Маршрутки снова подорожают?

doby

Ольга
да, возле би на самом деле есть остановка, напротив яиц
 

Serg_T

Забанен

Цим усе сказано. Невже комусь подобаються ті "скотовозки" якими людей по сумам розвозять (з гучною назвою "маршрутки"). ІМХНО краще пересуватися такими "рогатими" В УСІХ ВІДНОШЕННЯХ.
 

Transportnik

за громадський транспорт!
Я краще пішки піду аніж буду пересуватись на рогатих чи маршрутках в такому стані... :( З діркам в підлозі і лампами освітлення в салоні, які ось-ось відваляться
 

Transportnik

за громадський транспорт!
ВРОЦЛАВ
 
Останнє редагування:

madwolfa

USA, Midwest
У нас лучше. :)



Шикарные красавцы, Шкодовки с дизайном от Порше. Хотя в твоём видео они тоже есть.

Трамваи и троллейбусы - идеальный вид транспорта (+метро, если город большой). Если по уму сделано всё (а не через жопу, как у нас). :)
Я в этом убедился на своём опыте... маршрутки это чёткий признак страны 3-го мира.
 
Останнє редагування:

Transportnik

за громадський транспорт!
Ну з низькою підлогою трамів багато в Кракові :) В інших містах менше, але... але ж там старі трами в ідеальному стані... :( А у нас подивіться на ті тролейбуси? Ну що так важко потерти де іржа і пофарбувати? і тд і тп
 

Transportnik

за громадський транспорт!
У нас лучше. :)



Шикарные красавцы, Шкодовки с дизайном от Порше. Хотя в твоём видео они тоже есть.

Трамваи и троллейбусы - идеальный вид транспорта (+метро, если город большой). Если по уму сделано всё (а не через жопу, как у нас). :)
Я в этом убедился на своём опыте... маршрутки это чёткий признак страны 3-го мира.
Відносно маршруток. В тому самому Кракові на околиці можна зістріти буси розміром десь як Богдани 092... Але... їх небагато, вони використовуються у режимі звичайних бусів для з’єднання околиць, між якими пасажиропотік невеликий. В інших містах є й накштал маршруток, але ДУЖЕ НЕБАГАТО. Тобто невеличкі буси місту завжди потрібні, але ж не газелі, і не в такій кількості як зараз.

Це накшталт як в авіації: Між Києвом та Донецьком може літати літак з 150 місцями без проблем, а між Франківськом та Сумами й літака з 20 місцями буде забагато.
 
Зверху