Маршрутки снова подорожают?

madwolfa

USA, Midwest
А кому ти нужна? Йди їздь в своїх маршрутках як бидло. :evil:
А поті питаємо, а чому у нас все так погано. Дик яке населення, така й влада.
Спасибо, ответил вместо меня... кроме слов "быдлячество" и "кугутизм" в голову ничего не приходило, а дЭвушку обидеть не хотелось.
 

Transportnik

за громадський транспорт!
Спасибо, ответил вместо меня... кроме слов "быдлячество" и "кугутизм" в голову ничего не приходило, а дЭвушку обидеть не хотелось.
дівчина і кугутка різні терміни.
А відносно Кракова. Да візьміть той же Вроцлав, де старої техніки багато. Але та стара техніка не з такими дірками в салоні...
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Маршрутки снова подорожают?

Я естественно не помню, остались ли там знаки, но думаю, что остались.
Біля Росинки знаків нема. Біля Бі-маркета теж не помічала. А то що там було щось за царя гороха, справи не змінює. От тому я і пропоную, спочатку налагодити систему зупинок, а потім вже щось контролювати.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Маршрутки снова подорожают?

Вчора бачила в маршутці об'яву, текст приблизний, на жаль, сфотографувати не вийшло: "В маршутке кассира нет, поэтому просьба к пассажирам совершать обилечивание самостоятельно".
 
Останнє редагування:

Transportnik

за громадський транспорт!
залишилося зробити так, щоб це було в кожній маршрутці + пасажири брали квитки + вівся підрахунок квитків.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Re: Маршрутки снова подорожают?

залишилося зробити так, щоб це було в кожній маршрутці + пасажири брали квитки + вівся підрахунок квитків.
Квитків в полі зору не спостерігалось)))) Тому і лишається таємницею як саме здійснювати "обілєчіваніє"
 

Transportnik

за громадський транспорт!
там дивлюся на Ютьюбі з’явився коментар. Що не все так добре в Кракові і що увечері автобуси забиті ходять і рідко. Я це знаю, тому що самому довелось увечері в готель свій повертатись. Так питання в чому, у них ці проблеми увечері, а у нас ці проблеми вдень кожен день. Враховуючи, що увечері тролейбуси взагалі зникають з вулиць нашого міста. Як і більшість маршруток :)
 
Зверху