (качели, кафе, развлекательные комнаты)? а кинотеатр возле юбилейного(сколько помню ниразу не функционировал)?.... без слез смортреть не возможно ... да пусть блин в город деньги вкладывают , да и впринципе проект симпатичный ... как заметили хуже не будет , просто уже некуда ! а что касается вынесения за пределы города ,так по мне получается давайте сохраним 3 дерева (которых посути время пришло для спиливания) в центре города , чем лесные массивы за его пределами. Нада смотреть в будущие и принимать его ... а не держаться за кучу дерьма(я имею ввиду гору и строения , а нна счет исторических сооружений да пусть стоят , может денег на рестоврацию ктонить выделит). А на счет нынешнего управления, которое абсолютно не хочу защищать, я бы не стал расскидываться такими оскорблениями и обвинениями (то что они на нас ездят это и так все знают), если есть доказательства обращайтесть в нужные инстанкции и да поможет вам...
П.С. Над этим объектом еще будут долго точиться споры, упреки и высказываться свои точки зрения и мнения ... но посудите сами рано или поздно эта постройка осущиствится - хоть головой абстену или асвальт! И ненада быть такими законсервированными ... всетаки Сумы - областной центр , а не ботанический сад , в котором должны присутсвовать и различные торговые, бизнез и развлекательные центры.
ИМХО
 

Merime

New Member
П.С. Над этим объектом еще будут долго точиться споры, упреки и высказываться свои точки зрения и мнения ... но посудите сами рано или поздно эта постройка осущиствится - хоть головой абстену или асвальт! И ненада быть такими законсервированными ... всетаки Сумы - областной центр , а не ботанический сад , в котором должны присутсвовать и различные торговые, бизнез и развлекательные центры.
ИМХО
Я якраз за те і виступаю, щоб провести реконструкцію центра, але за зрозумілим і прозорим принципом. Те, що пропонує зараз Мінаєв, це не реконструкція, де замовником виступає місто (бо за його словами, у міста на це немає грошей), а тупо віддають центр приватній фірмі під забудову для своїх бізнес-проектів. У мене, як мінімум, три питання - чому саме цій фірмі, чому на цій території, чому саме цей проект? До речі, рішення вже прийняте, а проекта остаточного ще ніхто не бачив. Чи не стане для несподіванкою те, що там виросте. Історичний центр - це не територія суконки і не не майданчик біля Зарічного райвиконкому. хай там експериментують і будують нові потвори типу універмага "Київ". А тут має пройти громадське обговорення і оцінка незадежник експертів-фахівців. Адже всі бачать, ща наш міський архітектор безрукий, а міський художник сліпий. Інакше чим можна пояснити ту хаотичну й аляповату забудову, прибудову не лише центра, а й окраїн, де кожен на свій смак (несмак) прибудовує до вікон першого поверху "гламурні" халупи. Тому для тих, хто читає лише перші рядки коментів, підсумую: Я ЗА ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЦЬОГО ПРОЕКТУ, а не за кота в мішку.
 

Merime

New Member
а летняя эстрада ? а студенческий пляж? а сам парк (качели, кафе, развлекательные комнаты)? а кинотеатр возле юбилейного(сколько помню ниразу не функционировал)?.... без слез смортреть не возможно ...ИМХО
Будете і надалі на них дивитись, адже про їх реконструкцію не йдеться, вони фінансово невигідні новим забудовникам.

а что касается вынесения за пределы города ,так по мне получается давайте сохраним 3 дерева (которых посути время пришло для спиливания) в центре города
ИМХО
Офіційно озвучено, що зрізанню підлягаю близько 200 дерев в парку. Натомість забудовників просять посадити цю ж кількість дерев десь на окраїні.

а нна счет исторических сооружений да пусть стоят , может денег на рестоврацию ктонить выделит). ИМХО
Будем жити на "авось"? Чи відразу це буде закладено в договір із забудовником?

А на счет нынешнего управления, которое абсолютно не хочу защищать, я бы не стал расскидываться такими оскорблениями и обвинениями ИМХО
Заберу свої слова назад, якщо Ви назвете хоча б одне позитивне дієве рішення нинішньої міської влади.

но посудите сами рано или поздно эта постройка осущиствится - хоть головой абстену или асвальт!
ИМХО
Я тільки за те, щоб вона відбулась і якомога скоріше, але на прозорих умовах, професійним забудовником і під пильним наглядом чесної влади.

Над этим объектом еще будут долго точиться споры, упреки и высказываться свои точки зрения и мнения ... ИМХО
Чудово розумію, що моїх три умови з попереднього поста - практично нереальні в нинішніх умовах, тому від нас має бути жорсткий контроль і громадська оцінка. Оце і все до чого я вас закликаю. А не сліпо довірятись. Тим більше, було б кому...
 

B.S.

New Member
Re: Ответ: Стройка века в Сумах

2. Как много вы знаете спортивных завененый ЕВРО класса в которых Вам помогут и покажут что и как делать?
очередное "мажорское" заведение?
сомневаюсь что спортивное заведение именно ЕВРО класса сможет чем-то помочь средне-статистическому жителю г.Сумы... кто хочет - тот всегда добъется своего и в обычном спорт.заведении.
Лично мое мнение - у человека, которого есть средства посещать такие заведения обычно просто-напросто не хватает времени на это, а остальные, которые располагают временем, не могут себе это позволить (для примера - фитнес-центр "пирамида" 100-150 грн в месяц)...
Результат: будет еще одно заведение для здирания кучи денег...
Вопрос: нужно ли это нам?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Стройка века в Сумах

Офіційно озвучено, що зрізанню підлягаю близько 200 дерев в парку. Натомість забудовників просять посадити цю ж кількість дерев десь на окраїні.
Повністю згоден. В свій час (виборча гонка) Мінаєв виступав проти будівництва (за збереження дерев) навколо Чешки, тепер намагається їх поспилювати в парку. Нагадаю, що наше місто раніше називалось не лише "містом троянд", але ще й "зеленим містом"... Троянди ми втратили назавжди. Тепер, щоби безжально розірвати з "ганебним минулим" нам залишилось позбутись дерев:(. В принципі, "на вкус и цвет...", одним словом смаки у всіх різні. Комусь подобається те, що Щербань зробив з "Сотнею". Послухати його, так після реконстркуції тільки і стали на неї люди виходити. А я вважаю, що він її уграв, поспилювавши липки та повтикавши в землю ці карликові деревця. Зі школи пам’ятаю: "Die Haupschtrasse Berlin heisst "Unter den Linden" (головна вулиця Берліну називається "Під липками"). В Європі бережуть кожне деревце. А що у нас? Таке враження, що дійсно "данецкие пацаны" захотіли перетворити зелене місто в "степь донецкую" - ностальгія за малою батьківщиною замучила... Виявляється, "свої" нічим не кращі, гарно перейняли естафету...
Те саме з парком. Після нещодавної "санітарної" вирубки, під час якої нам розказували, що дерева геть всі вражені бактеріями та гниють зсередини, спеціально підходив та дивився на зрізи - лише в деяких щось схоже на хворобу, в основному чиста деревина... На черзі нова санітарна вирубка?Ну-ну.
Особисто я згоден з Merime, надто запекло пан Мінаєв став пробивати проекти цієї фірми, виникають питання. А питання можуть виникати, бо особисто я свій голос на виборах віддав за Мінаєва, тому маю право висловити йому претенцзію, чому він, баз нашої згоди (без громадського обговорення) вирішив вирізати "зелені легені" Сум?
 

Nautilius

Member
Я якраз за те і виступаю, щоб провести реконструкцію центра, але за зрозумілим і прозорим принципом. Те, що пропонує зараз Мінаєв, це не реконструкція, де замовником виступає місто (бо за його словами, у міста на це немає грошей), а тупо віддають центр приватній фірмі під забудову для своїх бізнес-проектів. У мене, як мінімум, три питання - чому саме цій фірмі, чому на цій території, чому саме цей проект? До речі, рішення вже прийняте, а проекта остаточного ще ніхто не бачив. Чи не стане для несподіванкою те, що там виросте. Історичний центр - це не територія суконки і не не майданчик біля Зарічного райвиконкому. хай там експериментують і будують нові потвори типу універмага "Київ". А тут має пройти громадське обговорення і оцінка незадежник експертів-фахівців. Адже всі бачать, ща наш міський архітектор безрукий, а міський художник сліпий. Інакше чим можна пояснити ту хаотичну й аляповату забудову, прибудову не лише центра, а й окраїн, де кожен на свій смак (несмак) прибудовує до вікон першого поверху "гламурні" халупи. Тому для тих, хто читає лише перші рядки коментів, підсумую: Я ЗА ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЦЬОГО ПРОЕКТУ, а не за кота в мішку.
Тоже согласен на все 100%. Еще одну ненужную постройку в Сумах неодобряю! А реставрировать нужно! но не таким способом.
 

alakey

_________
Нужно двигаться вперед, а то по сравнению с другими городами наш город просто станет селом...
Хотелось бы верить что по окончанию строительства все так и будет как на картинках первого поста))) Задумка не плохая, было бы класно обновить старые фонтаны на театральной площади, и сделать там торгово-развлекательный центр вроде киевского Глобуса!
Вообщем я двумя руками ЗА, нужно двигаться вперед...
 

April

из страны чудес
Ну построят многоэтажный бизнес-центр и что? Думаете, найдется много желающих взять помещения в аренду? Сильно сомневаюсь. Поскольку на Казацком валу построен бизнес-центр "Розовая жемчужина" и не смотря на относительно недорогие условия аренды, и действительно высокое качество предоставляемых услуг, верхние этажи пустуют. А заселить такую махину, какую предполагают построить, в условиях нашего города вообще нереально. Но лед тронулся и давно, жильцам действительно покупают квартиры и идут людям на уступки. Когда работала в агенстве недвижимости, мы занимались подбором квартир.
А мнение собственно народа (т.е. громады) как никто никогда не спрашивал, так и не будут спрашивать. Осталось действительно построить забор вокруг города и все содержимое залить бетоном.
 
Зверху